PDA

Zobrazit normální verzi : :)



^nismo
13-05-17, 20:43
http://csko.cz/forum/showthread.php?56897-No-Absolution-(jiny-hrac)-Troppe


Prodluzil si mi ban lebo on dosiel a stazoval si na mna.
Dobre vedet
Proc me zacal provokovat?
To si mám od nejeho tupeho prazacka ci kde v riti sveta je, nechat srat na hlavu? To ze nejsem tvuj pejsek a nechovam se na serveru slusne znaci ze mam mit prodluzeny ban na 3 dny? Super, dobry vedet.
To ale ze si zacal on, to uz nevidi ani jeden z vás? To ze me provokuje pokazde kdyz si jdu zahrat a dam ho autem tak zacne plackat jak nejaky retard kteremu máma neutřela prdel.
Takze mam to chapat tak, ze on me vyprovokoval a utekl teoreticky bez trestu, a já sem z tohoto ten nejhorší jo? :))
Kvuli kretenovi si 3 dny neodnesu jen tak. :)
Btw, vseci vieme ze je to tvoj kamik Lukáši. :)


Nelockujte to, ani to nehazejte do archivu pokud se to nevyresi.
Hazim to sem bo sem na mobilu.

Nakladana Okurka
13-05-17, 20:54
Můj kamik například není. Ale stejně jsou délky banu rozděleny dobře. Vždyť se koukni co jsi mu psal ty a co on. Chceš stejnou délku banu za to, že se tě zeptal kam chodíš na školu a ty jsi mu psal, ať on i jeho rodina umře na rakovinu?

^nismo
13-05-17, 20:59
Zeptal se snad jen na toto?
Co treba narazky na sikanu?
Na to jak vysoke je moje iq?
Na to jak treba vypadam?
Tobe toto prijde normalni? :)
Na to ze kde jdu ja dojde on?
Na to ze me provokuje vzdy kdyz hraju?
To je dle tebe ok?

Samco
13-05-17, 21:53
Nakoľko odznelo toto, tak tie 3 dni sú opodstatnené.

COD:MW 2 itemy, fy maps 13-05-2017 00:56:49 STEAM_0:1:147017854 188.175.146.124 No Absolution Male tupe stalkujuce decko :) Dufam ze ti rodina a aj ty skape na rakovinu :) Dobru noc chcipacku.

^nismo
13-05-17, 21:54
Cital sisi ten post nad tvojim postom?

Samco
13-05-17, 21:57
Potrestaný banom bol, nadávky alebo nejaké narážky na rodinu som z jeho strany nenašiel. Predsa si musel počítať s tým, že za tú vetu budeš niesť aj ty následky.

Každopádne pocit nespravodlivosti nemusíš mať, nakoľko obaja máte pauzu.

^nismo
13-05-17, 22:02
Aha, no neboj. S tym som pocital.
Ale jemu ban proste za opakovanou provokaci neda.
Z nejakeho dovodu to proste nejde. Chci ten dovod slyset..
Je to vas kamik alebo co?
Ex speslovia mozu vsetko alebo co ?..

Samco
13-05-17, 22:10
Nemusel samozrejme dostať nič, ale potrestaný bol 1 dňom. Nadávky na rodinu (hoc len 1) je vždy ten horší krok a má to horšie následky. Čo sa týka predposlednej vety, tak predpokladám, že to je otázka do pléna.

Nakladana Okurka
13-05-17, 22:28
Pamatuju si jak můj brácha tady kdysi dostal od vikernese ban na týden za "šu*ám tvoji mámu".
Tyvole prober se dohajzlu, máš /mute, místo ignorování napíšeš něco, co se tady hned po cheatech trestá nejvíc a myslíš si, že dostane stejně dlouhej ban někdo, kdo se tě zeptal kam chodíš na školu? Nebo chceš abysme banovali každého na měsíc kdo napíše "máš nízké IQ" nebo "tebe šikanovali" ?

Samco
15-05-17, 23:24
Ban vypršal, diskusia prebehla a pevne verím, že už sa podobná situácia neudeje.