PDA

Zobrazit normální verzi : KOTLEBOVA RODINA JE UZ ZABEZPEC --> :_Koprakek_:



lubomir12345
25-05-17, 12:54
Vypis z konzole:



[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni mute, opk. camp, neznalost, demence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < KOTLEBOVA RODINA JE UZ ZABEZPEC >
[AMXBANS] Tvuj nick: KOTLEBOVA RODINA JE UZ ZABEZPEC
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1820168741
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1820168741
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.236.70.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.236.70.130
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================






Poznamka:






- ked bol plant, tak som vzdy isiel defuse, ako admin kopralek moze nadavat mne do dementov? Co som neurobil, co som mal? To, ze som cihal na nepriatela, kym nebol plant, je zakazane? Preco mate adminov ktori su normalni a druhych co nadavaju a banuju ludi za normalne hranie?

Vdaka za odpoved

Lubo

Koprakek
25-05-17, 15:22
Dostal jsi prvě slay, po druhé kill, po třetí kill, po čtvrté kick, poté zase kick, k tomu mute které jsi obešel. Stále jsi měl kecy do mého adminování.

Poprosím adminy, aby našli větu v podaní nadávky na tohoto hráče.

Mr.N0b0dy
25-05-17, 15:38
BAN vypršel, co chceš řešit?

Jinak Kopr nepíše do chatu moc často a není vůbec ten typ, který by zrovna měl tendenci nadávat, vyvolávat konflikty apod. takže tak.

Zoid
25-05-17, 16:21
Kopr je sice blbeček :D, ale na serveru se chová normálně, takže si nemyslím, že by ti dal ban jen tak.

Koprakek
25-05-17, 16:32
Děkují za psychickou podporu Zloide. :new_russian:

Bee
25-05-17, 16:40
Na serveru jsem byl a mužu potvrdit že ty a Wixil jste se chovali jak naprostý dementi.

lubomir12345
25-05-17, 19:57
nech ukaze admin koprakek, ze za co som dostal ban. Dovod banu, ze demence, nie je nadavka? Mily pan slusny admin, kolko mas rokov? Ja mam 32 , mam male dieta a to ma viac rozumu jak ty pan slusny. Hravam nie casto, ale sem tam sa na tomto servery vyskytne typek, co si mysli, ze ked je admin moze vsetko. Prosim ta pan slusny ,,demence,, spamataj sa. Delas ze sebe wannabe.

Koprakek
25-05-17, 20:08
To kolik mi je ti může být akorát tak putna. Také se nezajímám o tvůj život. Ban jsi dostal za demenci to máš pravdu, a to si můžeme vzít tak, že ta zahrnuje výše uvedené - Opk. camp ( Stále jsi campil na tom stejném místě ) , obešel jsi mute ( dal jsi reconnect abys mohl obejít mute, které jsem ti já a Bee udělil) , dále za neznalost ( viz* camp ), demence ( tvé jednání ). Nevím co na tom nechápeš, zvlášť pro tebe jsem napsal tak dlouhý reason, abys to dokázal pochopit, spletl jsem se.

Bee
25-05-17, 20:23
Pokud máš 32 roků a potřebu dělat takovýhle kraviny na virtuálním serveru tak to klobouk dolů, v tvým věku (bez ohledu na to či je pravdivý či ne) by jsi měl jít příkladem pro ostatní. Díky bohu že nemůžu vidět co vyroste z tvého dítěte , tohle si neber nějak osobně ale když už tady nahráváš takovýhle přihrávky tak si kopnu.

lubomir12345
25-05-17, 21:44
Delat to, ze ciham na nepritele a ked je plant tak idem defuse? Hm ty budes jeden z tych volicu Zemana. Takovy pribrzdeny, ze? :D A moje dite fakt exceluje. Je to inteligentne stvorenie. Ty si myslis, ze muzes vse, jsi predsa admin demence :D

Bee
25-05-17, 22:09
No smekám ... pokud to malý stvoření je vážně tak inteligentní tak tě můžu na 100% ujistit že určitě není tvoje . Nedostal jsi ban pouze za camp, jsou tam vypsaný i další důvody, řekni třeba někomu z tvého okolí ať ti to přetlumočí jestli to nezvládáš.

ps. Zemana jsem nevolil ale za to že pustil konečně Jirku na svobodu tak o tom budu uvažovat

plejerplejer
27-05-17, 13:09
Milý Lubomíre, jsem plně přesvědčen o tom, že člověk, který do sporu o to, zda respektuje pravidla či ne, tahá blbosti o volbě či nevolbě nějakého politika, je úplně, ale úplně v pořádku.... Je přece jasné, že admini tady nemají co dělat a tak si vybírají přestárlé jedince k tomu, aby je mohli šikanovat. Jsi prostě oběť jejich zvůle. Být tebou, obrátím se na ombudsmana, neboť poté, co jsi byl tolikrát upozorněn, je zcela zřejmé, že jsi ban obdržel naprosto neprávem. Žeň to až do Haagu. Ale pozor, ať ti přitom nepraskne nějaká cévka. Pěkný den :taunt: A moc ti děkuji za veselé odpoledne....:laughing1:

Koprakek
28-05-17, 00:37
Lck.