PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o UnBan - Positive^



Positive^
29-02-12, 20:59
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 19719 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : [T]w4r0h.*
[AMXBANS] Tvuj nick : Positive^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 386871737
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 88.212.40.137
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 88.212.40.137
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : baf
[AMXBANS] Server : Kotelna - Mega pub | csko.cz ( cs_assault_lol )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na forum csko.cz

Išiel som sa ako stále napojiť na war3ultimate a ukázalo mi toto..
Vôbec som pod takým to nickom ako je Tvaroh či čo nikdy nehral
Ban je neprávom, vyzerá to na zdieľanú IP
Prosím o nápravu..

ZombieBot
29-02-12, 21:00
Máš mít VIP a připojil by ses.

Positive^
29-02-12, 21:01
Rozprávam o tom, že som sa tam napojil a vykoplo ma to... vraj že mám skontrolovať konzoli, tak som skontroloval a tam bolo toto... :/

ZombieBot
29-02-12, 21:02
Já vim, ale s VIP by jsi se připojil. Ale kup si radši steam, pak se ti tohle stávat nebude.

Positive^
29-02-12, 21:05
Takže ja si mám kúpiť steam kôli niečomu čo som nespravil??...Ja ten steam ani nepotrebujem, som spokojný s týmto cskom z kotelny.. :P

Positive^
29-02-12, 21:17
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=19719

Toto som našiel, a tam píše že ban je z 24. januára tohto roka dokonca.... vobec nechápem ako to je možné..cheaty som nemal ani nepoužíval, ale aj keby sa stala taká vec tak ban je hneď nie?? :// Viac hráčov z war3ulti ma pozná a vedia že nič nemám, ak chcete dám vám tu dema z mojho hrania.. mám ich nahratých cez 30...

Bezdak
29-02-12, 21:23
Máš stejnou IP jako nějakej cheater, připojíš se jen s VIP nebo se steamem.

Positive^
29-02-12, 21:27
A iný spôsob nejde?? dosť nerad by som tu prestal hrať, mám tu už aj vela priateľov, dobrý rank, velký level cez ten polrok hrania.....ci pana.. tak ja neviem.. Kotel nedal by sa dať unban???... na tú zabanovanú IP??
PS : Ešte prosím o to vyjadrenie ako je to s tým systémom, že keď tam bol ban na 24. januára tak mne naskočil až dnes aj keď o ničom neviem, nemal by si naskočiť ban ihneď pri ďalšom napojení??...

Bezdak
29-02-12, 21:28
Naskočil ti až dnes, protože dneska upravil kotel banlist.

Positive^
29-02-12, 21:30
Tak týmto si tom sprepáčenim Kotel "dosral" lebo ako vidím tak niesom tu jediný ktorý tu ma ban neprávom...Áno je to lepšie pre kvalitu serveru, ale Bezdak tebe by sa tiež nepáčilo dostať ban neprávom a potom dačo akokeby platiť za UNban.. však nie??

Bezdak
29-02-12, 21:36
Jediný? Podívej se na ostatní žádosti o unban.

Positive^
29-02-12, 21:39
Pochopil si to opačne ako som myslel. Myslel som tým že TU NIESOM SÁM KTORÝ DOSTAL BAN NEPRÁVOM

Positive^
29-02-12, 21:57
Nepíš do môjho tématu. Bia Fz urobil témat kde si to máš napísať..