PDA

Zobrazit normální verzi : Darongodx --> Dimitri



Darongodx
25-05-17, 19:32
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Dimitri
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'vydavanie sa za admina '
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:79405166'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.103.75.77'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Mam pocit, ze tento admin si na mňa zasadol.
*SPEC* [VIP] Dimitri : bude sranda
[VIP] Dimitri : ck idem ho flejmit na forko

Dimitri19
25-05-17, 19:34
Objektívny neobjektívny konzola hovori za všetko :
1x
MRTVY* ape bathin : si admin ?
*DEAD* TEQA : si robis picu :D:D

*MRTVY* [VIP] Daronx0x0x0 : jojo
*MRTVY* [VIP] Daronx0x0x0 : prec


: [VIP] Dimitri : si admin daron ?
*** ape bathin killed [R]aiders [F]rom [T]he [S]pace with a headshot from deagle ***
*** BNNZ killed boi with a headshot from knife ***
lefT^ dropped
lefT^ has left the game
styling, : daj tu 2006

ape bathin : das mi unban :D keby nieco

K killed nik player with knife
*** ape bathin killed Rvltn with a headshot from usp ***
[VIP] Daronx0x0x0 : som

Darongodx
25-05-17, 19:35
Nikomu som sa nevyhrážal banom, netvrdil som, že som admin na tomto portále. Bolo to len v rámci srandy, predsa tu hru netreba brať úplne vážne, nejde o život. Nechápem, čo sa tu rieši.

Dimitri19
25-05-17, 19:37
Obaja vieme ,že si to myslel na tento portál , banom si sa nevyhrážal ale hráčovi si písal ,že mu vybavíš UB. "Ide predsa o hru a netreba brať vážne" , prečo si teda žiadaš o UB ? Pravidla platia rovnako pre každého .

E: Keby si sem neprišiel robiť somariny po polroku ,tak by si si aj Furien mohol zahrať ,ale počkám na vyjadrenie ostatných adminov.

Darongodx
25-05-17, 19:39
Tú otázku, či mu vybavím unban som odignoroval, odpovedal som na niečo iné. A možno som myslel tento portál, ale možno aj nie. A žiadam si o unban pretože by som si rád zahral furien kým mám čas.

Dimitri19
25-05-17, 19:51
Všimol som si ,že si editol thread : "Mam pocit, ze tento admin si na mňa zasadol" - to nie je pravda , zaujatý nie som a rozhodnie nie tebou. Nemám na to dôvod . To že si dostal 2 bany(za ten jeden som sa ti ospravedlnil ,keďže to bol omyl) za 2 dni ,ešte neznamená ,že som na tebe zasadnutý.

Burak1
25-05-17, 19:52
Pokud byl ban dán jen za toto, tak je to dost zbytečný ban podle mě.

Dimitri19
25-05-17, 21:27
Ban vypršal , nabudúce si dávaj pozor čo píšeš da chatu. Dám si na teba bacha.

E: Banujem to čo uznám za vhodné , treba si zvýknúť na serveroch musí byť poriadok.

E: Pre buraka , prečítaj si reason.

Darongodx
25-05-17, 21:28
Ty zas nebanuj každú sračku.

Burak1
25-05-17, 21:30
Stále nechápu, za co dostal ten ban.

E: Kdyby se mělo banovat za "jsi admin" - "jojo", tak vybanujeme půlku serveru. Toto není na ban.

Dimitri19
25-05-17, 21:44
Napísal to viac krát. A myslím si ,že človek čo tu má ex-admina by mal ovládať pravidlá a vedieť ,že sa to banuje.

E: Ale tvoj názor ti neberiem ,ale keď sa to bude prehliadať ,tak na tých serveroch si bude robiť každý čo chce.

Galaverenc
25-05-17, 21:44
Pěkně XD

btw. souhlasím s Burákem.

Burak1
25-05-17, 21:56
Samozřejmě, pořádek se musí dělat, ale toto není na ban. Dokud neřekne něco ve stylu "nekempi nebo ti dam ban", tak je zbytečné to řešit. Navíc to dělal určitě jen pro pobavení. Tak či tak to byla jen hodina, takže se stejně nic moc nestalo.

E: Procházel jsem si chatlog a nic nějak špatného jsem tam nenašel, spíš bych řekl, že vy dva se nemáte moc v lásce.

Dimitri19
25-05-17, 22:14
Okej nabudúce budem u bývalého admina miernejší. Chatlog sem nemusíš ani dávať ,pretože ten nezobrazuje ani 50% z toho čo napíšu hráči ingame .Bolo tam toho viacej ,ale v chl to nie je.

A proti Daronovi nič nemám.

Burak1
25-05-17, 22:21
Neříkám, že je ban úplně špatně, jen je podle mého názoru zbytečný. Můžete to zamčít.

Darongodx
25-05-17, 22:24
Som za to aby mi boli vrátené práva, potom k takýmto situáciám nedojde.

Samco
25-05-17, 23:11
Vydiskutované, Lock.