PDA

Zobrazit normální verzi : ReDuse (jiny hrac) --> Bugy



LittleNazgul
23-05-17, 18:28
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 210879)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ReDuse >
[AMXBANS] Tvuj nick: Little Nazgul
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1774955398
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.20.13
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Bugy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Little Nazgul is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli





Poznamka:






Ahoj
Jsem docela pasivni hrac a posledni dobou nic moc jinyho, nez tenhle GunGame nehraju. Nick jsme nezmenil ani jednou za poslednich par mesicu, netusim, kdo je "ReDuse", ani jaktoze ma stejnou IP adresu. Pokud by byla nejaka moznost, jak hrat dal, potesilo by me to. Jestli je treba moznost povolit ze zabanovane IP adresy alespon muj nick, budu naprosto spokojenej.
Diky za vyrizeni

Bugy
23-05-17, 19:28
Za poslední měsíc nevidím že by někdo s tvým nickem byl ve hře, jinak ban je starý 3 měsíce, takže jsi za poslední 3 měsíce nehrál?

Koprakek
23-05-17, 19:29
sssssss

LittleNazgul
24-05-17, 18:26
Abych řekl pravdu mám v tom trochu guláš... rozhodně mám v oblíbených jen jeden GunGame a tam jsem byl tak obden, ale nemůžu s jistotou říct, že se jmenoval stejně. Vím, že server jsem našel někdy v zimě na Gamesites - je možné že mě to nějak přesměrovalo k vám, kde je někdo se sdílenou IP a BANem?

Samco
24-05-17, 19:01
Je to len zdieľaná IP s cheaterom, viac za tým nič nie je. Stačí ak si stiahneš tú najnovšiu verziu CS, viď. post #3 (http://csko.cz/forum/showthread.php?57113-ReDuse-(jiny-hrac)-Bugy&p=451605&viewfull=1#post451605) a pôjde ti to opäť. :-)

Koprakek
25-05-17, 19:45
Lck.