PDA

Zobrazit normální verzi : Demence hráčů a ignorace adminů



soilwork
29-02-12, 17:55
Zdravim..Včera jsem byl na jailbreaku kolem 22:00 a trošku jsem nechápal.Byla mapa white mám pocit a u ct byl Karlos..Dal mi celkem 3 free killy a nikdo to neřešil..První FK:Byli jsme už jen 4 a šli jsme na box.Simon zapnul box a Karlos do mě začal střílet,tím pádem jsem byl bez šance když jsem měl mnohem míň hp než ostatní.Druhý free kill se stal tak,že jsem psal simonovi ať zapne mikráky,on řekl že budu mluvit jenom já a kdo jiný promluví tak kill..Začal jsem mluvit byl jsem v cele a on mě zabil.Třetí free kill se odehrál zas tak,že simon řekl at jdeme na jeho stopy které byli v jedné lajně a zapnul mirkáky znovu abych mu moh říct co a jak se stalo.Řekl kdo jiný promluví než já kill.Začal jsem mluvit a ten :censored: Karlos mě o5 zabil..Celkem mě to včera nasralo..Pak psal na forum nějaký hovna,že se m u nezobrazilo jméno nebo co.Totální :censored: ,3krát se ti nezobrazilo jméno jo? Trošku demence..Stačila jen omluva a on ještě řikal a poté psal na forum :censored: .Byl bych rád kdyby se to nějak řešilo protože tohle už neni možný..Co se děje na kotelně už přešlo čáru tak s tím něco dělejte. COWBOY FROM HELL!!

Larodar56
29-02-12, 17:59
Budeš potřebovat demo na to aby si to dokázal, tohle zřejmě nepostačí.

mrkvicka
29-02-12, 18:01
Zdravim..Včera jsem byl na jailbreaku kolem 22:00 a trošku jsem nechápal.Byla mapa white mám pocit a u ct byl Karlos..Dal mi celkem 3 free killy a nikdo to neřešil..První FK:Byli jsme už jen 4 a šli jsme na box.Simon zapnul box a Karlos do mě začal střílet,tím pádem jsem byl bez šance když jsem měl mnohem míň hp než ostatní.Druhý free kill se stal tak,že jsem psal simonovi ať zapne mikráky,on řekl že budu mluvit jenom já a kdo jiný promluví tak kill..Začal jsem mluvit byl jsem v cele a on mě zabil.Třetí free kill se odehrál zas tak,že simon řekl at jdeme na jeho stopy které byli v jedné lajně a zapnul mirkáky znovu abych mu moh říct co a jak se stalo.Řekl kdo jiný promluví než já kill.Začal jsem mluvit a ten kokot Karlos mě o5 zabil..Celkem mě to včera nasralo..Pak psal na forum nějaký hovna,že se m u nezobrazilo jméno nebo co.Totální píčovina,3krát se ti nezobrazilo jméno jo? Trošku demence..Stačila jen omluva a on ještě řikal a poté psal na forum kokotiny.Byl bych rád kdyby se to nějak řešilo protože tohle už neni možný..Co se děje na kotelně už přešlo čáru tak s tím něco dělejte. COWBOY FROM HELL!!

neverím ti!

Zetresko
29-02-12, 18:07
soilwork má pravdu ,hrál jsem tam včera a dostal takové FK ,sledoval jsem tu demenci no ...

ZEUS
29-02-12, 18:11
Tvrzení vs. tvrzení.

Doložte důkaz v tomhle případě demo a poté se bude jednat.

Zetresko
29-02-12, 18:12
no kdyby to tu napsali vsichni kdo tam hrali ...

Karl0s
29-02-12, 18:26
za ten jeden freekill jsem se ti omluvil, dokonce několikrát, ale ty jsi to asi slyšet nechtěl, při takovym počtu vezňů mam okolo 30 fps, zbytek už jsem nevnímal, furt jsi psal kkt kkt kkt do chatu, tak jsem si tě mutnul, o zbytku nevim

Smooke
29-02-12, 18:26
I tak zetresko. Je to pořád tvrzení vs. tvrzení.

Příště si natočte dome a budete mít klid. Není nic jednoduššího. Bohužel i my admini jsme pouze lidé. Máme taky na starosti jiné věci ... :happy:

Zetresko
29-02-12, 18:32
hahaha ,admini jak pod me

*Pitbull*
29-02-12, 18:40
Karlos je solidní hráč o tom 1 Fk vím a dokonce vím že se mu omlouval byl jsem tam sice chvíli a vim o tom ale o dalších Fk nevím ale Lepší bude když Budeš natáčet demo ale určitě víc jak 1Fk nedal :) sorry soilwork a zetresko ale je to tak :)

zavo
29-02-12, 18:43
kolko krat to napises http://csko.cz/forum/showthread.php?5684-Demence-hr%E1%C4%8D%C5%AF-a-ignorace-admin%C5%AF&p=77238#post77238, jeden si tu uz dal naco dva?
O 22:00hod, kolko vas tam bolo? a KARLOSA som tam par krat ako simona zazil v poho, neverim ti dodaj demo a uverim

Zetresko
29-02-12, 19:03
...

Zetresko
29-02-12, 19:05
stejnak by nedostal ban aj kdyby bylo demo ..

Karl0s
29-02-12, 19:11
presne, ja tady mam takovou oblibu a protekci, ze se mi nikdy nic nestane :-)

soilwork
01-03-12, 09:52
Nemá cenu to řešit,všichni kejvnou Karlosovi..Hlavně polovina lidí tam nebyla tak nechápu proč se zapojujou..Cowboy From Hell

soilwork
01-03-12, 09:57
Mrkvičko,ty jsi tam nebyl tak nepiš,víš hovno.

soilwork
01-03-12, 21:18
Admini?Admini jsou ale nefungujou protoře by se to jinak vyřešilo..Měl by bejt na jb neustále admin...Je jedno kterzý,je vás tady tři prdele ale jdete na servery jen když se vám chce.Přijdete a dávate ban za hovadiny ale když se stane věc jako je tato,tak tu nejste.Radši už no coment,nebudu se rozčilovat kvůli lidem,kteří za to nestojí..CFH.

HoracioKeine
01-03-12, 21:32
Ano, kvůli takovým jako jsi ty budou admini 24 hodin tvrdnou u PC aby jsi náhodou nedostal FK za který se ti omluví. I admini potřebují oddych!