PDA

Zobrazit normální verzi : WiXiL --> :_Koprakek_:



WiXiL
24-05-17, 17:06
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 220222)
[AMXBANS] Mas 21 hodin, 49 minut a 5 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < WiXiL >
[AMXBANS] Tvuj nick: WiXiL
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:30013220
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:30013220
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.127.0.250
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.0.250
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






mate tu nejakeho neschopneho admina ktory pocas hrania slayoval hracov daval im mute kedy mal on nervy .. po chvili co som sa mu snazil prehovorit do duse som mal mute aj ja .. nasledne nato ked som dostal unmute som mu napisal ze je to decko ktory nevie krotit svoje nervy .. samozrejme nadavanie na servery je caste ale bany som kvoli tomu nevidel uz pekne dlho .. pravidelne hravam na vasich serveroch .. a myslim si ze takyto admin by tu nemal patrit .. ktory narusa hru a zneuziva prava .. mal som ban na hodinu po hodine tam pridem a vidim 21 hodin .. takze poprosil by som o UB .. hodina presla

Koprakek
24-05-17, 20:34
Hráč dostal prvě slay, po druhé kill, po třetí kill, po čtvrté kick, poté zase kick, k tomu mute, které obešel. Ty jsi měl stále kecy ohledně mého adminování, což do toho ti vůbec není. Já jsem z cela v pořádku, nervy si krotit nepotřebuji, mute jsi dostal z toho stejného důvodu co zmiňovaný hráč. Tvojí sprostou větu zde radějí nenapíšeš co?
Ano, máš pravdu, ban jsi dostal jen na jednu hodinu, avšak mi druhý admin sdělil, že jsi problémový hráč a že toto není tvůj první ban, což jak se ukázalo, není. Neříkej mi co mám dělat, i bez tebe to vím. Tvůj nervák.

WiXiL
25-05-17, 01:07
a čo ma stým ban na 24 hodín? .. ty si hral asi poprvý krat na duste .. však žiadny admin to nerobí Čo si robil (slay za to že kempí za dverami) ty .. to sa robí na jailbrejku ktorý ti určite ide .. :) a nechápem Čo sa stará do toho další admin to keby ti teraz napíše aj tretí admin mi dáš na týždeň? .. trošku blbé nemyslíš ? .. problémový hráč isto .. však naČo tam máte niečo ako "/mute" asi ked niekto nadáva nie? .. aj tak tam máte swearing .. proti nadávaniu .. a ty jediný dáš zato ban na duste :blink:jediný portál na ktorom sa dobré hrá a takýto admin to musí kaziť .. cheatujem ? nie .. ja chcem len UB

Britny
25-05-17, 02:22
Problémový hráč by měl víc jak jeden ban udělen naposledy před 2 roky ne? Viděla sem i horší log a nějak v poslední době na tom d2 to moc hrotíte, že je dost stížností na adminy, když ty servery byly dlouho takové víc svobodné, však tam občas hrají úplný trubky co neví co je plant, co vůbec mají dělat. Teda zaznamenávám to od adminů co tam dřív ani nehráli a ted se tam nějak nasáčkovali :D Jinak Wixile tu poslední větu sis mohl odpustit, i když si byl naštvaný, jestli někdo víc už porušuje pravidla, tak je lepší si toho nevšímat a nereagovat na to. Wixila znám ze serveru už dost dlouhou dobu a problémy s ním sem nikdy neměla. Ale asi si ten denní ban budeš muset přečkat.

Nakladana Okurka
25-05-17, 04:57
Když jsem tak jako očkem přejel v rychlosti jeho chatlog za poslední dva dny, tak nedokážu uvěřit Terko, že ses ho v podstatě zastala. :slap:

_AnGeL_
25-05-17, 07:39
Brutny:
1. Ty si tiež trúbka čo nevie plantovať. :gabe:
2. Vždy sa dá všetko riešiť chladnou hlavou a hlavne bez nadávok.
3. Existuje príkaz /mute ak ťa niekto provokuje
4. Mohol kľudne to ignorovať a nič napísať do chatu
5. Ban si zaslúžil a možno začne ignorovať veci čo ho naštvú

WiXiL
25-05-17, 09:27
kde si možem pozrieť môj chatlog za posledné dva dni? :D

Samco
25-05-17, 10:09
Ten CHL zrovna až taký prehliadnuteľný nie je. Ban je oprávnený.

WiXiL
25-05-17, 10:18
Ten CHL zrovna až taký prehliadnuteľný nie je. Ban je oprávnený.

aj ja chcem vidieť svoj chatlog no tak nech sa zasmejem .. ok ban je opravnený vydržím ..

SEDA EMINENCE
25-05-17, 11:00
Kup si VIP, a uvidíš tam. (Aktivuj si kód na Web).

Nihilia
25-05-17, 13:24
dust2 only 24-05-2017 13:47:11 STEAM_0:1:30013220 91.127.0.250 WiXiL svojej amme daj mute ty chuj
dust2 only 2 23-05-2017 22:29:43 STEAM_0:1:30013220 91.127.0.250 WiXiL tvoja mama odpoji
dust2 only 24-05-2017 13:29:07 STEAM_0:1:30013220 91.127.0.250 WiXiL to tak ked jebnuty dostane prava :D ale tak ja som sa zasmial ja by som tiez to spravil

Že každého druhého nazýváš chujem a kokotem, tak to už sem ani dávat nebudu, protože takhle se ty asi bavíš běžně.

Bee
25-05-17, 17:48
Wixila poznám z dustu hodně dlouho a vždy to byl takový plačko, já jsem byl ten admin co řekl Koprovi at ti to prodlouží protože pokaždý co s tebou hraju na serveru je to stále to samý. Ban je oprávněný a pro příště by jsi se měl víc krotit s tím co píšeš. Čim víc banu budeš dostávat tim delší ty bany budou, zatím můžeš být rád za ten jeden den banu.

Koprakek
26-05-17, 23:53
Lck.