PDA

Zobrazit normální verzi : WaSd --> Luccy



somarina
22-05-17, 18:22
Vypis z konzole:


AMXBANS] Zabanovany nick(1): < WaSd >
[AMXBANS] Tvuj nick: WaSd
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:303817323
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:303817323
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.248.230.171
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.248.230.171
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Luccy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
R*3 killed !!omarion!! with m4a1
WaSd se pripojil k Policistum
Kolli opustil hru
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






akoze uz vazne plackovia ake zdrzovanie som ct nie je plant tak co kemp prosimo unban dnes uz druhzkrat neopravnene na ttt som nedaval randomy ani nic a tri hodiny ze pravidla lebo niekto place akoze hanba vam

LeBaux
22-05-17, 21:15
Historicky mas problem s kempenim a neplnenim ukolov mapy, na druhu stranu ked si CT a nie je polozene je to v poriadku... ban ti sice vyprsal, ale banujuci admin by mal dat demo a povedat svoju cast pribehu.
Pripominam, ze len pred nedavnom mal tento clovek ban na 3 dni, co mi pride celkom prisne ked vezmem v uvahu primernu uroven hracov na D2O a za co bany nedavame.
Ja som tiez par krat zvazoval, ze by si si zasluzil nejaky trest ale pokial sa nemylim, tak som ti tusim napisal a dal par slapov a hral si normalne.
Chcem tym povedat ze sa mi zda, ze tento typek vzdy zlizne ban a pritom vela ludi hra podobne, casto horsie :)

Britny
22-05-17, 21:31
No nevím, ale na camp nikdy nebylo potřeba demo. Ještě s jeho historií, někteří dávají bany 3h a více, ta hodka mi přijde ještě v pohodě. Určitě Lucka nebanovala na základě toho, že byl u ct a nebylo položeno, to by byl docela nesmysl.

Koprakek
24-05-17, 19:37
Lck.