PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na hráče ] Mojmang --> Hapalicek



Mojmang
08-06-17, 22:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem JoloMan
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Propagace Adolfa'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:76921750'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.127.154.213'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'KIllMe卐' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Propagace Adolfa'
By admin JoloMan





Poznamka:






Admin Dingo na hns mi napisal aby som si zmenil nick lebo som mal nevhodny nick ale ja jak som si ho menil tak mi napisalo ze nick lze premenit pouze raz za 5 min. a mne zbyvalo 37 sec. a admin Hapalicek mi dal pernamentny ban aj napriek tomu ze som mu napisal ze mi nejde zmenit

Hapalicek
08-06-17, 22:58
Ahoj,

Při příchodu na Server jsem ti zkoušel změnit nick a napsat ti že tohle fakt ne, bohužel to nešlo a tak jsem ti narval Permu. Když víš že to vadí a někdo tě upozorní nechápu tvoji logiku setrvat 5min na serveru.

Doufal jsem že si příjdeš pro UB, pač tohle fakt nemusím a nebudu to tolerovat. Můžeš si myslet že to je vtipný a nebo hustý, ale já to beru celkem dost vážně.

Jestli slíbíš že už se to nebude opakovat a budeš používat normální nicky a to bez urážení nějaké národnosti ba nedej bože propagace nacismu jsem ochotný ti dát UB.

V případě že se to bude opakovat tak počítej stím že si tu už nezahraješ!

Screen (https://postimg.org/image/7lmgti9zt/)

DiEAcE
09-06-17, 10:40
Ono to obcas blbne, ze se nick po novem kole nezmeni a napise to 5 min. V tom pripade staci reconnect.

Jinak na permu to za me rozhodne neni, ale i tak to nemeni nic na tom, ze jakakoliv podobna propagace je zde absulutne nepripustna.

Indian0
09-06-17, 14:34
Wallhack/Aimbot a podobné cheaty sú ohodnotené permanentným banom. Nezabúdajme však že sa jedná predovšetkým o hru. Herné porušenia "zákonov".
Nacizmus je odsúdená ideológia, ktorá nebola nijako fiktívna, ale reálna. Teda nejde o žiadnu hru. Permanentný ban je podľa môjho názoru na mieste. Neviem ako v Čechách, ale myslím že na Slovensku je akákoľvek propagácia nacizmu považovaná za trestný čin. Už len kvôli úcte k naším starším generáciám ktoré zomierali v boji proti fašizmu a nacizmu by som sa na to nepozeral slnečnými okuliarmi. A taktiež netreba zabúdať na vek hráčov hrajúcich na serveroch Kotelni a to ako ľahko je ovplyvniteľná táto veková kategória. Mňa najviac zaráža že sa to začína brať ako forma recesie, hoci dotyčný si podľa mňa ani neuvedomuje čo ten symbol v podstate znamená.

Čo sa týka tohto prípadu, myslím že Hapalicekovo riešenie je momentálne najvhodnejšie:


Jestli slíbíš že už se to nebude opakovat a budeš používat normální nicky a to bez urážení nějaké národnosti ba nedej bože propagace nacismu jsem ochotný ti dát UB.

V případě že se to bude opakovat tak počítej stím že si tu už nezahraješ!

Lurky
11-06-17, 16:58
perma je moc za nejaku svastiku... som za skratenie alebo unban

anakin_pok
11-06-17, 17:09
Dal bych mu tři dny, v případě opakování navýšit.

Hapalicek
11-06-17, 20:37
Jak už jsem psal Permu dostal abych mu to pořádně vysvětlil.

Doufal jsem že se ještě vyjádří, ale nič no. Ban už má 3 den, tak mu ho rušim.

Příště už to ale bude Perma.

Koprakek
12-06-17, 17:31
Lck.