PDA

Zobrazit normální verzi : Javiiik - jiná osaba na mém účtu



Javiiik
01-03-12, 21:03
Dobrý večer, omlouvám se, ale chtěl jsem se připojit k serveru mega pub 2, ale napsalo mi to, že jsem dostal ban, pravděpodobně za WallHack. Já hacky nepoužívám a v době zabanování jsem byl mimo domov, mám i svědky. Na počítač mi vlezl mladší bratr, kterej mě chce dělat jen problémy a použil tento hack. Prosím proto o unban a slibuju, že už se to nikdy nestane, zabezpečil jsem počítač, jak jen jsem uměl. Děkuji za pochopení.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 22623 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Javiiik
[AMXBANS] Tvuj nick : Javiiik
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 53801532
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 53801532
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 212.4.155.87
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 212.4.155.87
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : PWS^| tyger103
[AMXBANS] Server : Kotelna - Mega pub 2 | csko.cz ( de_tuscan )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

ZombieBot
01-03-12, 21:04
S tim tady nepořídíš, na bratra se vymlouvá každej druhej.

Javiiik
01-03-12, 21:11
Tak ale to je pravda, chces ho snad na Skype?

ZombieBot
01-03-12, 21:13
Mě je to fuk, stejně nepořešíš. Kup si steam, zahesluj si to, a už tohle nemusíš řešit.

Javiiik
01-03-12, 21:19
Ale já si to nechcu kupovat, ja si chci jen zahrat, a kvuli tomu idiotovi nemuzu :/ vazne ten unban nedostanu? To vazne nemate pochopeni pro hrace, kteri si chcou po praci v pohode zahrat, bez jakyhokoli kupovani neceho, a pod? Kotelna ma dobry servery, uz tu par tydnu hraju.

tyger103
01-03-12, 21:42
Nedostaneš,na všechny se bere stejný metr.Jak už poznamenal zombiebot,každej druhej se na to pomalu vymlouvá.Nechápu proč,když chodíš do práce a hraješ aktivně,nedokážeš těch 250 dát za hru,která ti může vydržet roky.Jinak k tomu banu,je mi jedno jestli si seděl u toho ty nebo třeba tvůj duch,ale takový styl hraní s WH,to se jen tak nevidí.Kill jasně na Wh a pak 2 minuty chození po mapě,jako by nic a furt dokola,demo je proto dlouhý.Radši ho dám sem ted,kdyby jsi ho chtěl vidět,jinak by sis musel počkat do zejtra večer :) http://csko.cz/dema/upload/dir/javik.dem