PDA

Zobrazit normální verzi : Noční admini



Kloucek
05-06-17, 20:22
Zdravím, tento nápad mně napadl cestou ze školy, prosím, čtěte až do konce :)

Některé věci se nedají řešit vzpětně na foru
a pouze ve hře přez ! kde my měl admin při-
jít a danou věc vyhodnotit.

Večer kdy, ale na žádném serveru není admin, nastává problém.

Proto jsem dostal nápad na novou skupinu adminů "Noční admini"

Samozřejmně by se skupina tvořit nemusela, ale kdo si jentak přehází harmonogram, že?
Novou skupinu proto, za ochotu hlídat Counter-Strike servery přez noc, za tyto dozory by
admini dostávali různé placky jako např. CSKO Security in the night" nebo "(MID)Night men"


Příklad k tématu Hraje si jen tak jeden dospělý s 5 dětmi na JB 1 kde mu dochází nervy jaké mají vychovaní, jelikož z půlnoční brigády má plno energie, ale všeci spí si hraje svůj oblíbený mod (JB), ale děti mu hru kazí 1. nadávkama 2. Když je nějaké dítě u CT dává zbraně věznům tak, že to nelze vidět na demu, nebo když je simon, zabijí všechny CTčka (2, 1 simon, 1 dozorce (dospělý))

Takovéto přestupky (né všechny výjmenované) se řeší ve hře, né na forum, ale všichni admini spí,
Co těd? Tod otázka, nemohu se bránit a děti mi kazí hru a náladu.... A tak vznikl můj nápad o novou
skupinu adminů ("Noční admin" (Spekuluju momentálně o jednom))

Práva by fungovala v časových úsecích kdy admini odcházejí a zase budou druhý den picházet

Já doufám, že zkusíte hlasovat až po přečtení, děkuji :)

Burak1
05-06-17, 20:34
Už to toho za poslední rok bylo hodně. Spešl na furieny, výjimečný co může dělat screeny a vidět hlášení. Oba thready založili lidi, co žádali o práva, nedostali je a za každou cenu se snaží nějaké ty práva získat (neberu to špatně). Navíc hádám, že i tys žádal nebo v blízké době požádáš o admina.

Abych nebyl mimo téma, tak jsem proti - hloupost.

^SeaBi
05-06-17, 20:45
Proti

Kloucek
05-06-17, 20:47
O práva zatím nebudu žádat v nejbližší době, asi po prázdninách a déle určite :D
Ale ty jsi to asi nezažil, co? Tebe JB typuju nebaví, ale když se nemáš jak bránit např. proti nadávkám které se mohou odehrávat večer na všech serverech, ale ty jsi admin a hraješ tvůj oblíbený mod na csku, kde můžeš dávat bany, tak je ti to celkem fuk, ale jak jsem zminoval, lidé na večerní brigáde, co nemají práva a večer hrajou csko se nemají jak bránit. Proto jsem tento threadr založil.


Proti

Do příště mi prosím napiš důvod, at vím, kde mám hledat chybu, děkuji :)

Burak1
05-06-17, 20:49
Pokud by někdo takový byl, může si zažádat o práva, pokud na to má, tak je dostane. Potom může ty párky banovat sám i ve dvě v noci.

^SeaBi
05-06-17, 20:54
Do příště mi prosím napiš důvod, at vím, kde mám hledat chybu, děkuji :)

chybu ti napsal burák1

Kloucek
05-06-17, 20:55
Pokud by někdo takový byl, může si zažádat o práva, pokud na to má, tak je dostane. Potom může ty párky banovat sám i ve dvě v noci.

Rád bych dodal, že by si mohl zažádat o "nočního admina" vysvětlovat to budu naposledy, protože večer na serverech neni skoro žádný admin, a daný hráč se nemá jak bránit, zažádá si o práva, které platí jak u běžných práv, ale jakmile je dostane, tak bude banovat večer, jak bych to vysvětlil...?.. Asi tak, že večer všeci admini spí, a právě proto v té skupině budou admini, kteří si s radostí udělají čas večer banovat, by dostávali různé placky, třeba po roce za dobře odvedenou práci dostanou jednu placku, a za např. 5 let co je extrémně dlouhá doba, tak by dostali extrémně vzácnou placku + další výhody, nejen na foru, ale i ve hře.

Možná je to až moc zkombinované.


chybu ti napsal burák1

Však hloupost už jsem těd vysvětlil.

Latins
05-06-17, 21:02
It's a bullshit. Yes, it is!

Kloucek
05-06-17, 21:06
It's a bullshit. Yes, it is!

