PDA

Zobrazit normální verzi : Retro má talent :33



Lejdyy
06-06-17, 19:17
Náš milý kamarád Retroušek zazpíval na jb dvě písničky :D škoda, že jsem tu první nenatáčela .. Ale fakt bomba <3 jednou tě přihlásím do Česko-Slovensko má talent <3 http://csko.cz/dema?UPD=xdv4C3lH

The_Retr0
06-06-17, 19:21
Hele asi tak... jestli nechcete aby vám vyrostl nádor v mozku tak to demo nepouštějte, avšak si myslím že to byl můj nejlepší výkon :happy:

Lejdyy
06-06-17, 19:25
Hele asi tak... jestli nechcete aby vám vyrostl nádor v mozku tak to demo nepouštějte, avšak si myslím že to byl můj nejlepší výkon :happy:

Však to bylo úžasné :D <3 Ale zpívala jsem si ty písničky s tebou a to docela nahlas a matka stála za dveřmi mého pokoje a já si šla pro pití a ona " Hm. Jakože hezky zpíváš já ti to říkám furt " :DDDDD

The_Retr0
06-06-17, 19:36
však to bylo úžasné :d <3 ale zpívala jsem si ty písničky s tebou a to docela nahlas a matka stála za dveřmi mého pokoje a já si šla pro pití a ona " hm. Jakože hezky zpíváš já ti to říkám furt " :ddddd
:DDD Asi tak, taky když jsem po tom zpěvu vylezl z pokoje, tak na mě rodiče koukali jako kdybych něco hrozného provedl :DD

Operak
07-06-17, 23:01
Tak já kvůli PC nemůžu nějakou dobu hrát a Retro tam zpívá? Dáme si repete hned jak bude možnost hrát :D

Lejdyy
09-06-17, 14:38
Říkala jsem si, že nějak dlouho jsi nehrál :DD .. No, tak pak ti zazpívá cestu :DD