PDA

Zobrazit normální verzi : Admini Nereagujou na porušení pravidel.



.:S(!)mon :3:.
07-06-17, 18:05
Čau dneska jsem byl na JB přejelo me ct a admini nijak nereagovali ... Takovy Frisco reagoval takto cituju : "Admini Napicu"

Chat :
zkrewe killed .:S(!)mon :3:. #A.C.A.B with tracktrain
*MRTVY* KuHla |#ChlupataVagina : :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

*MRTVY* [VIP] .:S(!)mon :3:. #A.C.A.B : Jojo
*MRTVY* [VIP] .:S(!)mon :3:. #A.C.A.B : prejizdeni spolohracu
*MRTVY* MinecraftLP :) : Kolyk stoji VYP?

*MRTVY* [VIP] .:S(!)mon :3:. #A.C.A.B : a admini nic
[VIP] <~{ ReFLuX }~> : dal sem to
[VIP] <~{ ReFLuX }~> : boti
<~{ ReFLuX }~> killed self with door_rotating
*MRTVY* [VIP] .:S(!)mon :3:. #A.C.A.B : Prejede me CT a admini nic
[VIP] ^SeaBi : nebreč
The Frisco : napicu admini

pweredbytvaroh
07-06-17, 18:07
vzdyt ma frisco pravdu

^SeaBi
07-06-17, 18:11
odebrat práva

The Frisco
07-06-17, 18:11
na ban bylo spíš tohle *MRTVY* MinecraftLP :) : Kolyk stoji VYP? :gg:

Latins
07-06-17, 18:17
A co měl udělat?
Jedině, co bych udělal já je kill daného dozorce.
P
Kdyby znova někoho přejel, tak kick.
Později po neustálém přejíždění ban.

Kotlys
07-06-17, 18:45
je to fun mod taky to musíš brát s nadhledem a trošku se pousmát na tvém zvadlém úsměvu

Operak
07-06-17, 18:49
Jediný co, tak mě zaráží Seabiho reakce na věc. Jinak přejíždění jednoho vězně Ctckem je na denním pořádku. Při více prejetych lidi by jsem to bral jako mfk. Takhle se to bere jako klasické Fk a dává se zato vd. Nic zaco by se pokud to danny člověk nedělá každou mapu schválně trhala hlava. Spíš je to nestrazeni Simona což už samozřejmě na ban je, ale řešil by jsem to spíš na serveru než takhle zpětně na fóru z pohledu admina.

Siebi zkus příště vynechat to " nebreč" a situaci vyřešit na serveru když už máš toho spesla. Nemuselo by se to tu zbytečně řešit.

^SeaBi
07-06-17, 19:26
Jediný co, tak mě zaráží Seabiho reakce na věc. Jinak přejíždění jednoho vězně Ctckem je na denním pořádku. Při více prejetych lidi by jsem to bral jako mfk. Takhle se to bere jako klasické Fk a dává se zato vd. Nic zaco by se pokud to danny člověk nedělá každou mapu schválně trhala hlava. Spíš je to nestrazeni Simona což už samozřejmě na ban je, ale řešil by jsem to spíš na serveru než takhle zpětně na fóru z pohledu admina.

Siebi zkus příště vynechat to " nebreč" a situaci vyřešit na serveru když už máš toho spesla. Nemuselo by se to tu zbytečně řešit.

Byl tam admin, který to měl řešit (nebo simon zabitím ctčka), to že tam to ctčko, který přišlo vyplakávat na forko, celou dobu rušilo simona, tak si taky nic jinýho nezasloužil :)

+ taky mě občas zaráží tvoje příspěvky a názory.

JustDoItNigga
07-06-17, 19:41
SeaBi má neustále blbý a urážlivý připomínky, na to jsem si už zvykl :D , každopádně podle mě se toto má řešit ve hře, nikoliv na forku.

^SeaBi
07-06-17, 19:43
Na tvoje fragování za jakoukoliv kravinu, ano mám a tvoje neznalost pravidel, na tu jsem si taky zvykl :)

JustDoItNigga
07-06-17, 19:46
Na tvoje fragování za jakoukoliv kravinu, ano mám a tvoje neznalost pravidel, na tu jsem si taky zvykl :)

Neznalost pravidel povídáš ? Ha Ha, dovol abych se zasmál :) , každopádně ty máš připomínky úplně na všechno ať už dobrý, nebo ty špatný (samozřejmě spíše ty špatný) a to, že se cpeš úplně do něčeho co nemáš, je tvůj problém.
P.S : práva bych odebral maximálně tak tobě, nemáš žádnou úctu, to že jsi admin neznamená, že jsi něco víc než ostatní :))

A teď cituji :
A už vůbec to neznamená, že by admin byl něco více než hráč. Admin musí brát v potaz, že jediné, co ho odlišuje od hráče nejsou jeho práva, ale jeho odpovědnost. Čára která dělí admina od hráče je z jeho strany mnohem tenčí. A je tedy mnohem jednodušší bez svého přičinění přejít z pozice admina na hráče, než opačně.

^SeaBi
07-06-17, 19:55
Úctu mám k lidem, který si to zaslouží. Koukni se na svoje bany, mluví za vše. Cpu se tam, kde je to potřeba.

