PDA

Zobrazit normální verzi : LAGER!S --> lurky



Lageris
20-05-17, 13:25
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Duvod banu: 'abh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < LAGER!S >
[AMXBANS] Tvuj nick: LAGER!S
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:91678095
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:91678095
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.47.31.83
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.47.31.83
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < lurky >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Tak dobre admin nepochopil asi srandu nemam abh :).
Lurky prosim o UB :) nepochopil som ten tvoj dovod banu.
Neviem k comu by mi bol ABH ? A vasi aj viem preco som dostal ban :D lebo som napisal ze co dostanem za ABH a potom som dostal ban tak tu ziadam o UB dik :).
PS: Lurky kludne by som ti to odskakal znovu :) tak ale ty nie ty si hned v tom ze mam ABH dik za skory UB :)

Lurky
20-05-17, 14:43
http://leteckaposta.cz/147435439

Lageris
20-05-17, 14:54
Sklamem ťa ale Auto bhop tam nevidím a to že to napíšem neznamená že ho mám :) prosím ťa neslovíčkar a prosím pekne unban nechápem prečo si si to zobral vážne tie 2 správy.
PS: prosím odpisuj na steame a asi mi je jasné že mi UB nedáš lebo som to napísal a nevedel som to skočiť až potom s hookom :)

Zoid
20-05-17, 15:03
Abh

Lageris
20-05-17, 15:05
Jasné nemám nič iné na práci iba hackovať -.- fakt ďakujem to že napíšem že ho mám neznamená že ho mám. Spamätajta sa a ja tam nič nevidím vy asi áno a vedel by som keby mám ABH prosím ešte raz o zváženie lurky

Síce pochybujem že mi ho dáte tak ale ja fakt nič nemám nič by som z toho nemal maximálne by som sa nudil a Zoid neviem čo proti mne máš ale ABH nemám a neviem podla čoho si to usúdil
Kludne ma pretestujte ale nič nemám

DinGo
20-05-17, 16:18
Ahoj, potvrdzujem autobhop...

A nie Lageris nejde o to čo si napísal...

Lageris
20-05-17, 16:38
Jak môžem mať autobhop ? bez autobhopu :)
Nepochopil som ani prečo vlastne prišiel admin a neviem ani podla čoho to usudzujete tak ale dobre no mám permu za nič teda :/
A navyše neviem čo máte proti mne ale nič nemám nemám to ako dokázať lebo to je tvrdenie proti tvrdení :)
Každý určite povie že mám ABH lebo Kotelna admini :) a neni divné že Som nemal doteraz ani jeden ban a zrazu by som si len tak stiahol ABH ? :)

Dobre urobím to čo mi vravia ostatný :) mám sa priznať za niečo čo som neurobil a ano teraz som si všimol tie 100% veci v konzoli tak ale za tie ja nemôžem že skáčem tak ako skáčem nechápem prečo mi to dáva 100% keď nedávam 100% jumpy :) keby ich dávam vedel by som dať LJ a HJ :)

Tak a asi posledná vec odomňa neprehodnotili by ste to neako ? Neurčili by ste mi to na neaký čas napr mesiac zákaz na Jump servery lebo ako fakt to neni fér voči mne.
https://ctrlv.cz/kk0O
https://ctrlv.cz/MMQu dôkaz že som si vymazal celé csko aby ste mi konečne verili

http://csko.cz/dema?UPD=IokXD8zu
ešte niečo čo by mňe mohlo ako trochu pomôcť posúdte toto robil som presne to isté ako na tom bhope :)

Lurky
20-05-17, 20:09
len pretože si z Nitry ti dám možnosť, pošli mi config ktorý si mal keď som ti dal ban.

Lageris
20-05-17, 20:46
https://uloz.to/!4eWpKcVcoaSb/config-cfg
Tu ho máš teda :/ ale asi ti to nepomôže

Kľudne ti natočím aj video kde skáčem ako myslím to s koliečkom a tak :)

Hapalicek
20-05-17, 21:02
ABHop

Lurky
20-05-17, 21:05
bind "MWHEELDOWN" "+duck;wait"
bind "MWHEELUP" "+jump;wait"

a prej to nedela 100dbh že jo zoide :D

Lageris
20-05-17, 21:11
Lurky sorry že to sem ťahám ale neviem čo si mi napísal mohol by si mi to napísať ešte raz ? dakujem

Zoid
20-05-17, 22:12
bind "MWHEELDOWN" "+duck;wait"
bind "MWHEELUP" "+jump;wait"

a prej to nedela 100dbh že jo zoide :D

Dej si ten bind a udelej mi 100 dbh

E: Máš 50% perfect bhop ratio, což je hodnota, okolo který se pohybují profesionální hráči a nedáš 220lj?

Lageris
20-05-17, 22:17
a kde to mám urobiť ? nechápem čo je na mojom configu zlého veď sú tam 2 príkaty ktoré mi to ulachčujú tak prosím nedala by sa pri mne spraviť vínimka ? veď to neni ani hack a všetci píšete ABH a také ale pritom obyčajný config ktorý má každý :(
tak prosím zváž to Lurky díky :)

Lurky
20-05-17, 22:18
na 50tich hopoch mam 80dbh no true ok :D ani ma to nehlasilo....

Zoid
20-05-17, 22:22
na 50tich hopoch mam 80dbh no true ok :D ani ma to nehlasilo....

80 je v pohodě, limit je nastaven na 92% po 100 skocích.

Vzhledem k tomu, že už se vyjádřili všichni jump admini, bych to asi locknul.

Lageris
20-05-17, 22:27
Takže ub nedostanem ? nechhápem prečo by som mal za config dostať permu ale dobre teda takže už nikdy nesmiem hrať na kotelne po tomto verdikte nebudem si o rok žiadať o UB lebo to dopadne ako dneska :) to je moje vyjadrenie a svami sa dohodnúť je ako nájsť ihlu v kope sena. Viem že by ste mi nedali výnimku tak ale aspoň som to skúsil

Tak ja sa vám potom ospravedlňujem že používam taký config ale nevedel som že sa to nesmie používať. Neznížili by ste mi trest aspoň ? Lurky zváž to a prosím a ten config pošlite mi prosím príkazy na Bhop. Ďakejem. A ešte k tomu banu nedali by ste mi ho na mesiac za nevedomosť ?

Samco
20-05-17, 23:04
..