PDA

Zobrazit normální verzi : JB- Úmyslný FK



MrSlissi
10-06-17, 10:37
Ahmed Abdullah Patar
VALVE_0:0:736832370
188.175.66.248
CZ

Na demu je vidět jeden úmysLný FK- stál jsem v zavřené cele, měl jsem VD a dozorce ke mě došel, řekl že mě zabije a zabil mě. Pokud myslíte, že tohle není na ban, tak na demo ani nekoukejte a zamkněte do archívu, kdyby to dělal znova já si to najdu a připomenu.

http://csko.cz/dema?UPD=Gpta0Ho2

Několik kol před tím ct opakovaně způsobili MFK, pomocí tlačítek na kyseliny, když jsem utíkal do zbrojky, což se na mě pokouší svádět, aby nemuseli dávat HVD.

Předem upozorňuji- nebudu se tady s nikým hádat, to už nemám zapotřebí.

Hezký den.

Barounek
10-06-17, 12:22
Slissi co to tady zkoušíš ?
Jaké MFK od CT ? Dvakrát za sebou jsi zmáčknul CT tlačítko a zabil jsi 4hráče včetně mě. Měl jsi dvě PP a z toho dvě VDčka, být tebou tak bych to že tě zabil vůbec neřešil. Já být na jeho místě a ty mi tohle dvakrát po sobě udělat taky bych tě zabil. A hlavně se nezapomeň vymlouvat že není žádné demo, které by to dosvědčovalo.
Stačí se zeptat kohokoliv kdo tam byl (chatlog) a potvrdí vám to.
Nijak se Ahmeda nechci zastávat, ale spravedlnost je spravedlnost a karma je zdarma #peace
BARON

KajSinek
10-06-17, 12:54
Zdravím,

na deme môžem potvrdiť u hráča FK, keďže mal VD a zabili ho v cele pod tým, že to VD nemá mať.
K ďalšiemu sa vyjadrovať nebudem z dôvodu, že nemám k dispozícii žiadne demo, ktoré by usvedčovalo, že tento hráč dal MTK. ( Mr.Slissi ) Avšak sa 2 CT-čka rozprávali v deme, že VD získal na základe MTK, ale vidno to tam nie je.

Koprakek
10-06-17, 18:31
Díky