P.S. Ani nedokážeš poznat ironii a k tobě tu úctu fakt nemam, nemyslím si o sobě, že jsem víc než ostatní. Tak mi dovol abych se taky zasmál :-) Proč se sem vůbec vyjadřujou normální hráči, kterých se to netýka + ještě když se v tom ani nevyznají.

Cituji "Úkolem Simona je hráče zabavit, nikoliv se jich zbavit." Proč se tím neřídíš ? Proč jsou tvoje kola nudný a fraguješ i za to, že se někdo pohne jen o krůček a než Tčka dojdou na začátku do boxu, máš jich polovinu dead ?

Kotlys
07-06-17, 20:02
hele Seabi je vklídu ve hře mrtě pohodář a hlavně je s ním sranda, takže shup up a na druhou stranu každý si raz za čas uletí a nechce se mu řešit kdejakou kravinu na jb, protože jich tam je hodně:D

Měli byste se naučit a vštípit do hlavy že jailbreak je FUN mod, tudíž hned všechno vážně řešit převážně ty malé prohřešky u adminů je prostě otravné.

JustDoItNigga
07-06-17, 20:10
V tom nervovém záchvatu jsi asi zapomněl o čem se bavíme ne ? To že porušíš můj zákaz nebo příkaz a jsi admin neznamená, že ti budu nějak nadržovat. Že máš úctu povídáš ? Nikdo po tobě nechce, aby jsi měl ke mě úctu, ale co takovej Frisco ? je to super admin, mnohem lepší než ty. To že se dokážeš vyjadřovat jenom tak, že nadáváš je celkem sad :)

P.S: Já teda nechápu, proč mi vůbec cpeš, že ke mně nemáš úctu (já jí k tobě taky nemám). Nebudeš náhodou jeden z těch neschopných de*bilů s nedodělanou základkou, kterej v metru prodává fornetti a závidí tý trafikářce od naproti, že dělá za osmičku ? Ovšem pokud nelžeš, tak se vůbec divím, že tě k takové těžké práci admina vůbec pustí, vždyť vypadáš jako lempl, co je schopnej si vypíchnout oko i s propiskou :) (pouze dotaz :))))))) )

^SeaBi
07-06-17, 20:13
Fakt mi přijdeš k smíchu :D co jsem napsal vulgárního ? najdi mi to prosím v CHL + nevíš o mě nic a píšeš mi tady nějaký sračky :D Já na jb nejsem admin, řešit to měl Frisco ale blb jako ty, to asi nepochopí.

JustDoItNigga
07-06-17, 20:31
Fakt mi přijdeš k smíchu :D co jsem napsal vulgárního ? najdi mi to prosím v CHL + nevíš o mě nic a píšeš mi tady nějaký sračky :D Já na jb nejsem admin, řešit to měl Frisco ale blb jako ty, to asi nepochopí.

Kdo říká, že jsi psal něco vulgárního ? Napsal jsem, že se celkově vyjadřuješ vulgárně, jako tehdy na jb, a je dobře, že o tobě nic nevím, stačilo mi, jak jsem tě jednou potkal na jb, to o všem vypovědělo, udělal jsem si na tebe svůj vlastní názor, za kterým si budu stát :) je možné, že mi ten názor vyvrátíš, ale to už záleží pouze na tobě. A byl bych rád, kdyby jsi už neodepisoval, nechci se tady zbytečně hádat. Mám víc věcí na práci a ty určitě taky.

^SeaBi
07-06-17, 20:50
Shodnu se s tebou na tvých 2 posledních větách, s tebou mi stačilo jedno kolo abych pochytil, co jsi zač. Vůbec nemam v ůmyslu ti neco vyvracet, je mi úplně fuk, co si o mě myslíš, tím co si napsal ve svém minulém postě, dost o tobě vypovídá, měl by ses nad sebou zamyslet. Já bych byl zase rád, kdyby se sem nevyjadřovali hráči, kterým do toho nic není a vůbec se jich to netýká, snad si dokážeme vyhovět. Poprosím o lck.

JustDoItNigga
07-06-17, 20:56
Hele, neházej to jenom na mě, dle mého by jsme se měli zamyslet oba a původně jsem sem nechtěl vůbec psát, jen jsem zkoušel zda to jde.

Burak1
07-06-17, 21:00
Sice je to hloupost někoho za ctčka přejíždět, protože každý si chce zahrát, ale zase pokud přejel jen jednoho, tak je to myslím úplně jedno. Na ban to není, mohl by za to dostat maximálně tak kick, ale to už je na adminovi. Pokud ho zastihnu, jak někoho přejíždí znovu, upozorním ho, pokud to udělá zas, dám mu ban.

Je tu opět zbytečný flejm, myslím, že to můžeme uzavřít.

Britny
07-06-17, 21:33
Že to tu spamují lidi s VIP to ještě chápu, ty jejich hunt posty, ale že už i admini :rolleyes:
Btw. - VIP si využívej na serveru a ne pro spam v hlášení..

LOCK

Samco
07-06-17, 21:39
Ahoj, Simon. Admini to čo sa stalo okomentovali skôr sarkasticky. Mrzí nás, že reagovali zrovna takto, ale najbližšie si už určite dajú pozor a situáciu ti v pokoji ozrejmia a vysvetlia.