PDA

Zobrazit normální verzi : 123456789 --> lebaux_______________________1g



Petr Staniševský
21-05-17, 15:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 219998)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 56 minut a 11 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarnost'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 123456789 >
[AMXBANS] Tvuj nick: 123456789
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:310641
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:310641
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.66.177.64
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.66.177.64
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < lebaux_______________________1g >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:





[indent] Zdravim,

rad bych vedel za co ten ban je vlastne. Za to ze clovek rekne adminovi pravdu ze je neschopny a kikot? Kor kdyz posledni dny jeho prace stoji za vyliz pip kdyz mu musi kazdy x krat neco psat.

Nevim kdo mu dal prava kdyz si nepodal zadost ale nechapu na co davate lidem prava co to snad ani nechteji delat viz.. >>> http://csko.cz/forum/showthread.php?57049-D2o-wh-jobbvagyoknalad-Je-Lebaux-admin

LeBaux
21-05-17, 15:38
Vcera si mi nadaval do kktov, nechal som to tak.
Dneska to iste, este aj v tejto ziadosti o unban si si to neodpustil.
Celkovo sa chovas jak hovado, a nie je to len smerom ku mne, daj si egocheck.
Pre ostatnych adminov chatlog, vid STEAM_0:1:310641.

Petr Staniševský
21-05-17, 15:46
Já unban nechci jen chci vědět proč banuješ to co se Ti hodí do krámku a proč tam Ty idioty podobné Tobě necháváš hrát jako je wasd a všechen tento odpad. To nemluvím ani včera o tom že si jako frajeris v klidu hrál na live s cheaterem kterého Ti tam lidi reporti. Ano já se chovám jako hovado ale kdepak Ty jako admin si totální ignorant a všechno sereš tak se nediv jaký máš Ty přístup tak i já k tomu. Pokud vím práva si bral dobrovolně určitě a pokud se ti nechtějí věci řešit tak se toho vzdej nechápu k čemu to máš když Ty práva u Tebe slouží jen k osobní potřebě.

Nakladana Okurka
21-05-17, 16:26
Podobné situace by jsi mel rešit pripadnou stiznosti na forku na daneho admina, kde se admin vyjadri nebo soukromou konverzaci pres pm.
Pokud to ale resis na serveru pomocí nedavek, tak nemuzes cekat nic jinyho nez ban. Zkratka s hulvatem nikdo jednat nebude.
Pokud by mi nekdo zacal na serveru nadavat do kokotu a debilu, tak to posledni co udelam je, že mu budu slusne vysvetlovat, proc jsem tu a tu situaci rešil tak a tak.

Petr Staniševský
21-05-17, 16:30
Kdyby tu situaci s těmi lidmi nějak řešil tak mlčím. Sorry ale jako jestli toho člověka před dvěma dny jenom upozornil že to dělat nemá a pak to dělá zase a opět tak to asi neřešil. Sice je pěkné že nám řekl že to řešil takhle ale spíše mi přijde že neřešil když si tam ti lidé dělají denně z toho dobrý den. Taky nechodím na JB dělat kraviny když tomu fun modu nerozumím a hrají tam kde mě to baví a znám to. Nevím co k tomu více říct než jen to že někteří admini si řeší co se hodí a co ne.

hanba mi
21-05-17, 20:43
Petko,

Lbx je velmi benevolentny vo vztahu na nadavky na svoju osobu, ale co je vela to je moč. Den mas na take male schladenie, popripade ak mas problem, je na kotelne dost serverov, kde sa mozes realizovat....

Koprakek
22-05-17, 19:38
Lck.