PDA

Zobrazit normální verzi : Problémy s mikrofonem - najednou přestal fungovat



.:S(!)mon :3:.
19-05-17, 14:13
Takže ahoj, poprosil bych o jakoukoliv radu co mi může pomoct s mým problémem díky :) takže kdysi jak jsem si kupoval můj nový notebook tak mi na tsku,skype fungoval mikrofon a bylo vše v poho. jediný problém byl že nefungoval na csku takže jsem nemohl hrát jb za ct atd.. Po půl roce mi přestal fungovat mikrofon na tsku ( na skype fungoval stále bez problémů ) a zjístil jsem že v csku fungovat začal. půl roku jsem hrál csko za ct a mikrofon nebyl vůbec vadný, fungoval skvele. včera jsem zapl csko a najednou přestal fungovat mikrofon ( V testu v csku slyším svůj hlas zhrubšený se šumem a je to hrůza ). vyzkoušel jsem ts3 a z ničeho nic fungoval mikrofon na tsku ... takže se to zase vystřídalo. Dekuju za rady ( Na googlu jsem hledal ale vše co jsem našel nefungovalo ) Zkoušel jsem příkazy do konzolí, úpravy hlasitostí atd.. díky za rady ! :van6:

Kloucek
20-05-17, 10:54
1. možnost.

Taková otázka, máš bratra? :D Já mám bratra, který mi skrz mobil a nějakou appku vypinal komp.
Je dost možné, že ti přehazuje složky.

2. možnost

Pokud máš nějaké čističe (CClear, AVG apod.) mohlo by ti to přehazovat složky (pouze moje teorie)

3. možnost

Může se to odvijét i od stránek odkud jsi stahoval TS3 nebo Skype, mně to občas dělalo neplechu,
když jsem si přez uloz.to chtěl stáhnout nějaký film a začal mi blbnout taky komp.

4. možnost

Téžtak se to může odvíjet na délce počítače, já mám počítač něco kolem 10 tisíc co mi koupila mamka
a vždy když jdu spát si pouštím videa (když mám štěstí, vyčerpám se a jdu spát, v otm horším mi komp hraje celou noc)
a ikdyž si připravím košík na neto s věcma co bych chtěl koupit pro moje vzdělání, často se mi košík resetuje
(ve vašem nákupním košíku nic nemáte přidané) to je pak ku**a zlo to zas vše naklikat.

5. možnost

Jestli chodíš na zahraniční servery, at už přez csko nebo jinou hru, může ti to přehazovat složky.
A když už jsem nakousl zahraniční servery hlavně na ně nechod, můžeš dostat ban a admini, moderátoři a ani kotel s tím nic neudělají.
Jediné co by ti zbývalo je odinstalovat si csko (všechny složky co se týkají cska) projet komp anti-virákem a už nikdy ,nikdy, NIKDY nechodit na zahraniční servery

Upozornuji, že to jsou pouze mé teorie a něco z mých vlastních zkušeností, snad ti pomůžou a pokud ne, můžeš mě zkontaktovat na skypu "chlapec s umenim"

.:S(!)mon :3:.
20-05-17, 17:07
Ahoj, 1. Bratra mám ale jenom 6-letého co nemá mobil, tedy vyloučeno
2. CCleaner mám to je možné ale podle me taky blbost
3. Všechno stahuju na originálních stránkách
4. Nechápu ... Na délce počítače? jako jak je starý? celkem novej a pokud to myslíš tak jak dlouho je spuštený tak to je blbost nemel jsem ho zaplý ani 3h
5. Nikdy nechodím na zahraniční servery :)
+ Ješte dodávám mám NS
EDIT: Díky za rady ale nic nepomohlo :/

BeYourself
20-05-17, 19:29
Ahoj, v testu se slyšíš šumivě? A ptal si se ostatních jak tě slyší na Csku? Dřív jsem měl v testu to samé, ale ostatní mě slyšeli normálně :)

.:S(!)mon :3:.
21-05-17, 16:54
Slyším se tak roboticky ale jde mi rozumet co říkám ( tak možná každé třetí slovo ) otatní me neslyší :) prý slyší že mluvím ale rozumí každé třetí slov, nastavením to není :)

BeYourself
22-05-17, 09:09
Projíždím google a vidím, že někdo měl to samé co ty a pomohlo mu vypnout vylepšení signálu , takže jestli něco takové máš tak to zkus :)

.:S(!)mon :3:.
25-05-17, 14:25
Díky, zprovozneno můžete lock

BeYourself
25-05-17, 15:53
Jak jsem ti psal ve hře, rád pomůžu když můžu :) Nemáš zač :)