PDA

Zobrazit normální verzi : V!ky:*,~D --> Troppe



Nemec.Tomas
13-05-17, 00:35
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 219458)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 57 minut a 16 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Provokace (tak tedy 3 dny)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < V!ky:*,~D >
[AMXBANS] Tvuj nick: V!ky:*,~D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:121943011
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:121943011
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.200.133
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.200.133
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dustzero)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =======================================



No, takže od kdy je za to, když napíšu poté co zabiju asi padesátkrát po sobě Troppa a napíšu mu něco ve stylu že 1v1 asi nepřipadá v úvahu protože je prostě lowka a dostával jako malá děvenka ban? :D Navíc ještě na 3 dny? :D Jako wtf tří denní ban za to že napíšu že 1v1 by nedal? Napsal mi něco ve stylu at si nechám ty povýšenecké kecy no ale každopádně to on byl ten co tady v mé minulé žádosti o UB prskal že by 1v1 proti mě dal :D A když mu to člověk po jeho padesáté smrti připomene je hned problém. Žádám minimálně o zkrácení banu protože 3 dny za svůj názor, který nebyl ani vulgární je trochu moc.

Troppe
13-05-17, 00:50
To jsi tu rychleji, než jsem čekal.
No. Myslel jsem si, že jsi rozumná holka, ovšem svůj názor jsem dnes po půlnoci rychle změnil. Došel jsem si za Samčem zahrát. Nějakou dobu jsme dostávali na zadek a pak jsi napsala něco ve smyslu "tohle by jsi předváděl i 1v1? to bude trapné". Já se snažil být v klidu, ovšem ty jsi zase začala útočit, proč si bereme SK a proč čekáme na lásta, že jinak nedáme a kdesi cosi. Já ti napsal, ať neprovokuješ, ovšem ty jsi to nebrala vážně a pokračovala jsi. Dostala jsi kick na další upozornění, ovšem po připojení to opět pokračovalo. Po dalších provokacích přišel ban na 1 den. Jelikož jsi měla problém s délkou "1 den", mile rád jsem délku prodloužil.
Ban ti nezruším ani nezkrátím.
Je mi líto, že jsem se takhle v tobě spletl.

Jinak v tvé minulé žádosti o ub jsem nepsal nic takového, že bych tě dal. Napsal jsem pouze, že mě tvůj výrok urazil a že si spolu dáme 1v1. Nic o tom, že tě vyklepu tam není.

Edit: Nemusíš mi psát PM, klidně to napiš všem sem.
Edit2: Celou dobu jsi tam rushovala s SK, ale nikdo necekl ani půl slova. Nechápu, proč to tobě vadilo, když jsme si ho brali my a dostávala jsi pak ty a tvůj tým.

Nemec.Tomas
13-05-17, 01:04
Nic s tím, že jsi berete SK nebo že máte lasta jsem nenapsala. Snad mám právo na to napsat, co jsi myslím pokud to není vulgární ne? A ban jsi mi dal za to, že jsem napsala tuto větu: Kde jsou ty časy, kdy se kotel snažil víc(možná jiná slova ale význam je pořád stejný). A to tě tak naštvalo? Že jsem tu prostě i na tom blbém foru zaregistrovaná déle než ty a zažila jsem ty časy kdy vím, že tu bylo spousty dobrých adminů a né jen vás namyšlených hovádek který nejdou nic pořešit třeba domluvou na tsko, musí vše řešit hrozně dramaticky a hlavně si nestojí za svými slovy + Problém s délkou banu nebyl žádný protože i den je moc na to že člověk vyjádří svůj názor slušně :) - napsala jsem aby věděli i ostatní- těsně po banu toto: Nic víc neumíš? Nebo něco v tom smyslu pokud chcete klidně si to dohledejte. A myslela jsem to tak, že místo toho aby jsi mi řekl, že nemám pravdu a dal k tomu nějaký tvůj argument dáš prostě ban :) Já ti psala, ty jsi odepsal jen něco ve stylu už neprovokuj, jenže já to nebrala jako provokaci ale jako konverzaci, která byla slušná a nebyl v ní ani kousíček touhy tě naštvat. A také mě mrzí, že jsem se v tobě spletla - myslela jsem si že patříš k těm normálním... Což podle třídenního banu kvůli provokaci a podle toho že ani nepůjdeš na tsko si to normálně vyříkat usuzuji.

