PDA

Zobrazit normální verzi : Gta san andreas: Online Csko.cz



WhiteWolf
24-05-17, 09:57
Myslím že kotelna je už tak velký portál že by si mohl dovolit i servery na jiných hrách..


Především by se hodil GTA: SaMp

Download:
1 Neobsachuje dialogy ani radio - méně GB, obsahuje češtinu -https://uloz.to/!zh36MenK/gta-san-andreas-rar
2 Obsahuje češtinu dialogy i radio ve hře - více gb - https://uloz.to/!W79z20akUDcv/gta-san-andreas-plna-hra-cestina-rar
3 Originální hra přes steam.. bohužel po novém patchi nejde dát do hry čeština.
4 online- běželo by to na verzi 0.3.7 http://gta-multiplayer.cz/downloads/sa-mp-0.3.7-install.exe

Mody:
Mody by se mohli slosovat anketou např jaká byla na minecraft.

teecko
24-05-17, 10:34
Ta hra je skoro mrtvá pochybuju že by tam hrálo více než 10 hráců dohromady a to myslím nemá cenu. Tohle je primárně Counter-strike portal tady moc Gta SAMP hráčů nenajdeš .. Kdo by si chtěl zahrát Samp tak myslím že SuperParba je celkem dobrej server a hraje tam i dost lidí.

Operak
24-05-17, 11:36
Kdyby to jelo na nejakém starším RZE od Atomase, tak by možná ten server mohl jet bez zbytečné práce. Pokud vím, tak Cs pluginy jedou přes pawno. Což znamená, že by nebyl problém pro Kotla udělat prakticky cokoliv kdyby náhodou bylo něco potřeba. Takže proč ne.

Kotel
24-05-17, 14:30
Kdysi tu byl, ale nemel se o to kdo starat. Ted uz to nema smysl.

Samco
24-05-17, 19:10
Škoda, napríklad ja ako veľký fanúšik GTA-čiek a obzvlášť SA by som to uvítal.

B!g 5m0k3
24-05-17, 22:21
Ja by som tiež zahral, zaspomínať na staré časy. :gabe:

Zaooo
25-05-17, 11:29
Na Superpařbě sem dělal Admina, tak 7 roků zpátky :D

Grakon2702
25-05-17, 11:49
Dneska se spíš vyplatí jít do GTA 5.

Lageris
27-05-17, 06:38
GTA 5 tam stretneš dementov a tie niektoré úlohy ťa nebavia a San Andreas neni mŕtve veď ja vidím na serveroch 250 ľudí z 500 alebo 60 zo 100 tak nechápem čo to neskúsiť stačí sem šlahnúť jeden server a download hry :) a máte postarané aj keby to je len pre tých 100 ľudí našlo by sa ich viacej

teecko
27-05-17, 09:01
GTA 5 tam stretneš dementov a tie niektoré úlohy ťa nebavia a San Andreas neni mŕtve veď ja vidím na serveroch 250 ľudí z 500 alebo 60 zo 100 tak nechápem čo to neskúsiť stačí sem šlahnúť jeden server a download hry :) a máte postarané aj keby to je len pre tých 100 ľudí našlo by sa ich viacej

Bohužel ty servery o kterých tu píšeš většinou fungují x let. Takže nějaký 60 ze 100 na kotelně asi ne no. Ti hráči co to hrají to hrají už nějakou tu dobu na určitých serverech kde už mají nějaký věci atd a pochybuju že by šli na nějaký nový server kde by hrálo asi 10 lidí. A kdo to nehraje tak pochybuju že vůbec začne.

WhiteWolf
04-06-17, 09:24
šlo by to? Aspoň na test. Prosím.

Petr Staniševský
04-06-17, 09:52
Spíše se zeptejte první kolik lidi tu hru vůbec má co tady chodí aktivně na forko zda má něco cenu dělat aby to nedopadlo jako s wowkem třeba. Já sice tu hru mám ale MP je kravina jediné dobré na tom je ten single takže tak.

Bastien
04-06-17, 11:00
Mě nikdy nešli CZ servery :D ale asi superpařbu jsem nikdy nezkoušel asi.
E:Zkusil dva a u obojích crash okno se mi objevilo.
Co mě bavilo je MTA Province, jen kdyby mi šel druhý server kde mám už větší level :/

WhiteWolf
04-06-17, 11:22
měl jsi asi špatně stahlou verzí plnou skinu aut:D


Spíše se zeptejte první kolik lidi tu hru vůbec má co tady chodí aktivně na forko zda má něco cenu dělat aby to nedopadlo jako s wowkem třeba. Já sice tu hru mám ale MP je kravina jediné dobré na tom je ten single takže tak.

ale wowko je kravina prosím tě.

Bastien
04-06-17, 11:37
"měl jsi asi špatně stahlou verzí plnou skinu aut:D " A jak to vyřeším? :D

Faero
05-06-17, 08:29
Na Superpařbě sem dělal Admina, tak 7 roků zpátky :D


Kdyby to jelo na nejakém starším RZE od Atomase, tak by možná ten server mohl jet bez zbytečné práce. Pokud vím, tak Cs pluginy jedou přes pawno. Což znamená, že by nebyl problém pro Kotla udělat prakticky cokoliv kdyby náhodou bylo něco potřeba. Takže proč ne.

Ty kráso, superpařba kluci jo? :D Ruská mafie a nebo Yakuza? :D

Zaooo
06-07-17, 11:37
Já tam kšeftoval s trávou :D