PDA

Zobrazit normální verzi : JB chyby



zavo
29-02-12, 21:10
Dodavam sem par screenov z dnesneho JB ako vidim je tam docela dost bugov prosim o opravenie THX. Pozerajte hlavne CT
http://i.imgur.com/0S9mK.jpg
http://i.imgur.com/HnEVt.png
http://i.imgur.com/vWVd4.png
http://i.imgur.com/31BN8.png

mrkvicka
29-02-12, 21:13
nič nove kotel to určite rieší

zavo
29-02-12, 21:18
viem asi to robi ja som to sem dal aj tak pre istotu

Kotel
29-02-12, 22:51
Pracuju na tom. Chybu jsem nasel. Zatim jsem tam dal starsi verzi jb.
Nektere veci nejdou otestovat s boty.

zavo
01-03-12, 15:58
O.K. vedel som ze natom robis len som chcel dat veci konkretneho typu, ked budes potrebovat pomoc napis rad pomozem

I-Mouse
01-03-12, 17:10
O.K. vedel som ze natom robis len som chcel dat veci konkretneho typu, ked budes potrebovat pomoc napis rad pomozem

Pochybujem, ze vobec vies co je PAWN :D

grEy
02-03-12, 18:17
- treba odstranit ten zvuk pri vzbure
- mod raz za 5 kol nefunguje (bol sparta mod a 2 kola potom dali prestrelku)

3k a Jerry
02-03-12, 18:20
Už nefunguje možnost, že když máte sekáček a nezabijou vás, tak vám nezůstane na další kolo ?

Kotel
02-03-12, 18:26
Je nastaveno, ze 1 mod jde dat jednou za 5 kol, ale muzou byt klidne 2 za sebou. Vyresim to pozdeji.

grEy
03-03-12, 08:59
- rata to len zivych vaznov, takze sa da dostat k CT (zvycajne) len na zaciatku kola, aj to si daju vsetci kill, aby sa tam dostali a potom su mrtvy cele kolo, lebo chceli ist k CT

3k a Jerry
03-03-12, 09:19
Sice to néni chyba, ale nešlo by to udělat s VD jako dřív že když mu skončí tak bude žluty ?
Pak se nejde vyznat v tom, asi utekl nebo asi měl VD..
Oni sou sice žlutí, ale pak jim to dá zase původní barvu ..

zavo
04-03-12, 17:57
Hral som JB a som VIP no bol som oranzovy

Meda Pu xD
04-03-12, 18:02
Mno je toho jeste dostatek zlepsovat... :-)

zavo
04-03-12, 19:39
Mno je toho jeste dostatek zlepsovat... :-)
praveze ani ne staci to dat do verzie povodnej

grEy
17-03-12, 07:59
- pri poslednom PP s granatmi obcas niekomu zmizne granat a uz nemoze hadzat
- lopta niekedy nejde zobrat, tusim ze ked ju vystreli CT a obcas sa buguje, sama od seba sa proste spawne a tak (mozno z predch. kola)
- ak CT pri PP spacha samovrazdu (to, ktore sa zucastnuje duelu), tak sa to poslednemu veznovy bugne a nemoze si vybrat
- pri sparte (mozno aj pri inych modoch) ide zobrat zbran z automatov - myslim za T (za CT som neskusal) a to pri sparte neni dobre, ked ma T AK
- ked si kupim drogy a zoberem zbran, tak sa mi zrusia drogy (rychlost, hp)

Kuzli
17-03-12, 15:11
Greyi HP ti nezmizi zmizi ti jenom rychlost

3k a Jerry
17-03-12, 17:32
Našel jsem jednu drobnou chybu jestli se to dá říct .. Je to fakt jen drobnost a ničemu nevadí.
Když se hraje schovka a už je poslední vezen, tak všem CTčkum naskočí M4 s 200 náboji.

Kuzli
17-03-12, 17:47
Ted sem si vzpomel. Nevim jak se ta mapa jmenuje (nazev dodam) mozna ji znate je tam ten barevny wipeout u fotbalku. Je to mapa s celamy proti sobe a vedle cel je skleneny box. Vzdycky kdyz se da prikaz /open, zmeni se povrch v boxu (nahodi se barevna podlaha, naskoci tam lavicky, zpadnou lavicky a objevi se lava. Uz tam takle padlo hodne killu.

EDIT: Ta mapa se jmenuje bizhampis nebo neco takovyho..

Kotel
18-03-12, 18:19
Našel jsem jednu drobnou chybu jestli se to dá říct .. Je to fakt jen drobnost a ničemu nevadí.
Když se hraje schovka a už je poslední vezen, tak všem CTčkum naskočí M4 s 200 náboji.
To se tyka vsech modu, kdyz se mod vypne, tak by bylo blby, kdyby ct nemeli nic. I kdyz hrac mod vypnout jeste nemuze.

Kotel
18-03-12, 19:38
- pri poslednom PP s granatmi obcas niekomu zmizne granat a uz nemoze hadzat
- lopta niekedy nejde zobrat, tusim ze ked ju vystreli CT a obcas sa buguje, sama od seba sa proste spawne a tak (mozno z predch. kola)
Mic se spawne kazde kolo na hristi, kdyz tam je udelany spawn. Bugovani nejde zabranit, to je kvuli nerovnosti terenu. Proto mic sam vyskakuje, aby pak sel sebrat.
- ak CT pri PP spacha samovrazdu (to, ktore sa zucastnuje duelu), tak sa to poslednemu veznovy bugne a nemoze si vybrat
Jedina moznost je, ze by admin prepnul nekoho od ct k t, ale v kodu jsem chybu nenasel. Zkusim testnout na botech.
- pri sparte (mozno aj pri inych modoch) ide zobrat zbran z automatov - myslim za T (za CT som neskusal) a to pri sparte neni dobre, ked ma T AK
Bloknul jsem tlacitka, tak uz by to nemelo jit
- ked si kupim drogy a zoberem zbran, tak sa mi zrusia drogy (rychlost, hp)
Drogy rusi a hp se nastavuji jen pri spusteni modu.

...