PDA

Zobrazit normální verzi : Knife command na dialku



dex73r
29-02-12, 20:22
Čaute , videl som na youtube jedno videjko jak si to tam jeden typek daval z velkej dialky, nemal ziadne cheaty ale mal upraveny config na knife config.. nevie mi niekto vysvetlit - podarit ktory prikaz to umoznuje? dakujem

I-Mouse
29-02-12, 23:11
Ak dobre viem, prikaz nato neexistuje. Spravi sa to len urcitym nastavenim ratom, interpu a inych blbosti. S tym ti neporadim :D

ZombieBot
04-03-12, 20:37
zkus: interp 0.1

ale v klasické hře s tim nic netrefíš.

dex73r
04-03-12, 23:26
ten interp nepomaha onic, akurat mi to pomohlo k mensiemu pingu, takze sice to neni co som chcel ale dik za tento post

ZombieBot
05-03-12, 02:25
ex_interp 0.1 - napiš toto, možná jsi dával jen interp bez toho ex.

dex73r
05-03-12, 13:30
Ahoj, nevidím žiadnu zmenu, našiel som to video na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=A0ICS5LQqsg

nepoznáš nejaké dalšie príkazy? píšu všade že za také cfg niesu bany, takže by sa to veľmi hodilo

ZombieBot
05-03-12, 15:45
Já knife nehraju, ale tohle je jedinej příkaz, co mě napadlo. Tím se ti posunou htiboxy.

Edit: No tak za tenhle config bych já osobně banoval. Podle mě je to vůči ostatním hráčům strašně nefér..

dex73r
05-03-12, 17:14
no ,tamto je az moc zasvnineny config na dialku,mne by stacilo nieco mensie, na nete som googlil configy ale tam tiež nic zmenene ja nechapem preco, ale ani kamosom to neslo

nuoo
17-03-12, 21:39
Tohle nedá ani g-sun.(nej. hráč světa knifu). To má ten server takhle nastavený.

Martelinko
09-04-12, 21:09
ked už tak ex_interp 0.01...a v tom viedu ide o jeden hack spolu s timerefresh scriptom :)

Lynviy
09-04-12, 21:33
1. Neotvírej staré téma
2. ex_interp 0.01 je defaultní nastavení
3. ex_interp 0.1 posune hitboxy za hráče

hladik
17-05-12, 12:02
Rusák , co chceš :-)
Čs Linviy

Celenka
01-07-12, 01:01
ex_intrep si dej na 0, a nastaví ti to samo, jak by jsi to měl nejlépe

:D Dal Ta Bhoper:D
01-07-12, 10:07
Je to thread skoro 2 mesiace starý načo sem ešte píšeš ?

faTTal*
09-07-12, 22:35
Čaute , videl som na youtube jedno videjko jak si to tam jeden typek daval z velkej dialky, nemal ziadne cheaty ale mal upraveny config na knife config.. nevie mi niekto vysvetlit - podarit ktory prikaz to umoznuje? dakujem

Něco jako long knife hack neexistuje jestli narážiš na tohle. Bud´ to jsou lucky nebo dobré ovladání knifu nebo nastavení servera nebo také jeden z hacků co se často vyskytuje na knifu. Na knife modu mužeš lépe zasáhnout hráče když si snížis efekty,rozlišení a rate necháš na 25000. Já hraju sice že mám rozlišení+efekty na max a také se mi tak dobře zasahuje. A jinak když chceš dobře davat z dálky musíš to mít v ruce a dobře odhadnout vzdálenost a aspon něaký ten měsíc hrát knife za 1 den se to nenaučíš . :)
PS: doporučuji si udělat vlastní cfg bude se ti hrat lépe, když tak návod najdeš někde na netu . :), ale knife o Cfg to NENÍ ! :)

:D Dal Ta Bhoper:D
09-07-12, 22:41
Ale je hrám bez Cfg 1:12 s cfg 35:10

faTTal*
10-07-12, 00:01
Já to mám přesně naopak :) ale zase když si začal hrat knife hned s cfg tak už si na nej zvyklý. Já jsem začínal hrát knife mod bez cfg postupem času jsem začal hrát s cfg pak jsem si udělal vlastní s kterým ted´ hraji ale jinak hraji bez cfg.

