PDA

Zobrazit normální verzi : Lejdynkaa --> Brum Brum Brum



Lejdyy
13-05-17, 19:33
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 219502)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Lejdynkaa >
[AMXBANS] Tvuj nick: Lejdynkaa
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:199486788
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:199486788
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.144.143.24
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.144.143.24
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Brum Brum Brum >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 5 mini (jail_beach_v3)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravim poprosim admina okurku o vysvetleni a pak se k tomu vyjadrime.
Lejdy

Nakladana Okurka
13-05-17, 19:35
Tady jsem se vyjádřil:
http://csko.cz/forum/showthread.php?56917-JrK-Brum-Brum-Brum

Lejdyy
13-05-17, 19:37
Ale jaké obcházení. Na TTT jsem nebyla..

Britny
13-05-17, 19:42
Jestli to dobře chápu, tak ona dostala ban na svém steamu na ttt ve hře, tudíž jinde pro ni bany neplatí a může hrát.

Lejdyy
13-05-17, 19:43
Pochopila jsi to správně :) a proto ta perma nedává smysl ..

Lejdyy
13-05-17, 19:45
zvlášť, když jsem se na TTT ani nepřipojila :)

Nakladana Okurka
13-05-17, 19:47
Radeni by mělo být trestáno permou, navíc mám pocit, že Nihilia ten ban dával přes web a to by mělo platit všude?
Proč si teda prohazovali steamy?
A pak jestli teda dostala ban za radeni přes steam, tak mi nedává smysl aby pak mohla hrát někde jinde? Vždyť takhle tam Nihilia vůbec nemusel banovat, protože si s tím banem akorát vytřou prdel.
Ale po tvým postu Terko jsem znejistil, jestli jsem neudělal epic fail, ale ještě počkám na vyjádření někoho dalšího.

Britny
13-05-17, 19:53
Za radění by se měl dávat měsíc - určitě ne perma, je to psáno pro adminy, psal to tam kotel - výjimkou jsou však hráči, kteří toho třeba dlouhodobě zneužívají/li.
Ban byl udělen na serveru, tudíž jinde ona hrát může, nebo oba dva. Ted se nevyznám v těch jejich banech, ale co se týče tohoto banu, tak v banlistu je vidět, že ban byl udělený ve hře, proto jsou zvlášt rozdělené banlisty. Ban byl udělen před měsícem, takže by toho Nihilia měl být vědom, jak to je.
V tomto případě bys měl dát asi UB, protože se ničemu neprohřešili.

Nakladana Okurka
13-05-17, 19:57
Přijde mi zvláštní, proč si teda prohazovali steamy, začal jsem to řešit kvůli stížnosti. Dávám oboum UB a omlouvám se.
E: pokud někdo přijde na to, že se fakt necim prohřešili tak jim to vraťte :cray:

Lejdyy
13-05-17, 19:59
Nic se nestalo. Prohození steamu ti můžeme vysvětlit v pm. Prořeš to s Nihliou a děkujeme. Lejdy & Jrk.

F4Ke :-**
13-05-17, 20:03
Za mňa keď niekto dostane ban tak by ho mal mať na každom servery. To je ako keby abckar dostal ban na "furiene" a na ostatných serveroch hrať môže.

^SeaBi
13-05-17, 20:03
Takže ban za MTK na jb na všechny servery ?

Britny
13-05-17, 20:07
Za mňa keď niekto dostane ban tak by ho mal mať na každom servery. To je ako keby abckar dostal ban na furiene a na ostatných serveroch hrať môže.

Permy jsou na všechny servery, ale ttt, jb, knife a možná ještě nějaké kde se dávají třeba jen hodinové bany, tak se udělal rozdělený banlist, kvůli tomu, aby hráči mohli hrát jinde. Tyto bany neplatí přes web, bylo na adminovi, jak ten ban udělí a vzhledem k tomu, že je to už měsíc, tak by se na tom nemělo nic měnit.

Koprakek
15-05-17, 05:37
Lck.