PDA

Zobrazit normální verzi : Smazání itemu AWP Sniper



Connan
01-06-17, 17:33
Zdar, po dlouhé době jsem zase dostal nějakej super nápad, tak jsem se rozhodl, že se o něj s vámi podělím. Chtěl jsem pokračovat v tom starém threadu, ale z neznámých důvodů mi to Samco lockl :(.

Můj super nápad je, že by se mohl celkově odstranit AWP Sniper, někdy jsem to už sice navrhoval, ale nakonec to skončilo tak, že se nějak upravila šance nebo co, nevím jestli to furt je, nebo už se to dalo zpátky (prý tam byl problém s nějakým bugováním)
Takže, než přijde pár mudrlantů bez argumentů, pár jich sem napíši.

Argumenty->
1. Po dlouhé době jsem se rozhodl vytáhnout moji zaprášenou 2oo, no bohužel dost často se stává, že lidem padá awp sniper, takže mi moje 200 s full staty byla k ničemu, protože střílet z wipa umí kde kdo. Takže to dopadlo tak, že mě dávaly i malé levely, což je přeci nelogické, hráli jste někdy nějaké hry? Nevzpomínám si, že by tam nováčci sundavali max levely.

2. Zkusil jsem si server COD na doporučení mých kamarádů, no bohužel mě furt dávalo nějaké awp nebo co, vždycky když jsem vyběhl, dalo mě na ránu, zkusil jsem se naexpit a dát si více obrany a hp, no ale to mi nepomohlo, a když už jsem se mu dostal do zad a myslel si, že teď ho mám, z ničeho nic vytáhl další zbraň a rozprášil mě, byl to docela velký lvl, neměl jsem moc šancí.

3. Zahrál jsem si svého podprůměrného snipera, který dává malý dmg, i když vím, že návrh na rework snipera všichni vítali.
No, sice dává celkem malý dmg, no ale když jsou na serveru menší levely, tak je dávám na ránu, někdy na dvě. No bohužel se na server napojilo commando s vysokým lvlem, a padlo mu awp sniper. Šance byla proti němu mizivá, protože mě dával na ránu, a já ho dával až na dvě, k tomu měl víc hp, obrany, kondice a ještě k tomu měl 100% šanci na ik knifem, já měl jen 50%, takže to byl v podstatě sniper na steroidech. Snipera není důvod hrát, když je tu commando, kterému může padnout awp sniper, zas tak těžké to není.

Tak, teď k závěru.

Chtěl bych vědět vaše argumenty, proč právě AWP Sniper by měl zůstat. Píšete, že nováčci nemají šanci, proti vysokým levelům (i když já jsem názoru, že je to správně), tak tu máme argument č. 2, kdy jako nováček nemám šanci proti vysokým lvlům k tomu ještě s AWP Sniperem, není žádná záruka, že AWP Sniper se dostane do rukou nováčka. Dále bylo dost lidí pro, aby se změnil Sniper a dosáhl tak svého skutečného potenciálu a zároveň s touhle podmínkou by se AWP Sniper mohl smazat. Lidé tu také psali, že AWP Sniper používají k expení, což už samo o sobě je hloupost, je celkem blbost hrát např. Protectora, ale místo kulometu používat AWP Sniper, od čeho má ten kulomet a staty tanka? Item sám o sobě ničí Snipera, protože z něj dělá jen tu druhou horší variantu.

Myslím si, že vše důležité jsem vypsal a asi není žádný důvod, proč by tam awp sniper měl být. Jak jsem již psal, kdyby ano, chtěl bych ho znát.

Grakon2702
01-06-17, 19:33
Není problém ani tak to, že je tam item AWP sniper. Problém je v tom, že samotná classa sniper je v porovnání s tím itemem k ničemu. Jednou jsem tu navrhoval změny na Snipera, ale zapadlo to do věčných lovišť. Pokud by se změny aplikovaly, tak by ten item byl ok. Ale jinak souhlasím s tím, že takový protector by něco takového mít neměl.

Sniper
* staty (int/hp/ob/kon) změnit z 15/20/5/25 na 60/0/0/60
* zrušit glock
* zrušit šanci na instakill na knife
* zrušit +150% bonus dmg pro AWP
* změnit vzorec pro dmg AWP z (+int * 1,2) na (+int * 2)

radim5275
01-06-17, 21:40
Pro.
Když už je na codu nějaký nováček, tak odejde kvůli oponujícím lvlům, nebo kvůli overpowered awp. Co si budeme nalhávat, časy kdy codko bylo slavné a všechny servery plné byly a už ani asi nebudou. Nwm co bych k tomu měl více napsat, všecko podstatné i nepodstatné napsal výše Connan.

Levacek
03-06-17, 22:47
Souhlasím aby se vymazal taky mě to štve i když nemam 2oo lvl tak mě to furt vadí když 1 lvl sundá awp sniper 2oo lvl nedáva to logiku kčemu pak ty dotyčný hráči dělaj 2oo lvl když je pak zabije hráč s lvl 1

DusT4k
04-06-17, 08:36
Pro.
Zrušil bych AWP sniper. A předělal staty na sniperovi.

BetheS
04-06-17, 11:44
Zdar, já zasebe jsem Pro nebaví mně se koukat na lidi co neumí ani hrát onen AWP Sniper mají level například 40 classa třeba ss a neumí to my co pak hrajem za sniper a dávaly jsem si levely na classe sniper tak pak nás to awp docela dost nebaví... což ano je to škoda když hrajete awp a pak vás tam dává dítě co ani neví co dává jsme tedy z tohoto důvodu pro... jinak staty nevypadají vůbec špatně.

Seeky
06-07-17, 02:14
Pro