Tak znova, proč?

Burak1
05-06-17, 21:07
Ať si požádá o klasického admina a ne o jakéhosi nočního admina s plackama a dalšíma blbostma. Toto prostě neprojde.

eriew
05-06-17, 21:10
Večer práveže bývajú servery plné adminov, ale ak myslíš večer o polnoci alebo nedaj bože o 3 ráno tak žial proste ľudia spať musia. A ono to neni ťažké nahrať demo a hodiť ho sem že?

Kloucek
05-06-17, 21:11
Ať si požádá o klasického admina a ne o jakéhosi nočního admina s plackama a dalšíma blbostma. Toto prostě neprojde.

Aháá, tak se to má... Už to chápu, děkuji :)

Latins
05-06-17, 21:22
To tě ale mohlo napadnout, že lidi potřebuji spát.

A demo snad neexistuje? Případně stačí disconnect.

Kloucek
05-06-17, 21:26
To tě ale mohlo napadnout, že lidi potřebuji spát.

A demo snad neexistuje? Případně stačí disconnect.

Tak a naposledy, lidé kteří spí přez den a večer jsou makat do 1 ráno a nemají nic na práci a nemohou usnout hrajou JB nebo jiný mod kde jsou hráči. Ked da disconnect bude sa nudit a neusne jentak, znám z vlastní zkušenosti, ale zatím chodím pouze na základku.

Latins
05-06-17, 21:42
Moc takových lidí není, co by spalo přes den.
Popravdě stále nechápu tenhle návrh. Stejně by to neprošlo přes náboráře.

Samco
05-06-17, 21:58
Toto je zbytočnosť. Ak ide o nadávky stačí napísať /mute. Pokiaľ sú to vážnejšie nadávky, tak tie sa dajú riešiť aj spätne na fóre. Ak v hre v nočných hodinách nie je nikto s právami, skús sa popýtať v chate na fóre. Do takej 2-hej tu podľa mňa aspoň 1-2 ľudia s právami sú. Každopádne po tomto čase hrá na serveroch asi taký počet hráčov, ktorých by si narátal na prstoch jednej, prípadne dvoch rúk. Servery nemôžu byť i tak pokryté 24/7.

Nakladana Okurka
05-06-17, 23:37
Nebo zavést HLTV všude s tím, že by se např. po 3 hodinách od skončení mapy smazalo.

Btw. dobrovolně se hlásím do služby noční hlídky, budu statečně vzdorovat bílým chodcům

Bee
06-06-17, 00:58
Přijde mi že to moc žereš , 1.6 už zaniká a je zbytečný vymýšlet nějaký blbosti na hru co už pojede max 2-3 roky

Kotlys
06-06-17, 08:13
Přijde mi že to moc žereš , 1.6 už zaniká a je zbytečný vymýšlet nějaký blbosti na hru co už pojede max 2-3 roky

csko pojede cely život protože to je klasika :) to nikdy nezanikne

Petr Staniševský
06-06-17, 09:00
Určitě ta hra jen tak nezanikne úplně vždy se to bude hrát možná v menších počtech ale bude. Takže nevím proč píšeš takovou kravinu jakože něco má skončit a to že je to blbej nápad to ani psát nemusíš toto by nikdy neprošlo vůbec. To že to žere jde vidět že to nemá na háku jako jiní a chce to hrát na úrovní takže další sračka. Přijde mi to srandovní když admini píší hráčům že to žerou když jim něco vadí a nebo chtějí něco řešit.


Přijde mi že to moc žereš , 1.6 už zaniká a je zbytečný vymýšlet nějaký blbosti na hru co už pojede max 2-3 roky

Grakon2702
06-06-17, 09:51
1. Ty chceš hrát na úrovni na veřejném serveru?
2. Admini to dělají dobrovolně a zadarmo ve svém volném čase.
3. Admini jsou většinou dospělí lidé, kteří nemají v noci čas (chodí do práce, odpočívají, věnují se jiným věcem, ...)
4. Jestli někdo cheatuje, tak pošli HLTV/demo na fórum a už tam ten dotyčný nikdy nebude hrát.
5. Jestli tě někdo uráží, tak si ho mutni.

DiEAcE
06-06-17, 10:27
Uz staci zaridit jen turniket a cvakacky ;-). Pokud te na serveru neco trapi, zkratka to natoc, nebo jdi spat taky.

