PDA

Zobrazit normální verzi : kotliček random + nadávky..



WhiteWolf
10-06-17, 16:15
18 Kotlicek STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 CZ

Nadávky, urážky voicechat -Frisco byl na serveru, může potvrdit.
Random zabijení už čtvrté kolo mě na potkání zabije. viz demo (je dvou sekundové, začal jsem točit za zrádce přišel zamnou jako detektiv a ujebal mi.)

Frisco, nevím proč jsi ho neupozornil když mi nadával, nebo mu nedal kick/ban.. ignoroval jsi to.

http://csko.cz/dema?UPD=mJR0i2gD

WhiteWolf
10-06-17, 17:15
:D:D::D:D:D::D:D::D:D::D:D:D:D demo ani nebudu koukat protoze co k tomu napsal je lez a v demu to nemuze byt
nazval jsem te ze si kokod a taky mam pravdu a stojim si za tim, uz z duvodu ze mi pises "cau Jeblicku" apod.
aha ty budes psat ze jsem te 4x zasebou zabil :D:D takova lez, zabil jsem te proto ze si me zabil kdyz jsem byl detektiv a ty nevinny, a to jsem te jeste zabil kdyz si byl zradce takze jsem splnil ukol v danem modu
mozna jeste jednou jsem te zabil kdyz se tam strilelo vic lidi nwm, jinak co vim kazdopadne si velkej LHAR a sam si me hitoval to na tom demu musi byt takze cus

E:plus Frisco nic nedelal protoze vi ze si kokod sice ti to nerekl ale rekl jsem to ja bye :P

E2: (je dvou sekundové, začal jsem točit za zrádce přišel zamnou jako detektiv a ujebal mi.): jsem si necetl, to jsem te zabil jak si me random zabil, ale stejnak tady jde videt ze jsem zabil zradcu takze nwm proc to davas kdyz jsem splnil ukol :D::D:D more ty si kokod

E3: takze vlastne ty si me jedine zacal zabijet random a hitovani to by si mel dostat ban ty ne ja :)

Ano, říkám ti čau jeblíčku když příjdeš zamnou na server a začneš mi nadávat, že jsem kokot píča a další slovíčka co tě doma naučili..

Random jsem tě nezabil ani 1x. Vždy zabíjím s důvodem, příště si vem důkaz se sebou než začneš lhát.

Díky, že's se sám přiznal že jsi mě random zabil, nebyl to splněný ukol ale random.. toť vše. A Frisco to neřešil, protože mu lozíš do prdýlky. :-)

Kotlys
10-06-17, 17:16
hele prostě napíšu to takhle stejnak to tam vidí co jsem napsal ve tvojem

z důvodu, jak se ke mně chováš tak jsem si prostě z ničeho nic vykřikl a měl jsem na to chuť 3x tvoje jmeno a že si kokod(za to mi klidně ban dejte)
ale za to jak jsem ti řekl si mě začal random zabíjet TY a TY jedině si mě tam hitoval takže máš mít ban jenom ty a ty! ! ! lhářko.
To, že dojdu k tobě jako se pomstít a jsem detektiv a ty zrádce tak to není moje vina, ale já splnil svůj úkol a tudíž nemůžu dostat ban za tohle :)

Bye Frisco neudělal nic protože ví jak hraju a hraju poctivě a měl jsem na servru 822 karmy si pamatuju(největší karmu) tebe měl zabanovat za random zabití+hitování
jenže já takové věci tam neřeším už a kdybych to řešil tak by si byl na forum tak 4x za to jak si mně zabil xkrát a xkrát hitoval, bye sám sis udělal obrázek jakej ses lůzer :P

WhiteWolf
10-06-17, 17:19
ja jsem to chtel upravit ve zkracene podobe jak to je ale hodim to semka znova celé

Nemusiš tu už nic psát, zabil jsi mě random + jsi mi nadával, bez důvodu a mám důkaz, ty tu tvrdíš, že jsem tě zabil, bez důkazu.

Což nemění nic na tom, že jsi porušil pravidla opakovaně.

