PDA

Zobrazit normální verzi : Zaseknutí hry



Faero
18-05-17, 19:27
Zdravím z ničeho nic se mi teď stalo a stává, že při stlačení tlačítka voice chatu se mi zasekne hra na takové dobré 2 sekundy. Už jsem zkusil hru reinstalovat a defragmentovat disk a stále to ničemu nepomohlo. Tak tu moc prosím o radu, co s tím dál.

Hauss
18-05-17, 20:35
A udělá to jen vždycky poprvé když to stiskneš nebo po každé ? :) já jen že na slabém pc mi to taky dělá že když třeba něco udělám poprvé (otevřu buy menu atd) tak se mi to zasekne.Ale je pravda že ne na 2 sekundy ale tak na 0,5 ani ne.

Petr Staniševský
18-05-17, 20:49
Někde jsem četl a viděl něco podobného už a pokud se dobře pamatuji tak na toto velmi dobře pomohl smazat cfg a pak to bylo v poho. Takže milý Jiříku zkus teda smazat cfg a pak zkus + pisni výsledek a když nepomůže tak zkusím něco jiného najít.


Zdravím z ničeho nic se mi teď stalo a stává, že při stlačení tlačítka voice chatu se mi zasekne hra na takové dobré 2 sekundy. Už jsem zkusil hru reinstalovat a defragmentovat disk a stále to ničemu nepomohlo. Tak tu moc prosím o radu, co s tím dál.

Faero
18-05-17, 21:52
Už to zase jde samo.

Petr Staniševský
18-05-17, 22:41
Hehe, tak vidíš fixlo se to samo.. Teda pokud nebyl problém mezi židličkou a klávesnici :gabe:

teecko
19-05-17, 03:11
Delay na trase Mozek - PC :gabe:

Faero
19-05-17, 10:05
Pro Hausse: Delalo to po kazde..
Pro Petra: Mezi klavesnici a zidli neni zadna vada.. kromě mozkové vady
Pro teecko: Mozkova vada no :gabe: kazdopadne dekuju.

Petr Staniševský
19-05-17, 11:22
Tak hlavně že tito funguje a můžeš zase hrát od rána do rána :gabe:

Faero
19-05-17, 12:07
Jn :gabe: :doge: