PDA

Zobrazit normální verzi : ^[Svk]*DJ_Mr.H --> snedl jsem babu jezibabu



ibavip
01-06-17, 19:06
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 220828)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 19 hodin, 25 minut a 34 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'kokot si rikej nekomu jinemu a bez si stezovat'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ^[Svk]*DJ_Mr.H >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^[Svk]*DJ_Mr.H
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:173197476
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:173197476
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.127.119.68
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.119.68
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < snedl jsem babu jezibabu >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (cs_italy2)





Poznamka:






Zdravim,
na server prisiel obchadzac (na 80% som si bol isty) a oznamil som to pritomnemu adminovi,ktory mu dal ban na 3h.Tak som mu hovoril,ze 3h (precitaj si pravidla) za obchadzanie asi nestaci a on ma ignoroval.. az potom mi arogantne odpisal a mne to uslo,ospravedlnujem sa,ale kedze sa jedna o moj 1.ban,pride mi neprimerany.Admin --> Nihilia
Dakujem za skore vybavenie.

Nihilia
01-06-17, 19:18
Dostal ban na 3 hodiny a následně jsem dostal informaci, že obcházel. Šel jsem si tuhle informaci ověřit a dostal permu.

Následně jsem od tebe dostal sprchu, že tě neinformuju o tom, jestli dostal permu nebo ne a že dělám úplně hovno a další podobné věci. Když se jinak chceš bavit na rovinu, tak rovnou řekni, tak jsi mně to říkal, jakým stylem:

"Ty kokote, on obcházel a ty to neřešíš...vážně kokot". V podobném duchu jsi to opakoval asi 5x, nacož jsem ti napsal, že nejsem od toho, abych tě informoval, jak si plním svoje povinnosti nebo ty jsi snad nějaký "vyšší" že ti mám hlásit každou věc co dělám?
Na tohle jsi mně opět nazýval kokotem.

Chceš k tomu ještě něco říci? Jinak ban byl hned zkrácen na 1 týden, protože jsem se překlikl, ale ještě chvíli si tady hrej na svatouška, tak nemám problém to zase vrátit.

ibavip
01-06-17, 19:23
Nejako moc sa preklikávaš.. Prv 12 týždňov,potom 3 a nakoniec 1.. fajn.. Pretočil si to úplne celé.."Si fakt kok*t,prepáč,ale si kok*t" Takto som ti to povedal,tak to neprekrúcaj a viac krát som ti to nepovedal,tak si prosím ťa nevymyšľaj.:)

Nihilia
01-06-17, 19:27
1) Udělal jsem co si chtěl - hráč dostal permu za obcházení.
2) Tvůj ban byl zkrácen, ale bylo ti to stále málo.

Ban vrácen na 3 týdny a dále se k tomu nebudu vyjadřovat, protože to nemá cenu. Tzv. pro dobrotu na žebrotu.

ibavip
01-06-17, 19:31
Pro dobrotu na žebrotu ? Tak tu ti dám teraz pár odkazov :) Všímajte si časy banov.
1. Bude odkaz na môj ban : http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=220828 - 18:10
2. Ban Jirka46 : http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=220830 - 18:19 Neviem prečo to je až po mne,ale fajn.
3. Perma Jirka46 : http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=220836 - 19:08
Permu dostal až potom,čo som tu pridal tento príspevok ( 19:06 ) :)

Nihilia
01-06-17, 19:36
Jestli se chceš o něčem bavit, tak laskavě nelži:

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=195463

Udělen 01-06-2017 - 18:06

Operak
02-06-17, 08:19
Nejako moc sa preklikávaš.. Prv 12 týždňov,potom 3 a nakoniec 1.. fajn.. Pretočil si to úplne celé.."Si fakt kok*t,prepáč,ale si kok*t" Takto som ti to povedal,tak to neprekrúcaj a viac krát som ti to nepovedal,tak si prosím ťa nevymyšľaj.:)

Ban v pohodě. Byt to na mě nechal by jsem mu ty 3 týdny a požadoval by jsem omluvu.

S takovým chováním si jdi jinam.

SEDA EMINENCE
02-06-17, 08:51
Ban v pohodě really?? Toho hráče znám, vím že se chová slušně a je bezprobémový. 3 týdny za něco takového je absolutní pičovina (tak týden max.) a Nihilio ty by ses měl taky nad sebou zamyslet - tvé chování mi přijde dost arogantní.

Když Petr nadával Lebauxovi, dostal den. Za mnou došel hráč, kterého znám z gatherů, nadával mi jaká jsem pi.. a podob, dostal 3 dny (ptala jsem se jiných adminů-práva jsem měla tak týden nebo dva-, říkali den maximálně 3, pokud ho nemám fakt ráda.

Teď k tomuto banu, ano na serveru jsem nebyla, ale v chatlogu nic zvláštního nevidím.

Zásadně proti tak dlouhému banu, své osobní problémy si NIHILIO řeš jinde.

hanba mi
02-06-17, 12:02
Sedula,
kazdy mame iny prah trpezlivosti a tolerancie, niektore rovnake porusenia pravidiel sa banuju admin od admina inak. Ale suhlasim s tebou v tom, ze tri tyzdne su mega naklad, ale nadavky do k*kotov tiez nepatria na hracie pole.
Preto by som chcel poprosit Nihiliu o prehodnotenie (skratenia) dlzky tohto banu.
dik

Nihilia
02-06-17, 12:21
S Šedou Eminencí jsme si vyjasnili věci osobně, protože tady nebudeme z toho dělat veřejné divadlo, každopádně byl ban asi udělen s trochu horkou hlavou a ban tedy zkrátím do pondělka.

Pokud se tady k tomu bude ještě vyjadřovat < ^[Svk]*DJ_Mr.H >, tak než budeš příště psat něco o tom, kdy byl udělen ban a podobně, tak si první zjisti zásadní informace, než tady na mně budeš zase něco házet.
Viz. Že jsem udělil perma ban za obcházení až po této žádosti o UB, ale ban za obcházení byl udělen už půl hodiny před tím.

Takovéto lhaní opravdu netoleruju.

ibavip
02-06-17, 13:15
Okej,v prvom rade sa ti verejne ospravedlním,prepáč,že som ti nadával,ale ja som zásadne proti cheaterom,obchádzačom a celkovo porušovačom pravidiel.Ďakujem za skratenie a zároveň všetkým,ktorí sa tu vyjadrili.Časové údaje som mal z banlistu,íný prístup k tomu nemám.Ďakujem. :)

Koprakek
06-06-17, 17:54
Lck.