PDA

Zobrazit normální verzi : Demence JB?



Kloucek
20-05-17, 14:36
Dobrý den, je to pouze můj pohled na věc tak to neberte vážně, ale příjde mi to jako demence.

Těd tu máte pár dementních situací podle mně když je nesplním nic se nestane, ale opakovaně mi CT příjde dementní.

1. situace
(hráč) je simon. Všichni vězni ho musí poslouchat
(voice chat)
Simon: Do boxu k zadní steně!
Já: to není přikaz!
Jdu si hrát na autíčka a dostanu kill.
Je to normální? To je jak kdybych řekl: box stěna kill a když někdo nepude do boxu k zadní steně tak mu dám kill, nedává mi to smysl.

2. situace
Simon řekne: Pustíte klávesnici!
Ale když skáču a mám skok nastavený na myši tak je to FK ne? Chápu je to defaultně nastavené na klávesnici, ale když to mám přenastavené?

3. situace
V pravidlech je psáno
CT má zakázáno brát zbraně ke vzpouře
CT má za úkol zabránit vzpouře
T mají za úkol v pravý čas udělat vzpouru
? wtf ?

To je odemně vše...

Kotlys
20-05-17, 14:43
1.pokud ti to rekne simon ze mas jit do boxu k zadni stene tak ho musis poslechnou

2.to je tvuj problem ze mas skok na kolecku, rekne pustte klavesnici a nesmis nic delat jinak kill

3.wtf si sam dopleteny nebo co ti prelitlo pres nos :D ano ct nemuze brat zbrane urcete pro teroristy co jsou po mape, ano ct ma za ukol, aby zabranil vzpoure a ochranil simona a teroristi maji za ukol zabit vsechny ct co na tom nechapes ?

teecko
20-05-17, 14:59
1. Případ - Demence tam je ale z tvé strany
2. Případ - viz případ 1.
3. Příklad - Ct mají za úkol Chránit simona a zabránit vzpouře bez toho, aniž by vzalo CT nějakou zbraň pro T. Tčka samozřejmě mají za úkol udělat vzpouru .. přinejhorším přežít jako poslední. Pokud na tom něco nechápeš neni s tebou něco v pořádku ( viz Případ 1. a 2. )

DeadJoy
20-05-17, 15:20
1. Trošičku slovíčkaření a zase dementní snaha najít skulinku v tom, aby jsi pak určo spamoval do chatu "fk,fk,fk" aby jsi měl VD, jelikož Simon řekl něco méně logické co by se mělo rovnat k příkazu, který Ty očekáváš. Logicky pochopitelně pujdeš do boxu k zadní stěně, protože Ti to říká Simon, kterého máš poslouchat jakožto vězeň.
2. Nevím sice kdo si dá skok na myš, ale pokud si ho už dá, tak jen riskuje to, že ho doopravdy zabijí, protože defaultně je to na mezerníku. Takže jen provokace z Tvojí strany.
3. Co tam vidíš špatného ? Vše dává logický smysl.

Operak
20-05-17, 15:49
1. Dá se hodně spekulovat otom jestli je to příkaz. Na JB už je zavedené, že "Do boxu k zadní stěně." je příkaz a vězni jdou k zadní stěně do boxu.
2. Berou se defaultní nastavení hry. Mezerník máš na klávasnici, na mezerníku máš defaultně nabindovaný +jump (skok). DeadJoy - Lidi co chtějí skákat bhop :P
3. Zkus si ty věty přečíst ještě jednou a pomalu. Možná potom dají smysl.

Nakladana Okurka
20-05-17, 16:01
Bože, proč my?

eriew
20-05-17, 16:12
...

https://www.youtube.com/watch?v=Hds9tFMuU8o

_AnGeL_
20-05-17, 16:21
Dobrý den, je to pouze můj pohled na věc tak to neberte vážně, ale příjde mi to jako demence.

Těd tu máte pár dementních situací podle mně když je nesplním nic se nestane, ale opakovaně mi CT příjde dementní.

1. situace
(hráč) je simon. Všichni vězni ho musí poslouchat
(voice chat)
Simon: Do boxu k zadní steně!
Já: to není přikaz!
Jdu si hrát na autíčka a dostanu kill.
Je to normální? To je jak kdybych řekl: box stěna kill a když někdo nepude do boxu k zadní steně tak mu dám kill, nedává mi to smysl.

2. situace
Simon řekne: Pustíte klávesnici!
Ale když skáču a mám skok nastavený na myši tak je to FK ne? Chápu je to defaultně nastavené na klávesnici, ale když to mám přenastavené?

3. situace
V pravidlech je psáno
CT má zakázáno brát zbraně ke vzpouře
CT má za úkol zabránit vzpouře
T mají za úkol v pravý čas udělat vzpouru
? wtf ?

