PDA

Zobrazit normální verzi : zelva --> Troppe



Connan
13-05-17, 18:39
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 219466)
[AMXBANS] Mas 15 hodin, 36 minut a 39 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Provokace'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < zelva >
[AMXBANS] Tvuj nick: zelva
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:85444018
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:85444018
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.203.216.203
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.203.216.203
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 itemy, fy maps
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Zdar,

ub nechci, pouze nejsem spokojeny s berzoxovou delkou banu, a jelikoz ja dostal ban na den kvuli provokaci, nepripada mi rozumne dat mu stejne dlouhy ban. Predevsim mluvime o 'No Absolution Male tupe stalkujuce decko :) Dufam ze ti rodina a aj ty skape na rakovinu :) Dobru noc chcipacku.' Kdyz jsem driv hraval jb, takovehle vety s klidem dostavaly tri tydny ban, proto by me zajimalo, proc mame stejne dlouhe bany, kdyz nase provineni je neporovnatelne.
->Myslim, ze by jeho ban mel byt prodlouzen
:))

^SeaBi
13-05-17, 20:00
Musím souhlasit s Connanem, to co tam napsal nismo, by se mělo banovat minimálně na týden.

Nakladana Okurka
13-05-17, 20:21
Jsem za prodloužení banu berzoxovi

Troppe
13-05-17, 20:38
Nadávka na rodinu tam byla pouze 1x. Ovšem máte pravdu, byl jsem při udělování banu celkem mírný. Ban prodloužen na 3 dny.
Tobě ban stále zůstává. Zbytečně jste se provokovali navzájem, ovšem on to hodně přepískl.

Connan
14-05-17, 09:22
Takže předpokládám, že když to někomu napíšu, dojdu pro ub, tak snad taky dostanu 2 dny, příště to budu muset dát rozumnějšímu adminovi, protože ty si jak hadr, nejdřív den, pak 3, chvíli po tom zase 2. Jinak nechápeš, proč jsem to nedal Hellovi, Hell tam nebyl a neměl jsem ho ve friend listech, tak jak bych mu to měl dávat, prvně jsem to psal Hapalickovi, ale ten byl tedy v práci, a pak si tam byl už jen ty.

Koprakek
18-05-17, 20:55
Lck.