Petr Staniševský
06-06-17, 10:42
1. Ano, většina určitě chce a že jsi zvyklý z KidBreaku na jiný režim to je věc druhá.
2. Jak jsem psal x krát nikdo je to nenutí dělat každý si tu žádal sám a dobrovolně o práva až na výjimky jako je wowz0r, lebaux atp.. co to měli nabídnuté pokud se nepletu nikde nemají žádosti. Každý z Vás si to vzal dobrovolně a nikdo nikomu nedržel pistol u hlavy a neřekl ber to ****
3. To je další pěkná věc že se věnují jiným věcem ale hlavně že většinu lidi jako Kopra tu vidíš sedět na forku během celého dne tady.
4. Taky možnost ale když si chce člověk zahrát v danou chvilku nic to neřeší.
5. No comment když se lidi chtějí poslat do píp tak proč ne když to admini neřeší pokud se nenadává jim tak není jiná cesta.

Jako tradičně obhajoba pěkná ale bod dva a tři je furt ta samá píseň ale pulka z vás tu sedí i když jste venku atp.. viz šedá takže pochybuji že zavislaci mají jiné zajmy tradičně milion výmluv proč to nejde.


1. Ty chceš hrát na úrovni na veřejném serveru?
2. Admini to dělají dobrovolně a zadarmo ve svém volném čase.
3. Admini jsou většinou dospělí lidé, kteří nemají v noci čas (chodí do práce, odpočívají, věnují se jiným věcem, ...)
4. Jestli někdo cheatuje, tak pošli HLTV/demo na fórum a už tam ten dotyčný nikdy nebude hrát.
5. Jestli tě někdo uráží, tak si ho mutni.

pweredbytvaroh
06-06-17, 11:11
Jako tradičně obhajoba pěkná ale bod dva a tři je furt ta samá píseň ale pulka z vás tu sedí i když jste venku atp.. viz šedá takže pochybuji že zavislaci mají jiné zajmy tradičně milion výmluv proč to nejde.

Ja teda nevim, ale kdyz je nekdo venku, nemuze zaroven sedet u pocitace, ne? :gabe: A mimochodem, prestan furt v kazdem vlakne brecet, jak se admini nestaraji o aim servery a ze servery maji nizkou uroven. Na tech serverech hraji z vetsi casti deti, kteri ted objevili csko a nevedi ani poradne jak chodit. Uroven serveru netvori admini, ale hraci a vetsina z nich jsou proste zacatecnici, ktere nemuzeme vsechny zabanovat, protoze nevedi jak plantovat. Rok 2017 a ty chces mit uroven na pubu, lol :D

Jinak wowzor (http://csko.cz/forum/showthread.php?37893-Classic-DM-P&%23344;IJAT%DD), takze se pletes:(

eriew
06-06-17, 11:40
...


https://www.youtube.com/watch?v=Hds9tFMuU8o

1. Ak chceš hrať na úplne brutal úrovni, tak si hraj gathere, tuto hrajú hráči povedčine za seba a to vůbec neni vec za ktorú by mali dostať čo i len kick.
2. To že im boli ponúknuté práva má svoj význam, hlavne pri ľudoch ktorí s tým mali skúsenosti ešte predtým než sem došli. Zaujímalo by ma prečo to tebe nikdy nebolo ponúknuté ale potom sa kuknem na tvoje príspevky a vidím aj 7 dovodov.
3. Skús zájsť trocha von a uvidíš dovod prečo admini nesedia celé dni na riti.
4. Tak sa odpojíš, hodíš na iný server a ideš ďalej. Ak ti to vadí, že ťa admini ignorujú, možes si založiť žiadosť o práva a robiť s tým niečo ty. Ale jasné, že ty nechceš byť admin, chceš len hubovať na adminov a kázať im kedy majú čo zabanovať.
5. Ak sa ti nepáči mute tak žiaľ chyba je v tebe a nie v adminovi. Keď ti niekto nadáva, tak vždy je tu forko kde ho možeš nahlásiť, ale zase to by bola práca pre teba a to samozrejme nechceš aby si vobec niečo kopíroval, na niečo klikal atď.

Ja len dúfam, že takýto ľudia sa budú rodiť v omnoho menšom počte než je tomu doteraz.
(nezabudni si dať palček dole)

ZeMi7
06-06-17, 11:50
1. Ano, většina určitě chce a že jsi zvyklý z KidBreaku na jiný režim to je věc druhá.
2. Jak jsem psal x krát nikdo je to nenutí dělat každý si tu žádal sám a dobrovolně o práva až na výjimky jako je wowz0r, lebaux atp.. co to měli nabídnuté pokud se nepletu nikde nemají žádosti. Každý z Vás si to vzal dobrovolně a nikdo nikomu nedržel pistol u hlavy a neřekl ber to ****
3. To je další pěkná věc že se věnují jiným věcem ale hlavně že většinu lidi jako Kopra tu vidíš sedět na forku během celého dne tady.
4. Taky možnost ale když si chce člověk zahrát v danou chvilku nic to neřeší.
5. No comment když se lidi chtějí poslat do píp tak proč ne když to admini neřeší pokud se nenadává jim tak není jiná cesta.

Jako tradičně obhajoba pěkná ale bod dva a tři je furt ta samá píseň ale pulka z vás tu sedí i když jste venku atp.. viz šedá takže pochybuji že zavislaci mají jiné zajmy tradičně milion výmluv proč to nejde.

Pokud budu dělat dobrovolnickou činnost (např. pomoc bezdomovcům), tak se to taky muse bude muset dělat 24/7.
A pokud to nebudu dělat během půlnoce, tak mě budeš osočovat,že to musim dělat i v noci, když nemám čas, nebo chci spát?
Podle tvé logiky musim, protože jsem si to vybral sám a nikdo mě do toho nenutil.



Thread a nápad byl zamítnut. Nevim, na co moderátoři čekají. :'(

Operak
06-06-17, 12:02
Tady je to jak český parlament. Taky samá blbost vedle blbosti. To rovnou můžeme zavést "free admin" servery...

Kloucek
06-06-17, 14:33
Tady končím, k tomto tématu můj poslední post. Už se tu prostě nevyjádřím!

Přeberte si to sami..
Špatně jste mně pochopili

Koprakek
06-06-17, 14:42
Nastolte mi větší výplatu a budu tam i v noci.

Giussepe
06-06-17, 14:45
Zdravím, tento nápad mně napadl cestou ze školy, prosím, čtěte až do konce :)



To je taková sračka plná chyb, že se to do konce ani přečíst nedá.

LeBaux
06-06-17, 15:39
Viem, že to myslíš dobre a snažíš sa pomôcť ale toto je nezmysel.
Keď tu nie je admin (často tu aj do 2 v noci niekto je) tak daj proste do fóra dôkazy a na druhý deň sa to vyrieši.
Predtým ako niečo nabudúce napíšeš najskorej porozmýšľaj, či to dáva zmysel.

wowz0r
06-06-17, 15:54
To je taková sračka plná chyb, že se to do konce ani přečíst nedá.

To jsem chtěl napsat, ale nechtěl jsem bejt tak upřímnej :( Ale souhlasím. Dotyčný by se měl vrátit do 4. třídy ZŠ.

Moryk
06-06-17, 18:35
Jaký je rozdíl mezi Adminem a Nočním Adminem ?
Noční admin by nemohl banovat přes den ?
Admin by nemohl banovat přes noc ?
Příště to líp promysli :D

Moryk
06-06-17, 18:39
Viem, že to myslíš dobre a snažíš sa pomôcť ale toto je nezmysel.
Keď tu nie je admin (často tu aj do 2 v noci niekto je) tak daj proste do fóra dôkazy a na druhý deň sa to vyrieši.
Predtým ako niečo nabudúce napíšeš najskorej porozmýšľaj, či to dáva zmysel.

To je přesně to co myslí další den i s důkazama ti admin napíše "nedá se to řešit zpětně,řešil bych in-game"

Britny
06-06-17, 19:06
Chudák šedá, nemůže se napojit na forko ani venku, aniž by za to byla zhejtovaná :gg:

Myslím si, že každý admin tady odvedl kus své práce at už v minulosti, nebo ted, nebo v budoucnu - viz více aktivní, takže není třeba někoho osočovat, že dělá to špatně, tamto, nebo že nedělá nic vůbec..

Nápad na noční adminy je hloupost, protože po většinou jsou servery už prázdný, není to portál kde to je žije nonstop, aby se museli řešit tyto věci. Jinak on se vždy ráno, dopo, odpo, večer, v noci někdo vždy najde :happy:

Kloucek
06-06-17, 19:26
Špatně jste mně pochopili
Konec

Latins
06-06-17, 19:39
My to pochopili správně.

Jenom ty si chceš prosadit své.

Samco
06-06-17, 19:41
Ako už odznelo, väčšina má k tomuto nápadu negatívnejší postoj. Momentálne však realizácia takéhoto "telesa" nie je v pláne a myslíme si, že zatiaľ nie je naozaj potrebná. Každopádne ďakujeme za návrh. Nevylučujeme však, že sa niekedy s ním v budúcnosti nebudeme zaoberať.