PDA

Zobrazit normální verzi : busted --> sAid



busted
12-06-17, 15:33
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 221473)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'ban za abhop na ns'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < busted >
[AMXBANS] Tvuj nick: csko.cz
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:2344043
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1364610198
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.36.198
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.36.198
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < sAid >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 100HP DM
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================






Poznamka:






Zdravim, vypis z konzole je uz na sid, takze nebude presny ale jedna sa o tento ban: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=221461 , ktory som dostal na NS za autobhop jak je tam aj uvedene. Nemam v plane ten ban riesit, pretoze mi tu napise nejaky pro hns admin, ze jasny autobhop a to je vsetko. Nehral som na NS kvoli autobhopu. Hraci, s ktorymi hravam mixy to dobre vedia preco hrajem obcas na NS ale ako som spominal vyssie neprisiel som sem riesit ten ban. Nemam chut sa s Vami hadat ani nic podobne, len chcem vysvetlenie, preco ste mi zabanovali dalsie 3 steamy? Aby som bol konkretny: 1. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=221462
2. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=221470
3. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=221473
Pokial ja viem, tak som sa ani na jednom z tychto steamoch nedopustil nicoho, co je v rozpore s Vasimi pravidlami. Ja som dostal ban na NS a ban na steame by som mal dostat az potom, co by som sa pokusil pripojit a tym padom ban obchadzat. Dva z troch steamoch uz ani nepouzivam, ked si ich vyhladate, tak zistite ze na jednom som nebol uz cez mesiac a na druhom nieco cez 45 dni. Jeden z tych steamov chcem aj predat a tento ban tomu nepomaha a vlastne je za nic, kedze buduci majitel nebude mat so mnou nic spolocne. Takze nevidim ziadny dovod na tie bany. Nemam v umysle obchadzat ban a ani celkovo uz hrat knife, ktory som si zahral len tak z nudy raz za tyzden a aj to len kvoli tomu, ze par ludi si so mnou chcelo po dlhej dobe opat zahrat. Poslednu vec, ktoru by som este chcel napisat je ta, ze pokial mi mate v plane zobrat medaile ako minule, tak mi napiste dovod. Pretoze na kazdom z tych turnajov som dolozil vsetky dema, screeny a vsetko, co sa po mne ziadalo. Dokonca na prvom turnaji som kazdy zapas tocil vsetko s frapsom. Myslim si, ze vsetky tie medaile som vyhral zasluzene a nevidim dovod nato aby ste mi ich zobrali. Dakujem za vyriesenie a prajem prijemny zvysok dna. ;)

Lurky
12-06-17, 16:23
len chcem vysvetlenie, preco ste mi zabanovali dalsie 3 steamy

obchadzanie banu

Burak1
12-06-17, 16:30
Na začátek bych chtěl říct, že proti tobě kromě dema nemám ani půl slova, jak by si někteří mohli myslet.

Demo: http://csko.cz/dema?UPD=r2Sp3wEo 11:00 zapnutí autobhopu

busted
12-06-17, 16:43
Ako som mohol dostať ban za obchádzanie banu, keď som sa po tom bane ani s jedným z uvedených steamov nepripojil na server. Už v názve to máš, že som niečo musel "obchádzať", takže nerozumiem tvojej odpovedi. Nabudúce sa zdrž blbej odpovede, niekedy je lepšie byt ticho jak napísať somarinu.

E: Burak, ano demo som už videl, ani som si o demo nežiadal. Píšem tu o niečom inom. Na deme je autobhop podľa Vás, kľudne ti to isté predvediem aj na steame, na NS som hral kvôli iným možnostiam nastavenia hry, keby ťa to zaujímalo. Ako som písal vyššie ja sa nechcem s nikým hádať o tom, či tam je autobhop alebo nie je, vy si myslíte svoje a ja zas tiež. Keby si bol tak dobrý a vyjadril sa k tým steam banom, ktoré si mi dal. Tiež proti Tebe nič nemám, až nato, že si mi minule nepotvrdil steam, to ma dosť ranilo ;( :D

Pikii :D
12-06-17, 19:26
Pokiaľ sa cez tie učty nepripojil na "naše" serveri po tom čo mu bol udelený ban tak jednoznačne ub. Ako náhle sa pripojí a tým bude obchádzať a v konečnom dôsledku až vtedy poruší pravidla tak ban bude na mieste.

Čiže ešte raz ub.

sAid
12-06-17, 20:11
Dal som ub na tie dva steamy, no ak sa napojíš pod tvojou ip na tých steamoch dostaneš opäť permu.

Nakladana Okurka
12-06-17, 20:13
Nevsiml jsem si postu saida nademnou, takže uz to chapu :D

busted
12-06-17, 20:20
Dal som ub na tie dva steamy, no ak sa napojíš pod tvojou ip na tých steamoch dostaneš opäť permu.

Ďakujem za vyriešenie. Išlo mi síce hlavne o ten môj main účet, ktorý už said odbanoval jak sam píše, ale chcel by som sa ešte opýtať, či dostanem aj unban na ten 3. steam, ktorý zabanoval burak, keďže ani na tom som sa po mojom bane na NS nenapojil na žiadny z Vašich serveroch.

Burak1
12-06-17, 20:38
Dokud se neprokáže, žes byl čistý, tak unban nepřichází k úvahu.

busted
12-06-17, 21:19
Tak ale ja som ani na tom 3 steame nehral. Ale tak dôležitý bol ten môj main a ten je odbanovaný.

hofy
13-06-17, 01:49
Přes steam účet STEAM_0:1:68061167 ses připojoval před i po hře, na základě které jsi dostal na nonsteamu ban, takže je v pořádku, že se zablokoval, když je tvůj a aktivně jsi ho pro hraní používal.
Chceš tedy řešit oprávněnost banu za autobhop nebo žádost uzavřít?

Koprakek
16-06-17, 19:48
Tak co tedy?

Burak1
17-06-17, 11:30
Čeká se na odpověď busteda. Does v příspěvku #11 měl na něho nějaký dotaz.

Koprakek
17-06-17, 11:48
Já vím, jenže byl včera online a jak-sik se na to vyprdl.

Koprakek
19-06-17, 21:23
Týden bez odpovědí. V podmínkách žádosti je napsáno, aby sis kontroloval a odpovídal na dotazy adminů vůči tobě. Očividně nemᚠzájem.
Lck.