To je odemně vše...

Podaj si žiadosť o práva a banuj to :gabe:

Bastien
20-05-17, 17:27
https://www.youtube.com/watch?v=TAryFIuRxmQ

Kloucek
20-05-17, 20:50
1.pokud ti to rekne simon ze mas jit do boxu k zadni stene tak ho musis poslechnou

2.to je tvuj problem ze mas skok na kolecku, rekne pustte klavesnici a nesmis nic delat jinak kill

3.wtf si sam dopleteny nebo co ti prelitlo pres nos :D ano ct nemuze brat zbrane urcete pro teroristy co jsou po mape, ano ct ma za ukol, aby zabranil vzpoure a ochranil simona a teroristi maji za ukol zabit vsechny ct co na tom nechapes ?

Ale u te 2 neřekne jdetě do boxu, chybí mi tam nějak ten príkaz "jít" a pokud jsou už tak zdechlí řict jedno zku***né slovo tak at
k CT ku**a NECHODĚJ :)

Latins
20-05-17, 20:53
Tak jinak. Sice je na to upozorňuji, aby říkali: "Běžte do boxu k zadní stěně." , ale ty by sis to mohl domyslet.

Nehledě na to, že nemáš slovíčkařit. V pravidlech to myslím i je.

E//: Pro Klouceka, zkus se vyjadřovat bez toho ku***, potom je to takový... Ehmmm...

Kloucek
20-05-17, 20:53
Dobrý den, je to pouze můj pohled na věc tak to neberte vážně, ale příjde mi to jako demence
Co natom nechapete??? Nevysvětlil jsem to dost vážne nakladana okurko, boneslashi a eriewi???

Kloucek
20-05-17, 21:00
1. Trošičku slovíčkaření a zase dementní snaha najít skulinku v tom, aby jsi pak určo spamoval do chatu "fk,fk,fk" aby jsi měl VD, jelikož Simon řekl něco méně logické co by se mělo rovnat k příkazu, který Ty očekáváš. Logicky pochopitelně pujdeš do boxu k zadní stěně, protože Ti to říká Simon, kterého máš poslouchat jakožto vězeň.
2. Nevím sice kdo si dá skok na myš, ale pokud si ho už dá, tak jen riskuje to, že ho doopravdy zabijí, protože defaultně je to na mezerníku. Takže jen provokace z Tvojí strany.
3. Co tam vidíš špatného ? Vše dává logický smysl.

1. O VD mi nejde a Fk jsem nikdy nespamoval..
2. Už to chápu (konečně mi to někdo objasnil)
3. Už jdu číst pravidla

Nakladana Okurka
20-05-17, 21:45
Jde o to, že resis hovna.
1. Do boxu k zadni stejne rikam ja a dalších xx Simonu, bud si na to zvyknes nebo máš smůlu a budeš zabijen a nezahrajes si.
2. Simon nemusi zjistovat tvoje nastaveni, tvoje bindy ani nic, boxovani je defaultne na entru, zvykni si, nebo zase budeš zabijen a zase si nezahrajes
3. K tomu se nevyjadruju to ti vysvetlili ostatni

Grakon2702
21-05-17, 01:32
Neslovíčkař a použij mozek. To je vše, nemusíme mu tady všichni jak retardi psát jedno a to samé.

_AnGeL_
21-05-17, 11:14
Dajte mu ban na JB nech dospeje a nepíše také blbosti na fórum.

eriew
21-05-17, 11:49
Co natom nechapete??? Nevysvětlil jsem to dost vážne nakladana okurko, boneslashi a eriewi???

Mne si to vysvetlil dostatočne dobre ale žial sú to veci, ktoré z pravidiel vyplývajú (viz 2. bod), alebo vyplývajú v tom, že trocha popremýšlaš (viz 1. a 3. bod) . Ale neboj sa po dnešku chápem prečo sa preistotu pýtaš na tieto veci, keď som videl čo vyššia moc dokáže zabanovať tak mi je úplne zretelné, že ti niečo neni jasné. :)

Bastien
21-05-17, 15:07
1. To je jedno že neřekne běžte, stejně to musíš udělat.
2. Stejně všichni často říkají zakazuji skákat boxovat... takže tak :)

metanol
26-07-17, 14:57
Kloucek sorry, ale nerobíš si náhodou srandu?...

K tomu celému, to snáď nechceš aby boli v pravidlách už len vety presné ako môže Simon hovoriť že "Simon môže používať tento príkaz: Choďte všetci do boxu" však nie? Veď to je jasné čo máš urobiť z takého príkazu. Hľadáš tam veci ktoré sú zbytočné, len aby si mohol potom spamovať FK do chatu.

Burak1
26-07-17, 15:25
Lock...