Troppe
13-05-17, 01:19
Proč bych měl chodit na tsko? Ve hře jsem tě několikrát upozornil, ať si dáváš pozor a neprovokuješ, ovšem ty jsi to nebyla schopna pochopit. Ban nebyl pouze za tu větu, jak vypisuješ. Ta poslední věta už byla poslední kapka. Provokovala jsi v podstatě celou dobu.
Namyšlenost jsi ukázala pouze ty.
A opět. Proč bych to měl řešit domluvou na tsku, když jsem tě xkrát upozornil ve hře?
Počkáme na vyjádření ostatních adminů, hlavně na Samča.

Btw

Furien
13-05-2017 00:26:33
STEAM_0:1:121943011
93.99.200.133
V!ky:*,~D (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=V!ky:*,~D&player_id=STEAM_0:1:121943011&player_ip=93.99.200.133&server_port=27034)
JENOM S LASTEM A S SK ADMINI SAID




Furien
13-05-2017 00:27:05
STEAM_0:1:121943011
93.99.200.133
V!ky:*,~D (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=V!ky:*,~D&player_id=STEAM_0:1:121943011&player_ip=93.99.200.133&server_port=27034)
co vy jste zač sp



Konzole to nevzala celé, ale bylo tam něco ve smyslu "špíny".

Nemec.Tomas
13-05-17, 12:07
Hlavně na Samča se kterým si voláte a furt jste spolu takže je to jako když mluví jeden člověk? :D Překvapilo by mě kdyby měl jiný názor než ty.

To:" JENOM S LASTEM A SK ADMINI SAID jsem napsala pouze jednou a píšu to pokaždé co zabiju admina který mi tu píše jak umím jen s lastem a sk přitom vás dávám i s blbým deaglem víc než vy mě s akčkama ;) + Ptala jsem se Seabiho pokud je ta věta urážlivá a on sám napsal že není a ze by to nemělo vadit :) Pokud teda člověk nemá metr třicet a musí si něco dohánět na internetu.

A nebylo tam špíny, ale spratci :) -DEFINICE SLOVA - původně se označení "spratek" užívalo pro předčasně narozené zvíře, později se tak říkalo kůži z těchto předčasně narozených, mladých či malých zvířat. ("Kůže z nejlepšího vola nemá dražší býti nad půl druhé kopy, jehněčí kůže nebo spratek nejdráže za 6 gr. míš." Win.). V přeneseném slova smyslu se používá slovo „spratek“ jako nadávka pro malé dítě či člověka drobné postavy. („Takový spratek [syn] neuzná za vhodné říci otci, co chce podnikat?“ Neuž.) - Zde ty nemůžeš vědět jestli jsem to myslela tak, že jste zvířata a jenom kvůli tomu že nemáte základní vzdělání o významech českých slov jste mě nepochopili, nebo jsem vám napsala že jste spratci a to protože jste chodili pořád spolu jako dva homosexuálové a přišli jste mi takový malincí ťunťové kteří musí chodit spolu aby měli šanci me aspon nahitovat :) - Navíc neřešme to že neumíte význam slov, řešme to, že jsi mi dal ban na 3 dny přitom se má dávat na 1 den :) + Když se tak dívám do banlistu jediný podrážděný individuum který banuje za provokaci jsi asi vážně ty :D Ubohý celkem :thumbdown:

Troppe
13-05-17, 12:24
Nevím kde jsi byla na tom, že si spolu voláme. Na TS se potkáváme minimálně a i tak spolu nevoláme.
Opět. Nikde jsem nenapsal, že nás sundáš jenom s SKčkem. Čti s porozuměním prosímtě.
To tvoje výše zmiňované slovo "spratci" beru jako urážku a provokaci, přeber si to jak chceš.
Je to týmová hra, tak proč by jsme nemohli jít spolu a vzájemně se krýt?
Banuju za provokaci, protože si nenechám srát na hlavu. Ostatní si to možná nechají líbit, ovšem s tímto u mě nepochodíš.

Nemec.Tomas
13-05-17, 12:52
Milá Troppičko , já ti ukážu sraní na hlavu v praxi až dostanu UB ;) At vidíš co to provokace vůbec je :)
Takže když budu furt chodit za adminem když bude na serveru a budu mu vyžírat killy tak ban dostat nebudu moct protože je to týmová hra a já ho přece jen kryju?
seš jenom ubohej čekač na lasta, co si o sobě myslí jakej je king, když vyhraješ s 200 hp a eskáčkem - Toto napsal Seabi pod moji minulou žádost - Beru to tak, že asi umím zabijet jen s lastem, no bohužel pro vás to tak není a asi to nedokážete překousnout. Já si srát na hlavu od nějakých "nůbek" jak jsi psal také ty nenechám. Za to že si nestojíš za tím, co píšeš nemůžu a za to že neumíš pochopit rozdíl mezi debatou a provokací taky ne. Měl by sis asi urovnat něco v hlavě protože toto není normální co předvádíš. A dobře, od teď budu chodit za CT pokážde po pěti lidech ať zbytečně neumírám, pokud dostanu ban tak se obrátím na tebe. Je to přece týmová hra a to, že bude chodit pět lidí s akčkama po mapě a furieni nebudou mít ŽÁDNOU šanci, to už řešit přece nemusíme... :D Pff Albínko :thumbdown:

OPĚT PROSÍM O ZKRÁCENÍ BANU - Normální délka za provokaci ( i kdyby teda toto provokace byla, což popírám ) je jeden den = Nevidím důvod proč bych ho měla mít já třídenní kvůli tomu že admin má své dny a nemá smysl pro komunikaci.

Také mi došla zajímavá věc, furt mi někdo z vás píše, jako bych byla kluk, takže od teď já vám budu psát jako kdyby jste vy byli holky :) Přece to není provokace když to děláte taky.
( ukázka toho že to děláte taky:/ZDROJ: Minulá žádost o UB/Napsal Seabi/: Na ts se dělo jenom to, že mi tady chlapec (prý tvrdí že je holka) začal nadávat do čůráku a mrdek, když jsem mu napsal, ať si založí žádost o UB, tak mi na to napsal, že se mu tam vyjádření lowaci, něco v tom smyslu.

V!ky

Jeremy
13-05-17, 12:58
Ahoj, pozeral som si tvoj chatlog a to provokovanie tam bolo ale nebolo to až také hrozné a zamňa je ten ban dlhý. Síce viem ako si sa na servery začala správať povýšenecky a začala nás provokovať od toho banu za čakanie. K bindu JENOM S LASTEM A S SK ADMINI SAID som pri tom bol ako si ho robila a pýtala sa Seabiho či ho môžeš použivať a či mu vadí. On ti povedal že mu nevadí ale povedal ti nak ho nepoužívaš lebo nevie ako to budú brať ostatní admini. Takže si ho radšej zmaž. Som za skrátenie/zrušenie banu ak si zmeníš správanie a nebudeš nás už provokovať. Ale ak ťa uvidím na servery a budeš sa naďalej takto správať tak ti ho dám znova a dlhší a budem zásadne proti unbanu.

Nemec.Tomas
13-05-17, 16:24
Vau! Konečně někdo normální, díky moc že se aspoň snažíš ji pochopit a podpořit. Samozřejmě že ona už si to, že je lepší než Troppička dokázala a nadále ho nebude provokovat protože vidí jaké to má následky... Povýšenecky se chovala hlavně proto, že jí prý přišlo jako kdyby si o sobě většina adminů myslela jaké jsou skilly a že na ně nikdo nemá, což usoudila hlavně z toho co psali pod tou minulou žádostí. A souhlasí(V!ky)že to bylo z její strany přehrocené - no ale každý se někdy naštve a víc koná než přemýšlí...Většina z toho co jsem sem napsal je její citace, můj názor je trochu jiný ale nebudu za ni řešit její problémy, odjela si teď na víkend pryč a poprosila mě abych zašel na forko a nějak odepsal - což jsem udělal hlavně protože bych byl rád kdybych si mohl zahrát aspon zítra než zase pojedu pryč z baráku...

Pokud to tedy nějak pomůže Troppovi k zrušení/zkrácení banu ségry tak se mu tímto omlouvám za její chování, sama uznala, že to asi trochu přehnala. Pokud bude chtít klidně se mu omluvím dle mého osobnější cestou a to například na teamspeaku.

V4nd4L, bratr V!ky.

Nakladana Okurka
13-05-17, 17:04
V chatlogu je provokace, ale nic co by se nedalo řešit normální diskuzí. Nevidím tam nic na ban a už vůbec ne nic na tři dny, vzhledem k tomu, že tam v podstatě nebyly žádné nadávky. Kdyby si tohle psala s nějakým random Playerem tak nikdo ani nemrkne.

Nemec.Tomas
13-05-17, 17:39
Děkuji za další normální komentář! :) Kolikrát musí Troppe slyšet že má dát UB na to aby ho dal?

