PDA

Zobrazit normální verzi : Bhop zákazy



Lageris
21-05-17, 17:13
Dobrý deň asi to tu už bolo, ale chcel by som požiadať,aby sa na jump servery pridali pravidlá takže by sa predchádzalo zbytočným perma banom.
Napr. Zakázané príkazy a tak.

Lurky
21-05-17, 17:53
http://csko.cz/page/pravidla ingame je to taktiež
zakazane príkazy sú zväčša tie, ktoré niesu v default cfg, v tvojom prípade banu to nema s príkazmi nič spoločné zbytočne na seba upozornuješ ub nebude, a nespamuj mi do pm blok

Lageris
21-05-17, 19:36
Ako to že sa to tam nedá nájsť :) UB už nechcem keď vidím že vám sa to nedá vysvetliť
A navyše :) nechápem dôvod tvojho blocku ale dobre :) napísal som ti 2 krát

Grakon2702
22-05-17, 13:15
http://csko.cz/page/pravidla ingame je to taktiež
zakazane príkazy sú zväčša tie, ktoré niesu v default cfg, v tvojom prípade banu to nema s príkazmi nič spoločné zbytočne na seba upozornuješ ub nebude, a nespamuj mi do pm blok


hud_fastswitch 1 taky není default hodnota a taky mi zlehčuje hru. Bindy a skripty v cfg jsou úplně něco jiného než hacky. Když za bhop na kolečku banujete permou, tak byste to mohli do těch pravidel dát. Jedna věta navíc.

Lurky
23-05-17, 10:19
hud_fastswitch 1 taky není default hodnota a taky mi zlehčuje hru.

Zas neporovnávaj hrušky s jablkami, nejaké frišké tasenie zbraní a bindy na gs bh je úplne niečo iné.


Bindy a skripty v cfg jsou úplně něco jiného než hacky.

Bindy ako jump;wait sú zakázané na všetkých kz komunitách ako xj cc kzsk.. my tu chceme zachovať tiež nejakú tú úroveň, a mimochodom neviem o tom, že by za tento bind bolo zabanovanych viac ako pár hráčov... ak si tu zastávaš lagerisa, tak opakovane, bind nebol jeho prípad aj keď ho mal.

Faero
25-05-17, 23:57
Lurky pochopil jsem, že bind "mwheelup" "+jump;wait" se nesmí používat jen na jump serverech?:) Když už si tu komunitu jump serverů chceš udržet..

Lageris
26-05-17, 16:18
Lurky povedal som to raz keby som zapatý tak sa ani o UB neusilujem ale keď vidím aký tu je A-team (až na pár výnimiek) :) tak mi stačí vedieť že mám ban za "hack" takže neako tak. A navyše kopa ľudí používa ten príkaz a nemajú ban takže neviem prečo sa tu ohadzuješ slovami, že si ma zastáva ja ho ani nepoznám. A furt si mysli v tej svojej hlavičke že som bol zapatý aby ti to hrialo to tvoje ego. To je všetko. Môj názor poznáš na tú vec s "abh" :) .

Zoid
27-05-17, 11:13
hud_fastswitch 1 taky není default hodnota a taky mi zlehčuje hru. Bindy a skripty v cfg jsou úplně něco jiného než hacky. Když za bhop na kolečku banujete permou, tak byste to mohli do těch pravidel dát. Jedna věta navíc.

Zas další, co o tom ví piču a bude rozdávat rozumy...

eriew
28-05-17, 00:22
Pýtam sa sám seba niekedy či si nemyslím o ludoch že sú retardi neprávom. Ale potom si kuknem nejakú tému na forku a hned vidim, dovod prečo si to myslím. Síce nie som nejaký jump admin ale bhopujem dost. Myslim že kazdy clovek s mozgom by mal vediet, že niektoré konzolové príkazy sú zakazané na niektorých modoch. Napr. Developer 1 - tiez je to iba príkaz do konzole a je zakazany vsade kde je bhop. Alebo myslim, že cl_bob je zakazaný meniť na aime. Keď neviete čo tieto príkazi robia tak si kuknite youtube a uvidíte prečo to asi tak je zakazané. Nikto tu nedal ban za to že ma jump nastavený na kolecku alebo na W alebo na ESC atd. 3 bhop admini a jeden šmatlák sa zhodli na tom ,že to abh je ale čo vy o tom možete vediet. Bez tak si najdete nejaky config na nete, stiahnete a ani neviete aké prikazy v nom sú a maximalne čo v nom zmeníte je name. A potom sa cudujete, že dostanete ban.

sAid
28-05-17, 01:02
Tak ja to napíšem zjednodušene

bind "MWHEELDOWN" "+duck;wait"
bind "MWHEELUP" "+jump;wait"
banuje sa

bind "MWHEELDOWN" "+duck"
bind "MWHEELUP" "+jump"
nebanuje sa

Kotlys
28-05-17, 09:25
Tak ja to napíšem zjednodušene

bind "MWHEELDOWN" "+duck;wait"
bind "MWHEELUP" "+jump;wait"
banuje sa


bind "MWHEELDOWN" "+duck"
bind "MWHEELUP" "+jump"
nebanuje sa

díky to jsem chtel vedet a kopr priste mi komentar nemaz nebo kdo to udelal dmnce.