Slunicko
10-07-12, 10:20
Fatall ze sem vubec pises videl si to video?Kdybys aspon vedel o co tu kraci koukni na video a mozna ti bude jasne ze to nejsou lucky a ani nastaveni serveru podle toho ze tam behali ostatni az k sobe...trololo

hladik
10-07-12, 14:05
Omg co řešíte... je to nastavené serverem , všera jsem byl na serveru kde to je taky tak , dokonce ještě dál..

Slunicko
10-07-12, 17:36
hladiku tky si asi přečti trochu víc postů ne jen muj a fatallovo a též zhlédni video ostatní okrem toho hhráče chodí až k sobě tkže se předpokládá že to tak má nastavené jen on a ja myslím že tu tky nikdo na kotelně s tim longknifem hrál ale ještě před tim než se mazal všude rank....

Majkulka
11-07-12, 15:46
Jak to tak vidím tak tady potíte úplné blbosti hlavně fattal.
NIC JAKO LONG KNIFE NEEXISTUJE ANI ŽÁDNÉ NASTAVENÍ RATE VÁM NEUMOŽNÍ DÁVAT VĚTŠÍ VZDÁLENOSTI.
Ani scripty ani timerefresh se scriptama a ani kdyby jste byli největší skilleři na světě tak by jste nikdy nezabili svého protivníka v knifu z také dálky.
Tak vás prosím takovými blbostmi se tu vůbec nezabývejte.
Na videu čas 0:24 kolem něj nikdo nebyl přesto zemřel takže z toho vyplývá že je to nastavené na serveru nebo jsi to video upravil.
S Pozdravem bastard?

secritek
11-07-12, 22:41
long knife neexistuje ani long hand ani jiná blbost..
cfg je k stylu hraní, ne k tomu jakou vzdálenost dáváte..
k lepšímu skákání a delšímu sekání vám pomůže leda tak "developer 1" a "fps_max xxx - třeba 150" .. v podstatě jste rychlejší.. ale na všech ligách a portálech je to brané jako cheat a dostanete za to ban. (teda pokud to admini umí poznat)..
ty videa, kde "borec" dává na 7 metrů atp. jsou FAKE a nejsou reálné, pokud není upravený server.

s3zn4m
28-07-12, 04:54
Ahoj toto je AMX plugin v nastavení serveru, blbost, poté lákají z lidí peníze, že vám pošlou konfig.

human
02-12-12, 15:21
Nechapem, preco si kazdy mysli, ze cfg zmeni nejak kvalitu hraca. Naucte sa hrat s jednym, dostante to do ruky a nerieste cfgy. Nic ine sa na knife neriesi len cfgy. Uz to je otravne.

ivoros
02-12-12, 15:52
Nic ine sa na knife neriesi len cfgy. Uz to je otravne.
My words

Trošku jsem hledal po netu, a to cfg by mělo být ke stažení ZDE (http://turbobit.net/khtuy3q1bbzv.html) a ZDE (http://serverlive.com.ua/configs/1181-config-by-grom.html), ale jak už tady bylo řečeno : " Je to serverem, ne cfg".
Toť ode mne vše.

newbies
02-12-12, 16:12
je to smoothom! :) toť stači :) aj to som už povedal vela :) je to len graficke predlženie distance :) dalej tym nedaš :)

ivoros
02-12-12, 16:39
" Je to serverem, ne cfg".

Dyť já vím...

koNan
02-12-12, 17:04
default config je nejlepší ;)

ivoros
02-12-12, 17:19
default config je nejlepší ;)
My words :D

zyx
02-12-12, 18:33
My words

Trošku jsem hledal po netu, a to cfg by mělo být ke stažení ZDE (http://turbobit.net/khtuy3q1bbzv.html) a ZDE (http://serverlive.com.ua/configs/1181-config-by-grom.html), ale jak už tady bylo řečeno : " Je to serverem, ne cfg".
Toť ode mne vše.
Aha, config o velikosti 31MB :mml: http://prntscr.com/l59ml

ivoros
02-12-12, 18:38
Pche, rusáci :hypocrite: :D

Acid
11-12-12, 08:16
Kouknul jsem na to video a přijde mi to jako distance hack. Nemysliš náhodou příkaz, aby ti ten config fungoval?