^SeaBi
13-05-17, 19:29
Na mě se tady neodvolávej, já ti řekl, že věta neuráží mě, ale že jiný adminy může. Okurko, nic ve zlým ale tohle jde hodně mimo tebe, protože dotyčného neznáš a nevíš jak se chová, provokuje neustále a pokud vím, tak admin má mít respekt a né si nechat srát na hlavu od nějakých zoufalců, rozhodně proti UB, už jenom z toho důvodu, že tady lžeš.

+ jenom takový dodatek, být tebou sklidním hormón, protože jestli budeš i nadále po UB provokovat, tak ty bany budou furt delší, čao :whistling:

Nakladana Okurka
13-05-17, 19:49
Na mě se tady neodvolávej, já ti řekl, že věta neuráží mě, ale že jiný adminy může. Okurko, nic ve zlým ale tohle jde hodně mimo tebe, protože dotyčného neznáš a nevíš jak se chová, provokuje neustále a pokud vím, tak admin má mít respekt a né si nechat srát na hlavu od nějakých zoufalců, rozhodně proti UB, už jenom z toho důvodu, že tady lžeš.

+ jenom takový dodatek, být tebou sklidním hormón, protože jestli budeš i nadále po UB provokovat, tak ty bany budou furt delší, čao :whistling:

Mě to je nějak putna jak to dopadne. Já jsem jen soudil z toho, co jsem se dočetl v chatlogu.

Troppe
13-05-17, 20:47
Čekal jsem, kdy uzná chybu a omluví se. I já musím přiznat, že jsem ban přepískl. 3 dny je celkem dost za tohle. Provokace tam byla, účel to splnilo a já neudržel nervy. I'm so sorry.
Ban vrácen na délku "1 den". Vyprší dnes kolem půlnoci.

Jinak Okurko. Upozornil jsem ji hodněkrát, ani kick nepomohl. Celkem to naštve, když si po těžkém dni práce jdeš po půlnoci sednout k PC a chceš si v klidu zahrát a pak tě tam bude vytáčet někdo takovými řečmi.

Zřejmě můžete lock.

Samco
13-05-17, 20:55
Ahoj, už v momente, keď som prišiel na server si na moje prekvapenie začala s týmito provokáciami. Ja som to neriešil, no provokácia z tvojej strany pokračovala aj po príchode Troppíka na server. 3 dni boli moc, s 1 dňom súhlasím, akurát sa situácia ozrejmila a vysvetlila. Niekedy je dobré radšej držať jazyk za zubami.

Nemec.Tomas
13-05-17, 21:21
Samco, není dobré držet jazyk za zubami když tě někdo štve, protože tě bude štvát nadále, děkuju za zkrácení a vysvětlení situace, odemně je to pro dnešek všechno, ale o to že ségra nebude jak se vrátí dělat problémy se bohužel postarat nemůžu :D Ale domluvím ji.

Těžký den v práci Troppe, naprosto chápu a jestli si ji vydržel déle než pět minut měl bys dostat metál protože já bych ji někdy zadusil když mě otravuje, zase na druhou stranu je férové, že sis udržel nějaký kousek kuráže a přiznal že to bylo přepísklé - To je za mě určitě palec nahoru a pochvala. Samco pokud tě to, že tě provokovala poté, co jste spolu měli nějaký konflikt v minulosti překvapilo tak se ti divím...

A co se týče Okurky musím říct, že admin a hráč by jsi měli být rovni v mnoha věcech. Takový pravidlo je to, že říct hráčovi že je **** může každý ale adminovi nikdo, to je podle mě v pořádku, ale pokud nebyla agresivní, vulgární a jenom pokládala otázky/mlela nějaký svoje blbosti - to už je vážně na adminovi jak si to přebere ale dle mého pokud to není vulgární a ani nějak agresivní nemělo by to být banováno ani na den, protože tohle je zrovna taková zvláštní věc toho, jak si to přebere ten jeden určitý admin, protože ten druhý už to zase může brát jinak - Jak sám Tropp říkal, třeba kdyby měl v práci jeden z lepších dnů, tak by ho toto naštvat nebo rozhodit nedokázalo... A to si myslím, že by v banování nemělo hrát roli = To by taky mohl dostat někdo za AB/WH třeba taky ban na týden - proč ne když mám dobrou náladu :D Ale to je diskutabilní téma do kterého nemá cenu zabíhat(radši)

Díky, pěkný večer přeje V4nd4l

Samco
13-05-17, 21:44
Cheating k tomu netreba prirovnávať, dĺžka banu je statická, nech ide o akúkoľvek náladu. Inak ja som s ňou konflikt v minulosti nemal, a do predvčerajška som si ani nevšimol, že tu hráva.

Koprakek
18-05-17, 20:55
Lck.