Kotlys
10-06-17, 17:47
ty si me zabilel random a nedas tu to demo protoze vis ze je to pravda :D a pak si tu hodil 2 secundove demo s tim ze jsem k tobe prisel a zabil jsem te, a to jsem byl detektiv a ty zradce takze ja jsem ukol splnil a nemuzu za tohle dostat ban
v pravidlech je ze detektiv hleda zradce a ja jsem te nasel :D:D:D: boze ty si mocnej retard :D:D:D:D:D:D

a uz bych mel ban za to 3x kokod jenze frisco vedel proc mi ho nedat protoze vi ze si chuj kokod

WhiteWolf
10-06-17, 18:04
ty si me zabilel random a nedas tu to demo protoze vis ze je to pravda :D a pak si tu hodil 2 secundove demo s tim ze jsem k tobe prisel a zabil jsem te, a to jsem byl detektiv a ty zradce takze ja jsem ukol splnil a nemuzu za tohle dostat ban
v pravidlech je ze detektiv hleda zradce a ja jsem te nasel :D:D:D: boze ty si mocnej retard :D:D:D:D:D:D

a uz bych mel ban za to 3x kokod jenze frisco vedel proc mi ho nedat protoze vi ze si chuj kokod

byl začatek kola a nic jsem neproved.. Nebuď vymaštěný a pochop to. (viz časomíra dole. na demu)

Kotlys
10-06-17, 18:17
nic jsem neprovedl :D:D::D aspon jsem k dosel k tomu ze si kokod a lhar a sam vis ze je to pravda :D:D:D ty si fakt kokod :D:D::D a nebo jeste ti tu hru okorenim jak se potkame :) :D:D::D:D


Mám tě v p*** LHÁŘI, si lhář a víš to, dej jsem ten důkaz tady to další demo lháří, bojíš se co, už mi nepiš kraviny příště a klid se odeme na servru ttt :* lhářko :D:D:

uplná sranda jak ses posral sám aspon vis ze uz na me nemas argumenty protoze v hlave vis ze mam pravdu a ses blbej posranej lhar :D:D::

M4rk3ns
10-06-17, 18:28
Hele Kotličku, zabil jsi ho random, má to natočené, tak má důkaz proti tobě.... TAK UŽ NA TO TADY KAŠLETE, POČKEJTE NA ADMINA, JAK TO ROZSOUDÍ!!!

Nakladana Okurka
10-06-17, 18:57
Jestli se do toho někomu jo moc nechce tak mi to tu nechte otevereny, vecer na to mrknu.

Kouknul jsem se na Whitewolfuv chatlog a přijde mi, že si z nas delas prdel. Až se kouknu na demo a Kotlicek v nem bude delat neco, za co by mel dostat ban tak dam ban i tobe, protoze provokujes, neumis se chovat a vyjadrujes se jak male nevyspele decko. Chodis plakat na forum pritom jsi sam ten, na koho by mely chodit stiznosti.

WhiteWolf
10-06-17, 19:44
Aha, takže za vše můžu já jo?:-D Pěkně, jen proto že mě nemáš rád nemusíš mi dávat bany když někoho nahlásím.. Bránil jsem se proti kotlíčkovi, ano jsem sprostý, ale nikoho neurázím a někdy se dotyčný zasměje, proto prosím ať mi ban nedáváš :-).

Nakladana Okurka
10-06-17, 20:16
Ja ti ban nedam ale nedam ho ani kotlickovi a nebo ho dam tobe a kotlickovi taky. Servery funguji jako druh zabavy pro volny čas a ne aby tam clovek sledoval vaše žabomyší valky.
Locknete to a až priste budeš davat stiznost, že ti nekdo nadaval tak si zameť pred svym prahem.

JustDoItNigga
10-06-17, 21:30
Můžu potvrdit že kotlíček dělá bordel furt, na druhou stranu ví kdy přestat. Každopádně nechápu proč se tady vy dva hádáte a nejdete si to radši vyřešit někam jinam...

Kotlys
10-06-17, 21:54
hele vklidu obcas moc kecam ale vim kdy mam dost a vetsinou je i admin na servru a kdyz neco rekne tak prestanu, Frisco je kvalitni admin a měl asi důvod mi nedat ban, navíc hraju normální hru a měl jsem nejvíc karmy ze serveru takže to o tom taky vypovídá, kdybych zabíjel random nebo hitoval moc tak mam míň karmy, ale bohužel jsem měl největší karmu.

maximálne mam dostat ban za nadavky jestli budou na demu jestli nebudou tak nemuzu dostat za to ze jsem te zabil a byl si zradce tim jsem splnil ukol..

JustDoItNigga
10-06-17, 22:03
Ale ty jsi neměl důvod ho zabít, nevěděl jsi jestli je nebo není zrádce, tudíž to byl random kill, ale za nadávky by jsi ban dostat neměl, to se řeší in-game.

Samco
10-06-17, 22:10
Tieto spory si riešte medzi sebou v súkromných správach. Ak by mal byť niekto potrestaný, boli by ste obaja ako bolo povedané.