PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o Unban



Marinak
29-02-12, 20:23
Dostal jsem permanent ban za aimbot, ale ban jsem si nevysloužil já ale můj starší bratr, máme společný počítač, ještě jsem byl pryč a on mi vlezl na cs 1.6 zapnul moje cheaty které nepoužívám na serverech kotelny NIKDY !!! Proto prosím o unban složku kde mám cs 1.6 jsem si zahesloval a můj bratr už mi tam neleze. Prosím o uban cheaty už nikdy nepoužiji. Díky

ZEUS
29-02-12, 20:25
Ježiš, zase pohádka o bratrovi, kterej mi vlezl do PC a cheatovall... Pořádně zbij staršího bratra a následně si kup steam.

Baltazar
29-02-12, 20:42
ZEUS všechno ví, všechno zná, a může si dělat co chce... uplně Chuck Norris :) :D

Negativ
29-02-12, 21:02
Prosím vás dajte mi unban na moje meno .:ChrUm:.DamiAPaniTotoJeHipHop
dali ste mi ban za wallhack a ani neviem na čo to je, ja mám stiahnuté vaše CS a hrám ho každý deň cheaty nepoužívam a fakt neviem kvôli čomu ste mi dali ban keď som žiadne cheaty nemal ani nič . prosím nechcem byť zabanovaný , ďakujem .

Baltazar
29-02-12, 21:19
Kdo ti dal ban?

HoracioKeine
01-03-12, 16:41
Dostal jsem permanent ban za aimbot, ale ban jsem si nevysloužil já ale můj starší bratr, máme společný počítač, ještě jsem byl pryč a on mi vlezl na cs 1.6 zapnul moje cheaty které nepoužívám na serverech kotelny NIKDY !!! Proto prosím o unban složku kde mám cs 1.6 jsem si zahesloval a můj bratr už mi tam neleze. Prosím o uban cheaty už nikdy nepoužiji. Díky
Takže počkat, ty nevíš co je to wallhack, ale máš v pc cheaty, aha tak to je dává opravdu rozum a všichni ti to věříme...
Další...Poslední označeno modře jsi se vlastně přiznal. Nevíš co to je WH, ale slibuješ, že už cheaty nepoužiješ. Tak se teda rozmysli :D

MAGi
01-03-12, 16:42
Unban nedostanes, ani to nezkousej. Ciao.