PDA

Zobrazit normální verzi : Strafe hack - unnamed



Kloucek
06-06-17, 19:44
Hráč: unnamed
steamid: VALVE_0:0:1359882737
IP: 95.103.167.137
Důvod: Strafe hack

DEMO:http://csko.cz/dema?UPD=noJF8O7R

Hráč z ničeho nic začal "levitovat" a divně se pohybovat, psal mi "nějaký bug :D" jelikož jsem to nikdy neviděl, byl jsem zmaten (proto 2 příspěvky u sekce "Dotazy" a "Hlášení chyb" (obojí smazáno))

Strafe hack mi potvrdil TlustejFatty, díky :) (Lásko <3)

Samco
06-06-17, 22:01
Ako keby sa mu predchádzajúce kolo bugol hák. Vyzerá to však divne, ale zdá sa mi, že strafe hack vyzerá trochu inak. Prepošlem to radšej aj jump adminom.

E: Niečo možno nastalo kolo predtým, ak si dal niekto kill do konzole, tak mohol ostať v tejto polohe.

Kloucek
06-06-17, 22:03
Hák to být nemohl, divně se pohyboval a hák by šel vidět, když pak ještě šel ze zhora (nevím jestli to je nademu) šel by pomaleji.

sAid
06-06-17, 22:16
Bugol sa, strafe hack to není. Je dokonca aj vidno ako to s ním hádže, lebo je zaseknutý.

Kloucek
06-06-17, 22:21
na demu je jeden čas, škoda, že jste neviděli jak se odbugl a hned zas bugl (nenápadný způsob) jen si vyšel nahoru a už se bugl, nepříjde vám to povědomé, samozřejmně já vím, rozhodnutí je na vás..

teecko
07-06-17, 01:31
Bys mohl přestat tak spamovat to forko lel.
Pochybuju že vůbec víš co to je ten strafe hack.

Kloucek
07-06-17, 06:04
Bys mohl přestat tak spamovat to forko lel.
Pochybuju že vůbec víš co to je ten strafe hack.

Ty by ses nemusel ke všemu vyjadřovat když si neumíš zjístiti informace..
Jelikož jsem to viděl poprvé, myslel jsem si, že to je bug, tak jsem to dal do sekce "Hlášení chyb" a pak i do sekce "Dotazy"
Pak jsem to poslal TlustýmuFattymu který mi potvrdil strafe hack a tak jsem to dal sem.
A ano dostal jsem upozornení at prestanu spamovat forko, vše se ovšem vysvětlilo, ale napomenutí mi zůstalo.

Btw. mně píšeš at přestanu spamovat forko (lel) ikdyž ty jsi ten co se všude vyjadřuje...
Jo a strafe hack mi potvrdil zkušenější hráč "TulustejFatty" což jsem už tady psal, jde vidět jak pozorně čteš příspěvky...
Hrát si na frajera je jedna věc, ta druhá je si ho udržet a podle mně ji už úplně ztracený případ co ani neví co píše...

Koprakek
07-06-17, 06:05
Jeden lepší jak ten druhej.

Kloucek
07-06-17, 06:11
Kdyby jsi alespon vědel, jak se cítím ve svojí životní situaci, ještě se do mně začne montovat jeden blbec (teecko) a nervy mi mohly vybouchnout.. Ale moc dobře vím, jak byl na TTT a nějak si to nedával a jakmile nedal ani zezadu a uvědomil jsi, že je špatný, naskor leftnul :D
To nesouvisí s tématem a když chce si už hrát na frajera, at si založí třeba klan nebo at udělá něco užitečného, než si furt jen kupovat VIP at se může všude vyjadřovat :)

teecko
07-06-17, 06:51
Ty by ses nemusel ke všemu vyjadřovat když si neumíš zjístiti informace..
Jelikož jsem to viděl poprvé, myslel jsem si, že to je bug, tak jsem to dal do sekce "Hlášení chyb" a pak i do sekce "Dotazy"
Pak jsem to poslal TlustýmuFattymu který mi potvrdil strafe hack a tak jsem to dal sem.
A ano dostal jsem upozornení at prestanu spamovat forko, vše se ovšem vysvětlilo, ale napomenutí mi zůstalo.

Btw. mně píšeš at přestanu spamovat forko (lel) ikdyž ty jsi ten co se všude vyjadřuje...
Jo a strafe hack mi potvrdil zkušenější hráč "TulustejFatty" což jsem už tady psal, jde vidět jak pozorně čteš příspěvky...
Hrát si na frajera je jedna věc, ta druhá je si ho udržet a podle mně ji už úplně ztracený případ co ani neví co píše...

Měl si to radši poslat adminovi ( četl jsem že ti to potvrdil ale řekněme si narovinu, on neni nejspíš moc zkušenej v tomhle.) ... a když už tak do hlášení chyb a né dotazů lel. lel lel.


Kdyby jsi alespon vědel, jak se cítím ve svojí životní situaci, ještě se do mně začne montovat jeden blbec (teecko) a nervy mi mohly vybouchnout.. Ale moc dobře vím, jak byl na TTT a nějak si to nedával a jakmile nedal ani zezadu a uvědomil jsi, že je špatný, naskor leftnul :D
To nesouvisí s tématem a když chce si už hrát na frajera, at si založí třeba klan nebo at udělá něco užitečného, než si furt jen kupovat VIP at se může všude vyjadřovat :)

Je mi tě moc líto, nechceš poslat nějaký penízky ? :( Kapesníček ať utřeš slzy z toho jak se cítíš špatně :( .. Ted vážně .. děláš jako by si byl jedinej, kdo má něco těžkýho v životě.
Klany jsou pro nooby co neumí hrát a potřebují help. ez
No tak tím že si koupím VIP podpořím portál nemyslíš ? :D To je podle mě dost užitečné.

Jestli ještě něco chceš, napiš mi sz :) Abys neměl brzo další puntík. :gabe:

Lurky
07-06-17, 08:43
clear. je to bug spawnu... fly hack v csku neexistuje.

Samco
07-06-17, 08:49
Ak má podozrenie, že to bol cheat, má právo si založiť sťažnosť a nahlásiť ho. Ak sa bude jednať o spam, tak sa to premaže a bude riešiť podľa ďalších postupov.

LOCK