PDA

Zobrazit normální verzi : TTT: randomák



Kejtynka
12-06-17, 18:00
18 -Milk- STEAM_0:1:61860488 46.174.156.3 CZ
http://csko.cz/dema?UPD=5OUSjKbi
Takže...boli sme posledný 2 hráči na žive, ktorí boli neoznačený. Ja som bola nevinná, čiže bolo jasné, že tento hráč je zrádca, tak som ho zabila. Začal tvrdiť, že to bol random, lebo som nemohla vedieť, že sme posledný. Na ďalšie kolo ma zabil ako nevinný nevinného. Bol tam Frisco, ten ho kikol. On sa vrátil a začal ešte nadávať aj Friscovi, že mal dať ban mne a nie jemu.
Potom som zo srandy začala nahrávať a chodila za ním (veď predsa nie je zakázané zamieriť sa na hráča, pokiaľ viem, že robí niečo zle resp. iba som za ním chodila, nehitovala som ho ani som mu nedávala randomi) a ten vôl ma zase zabil ako nevinný nevinného.

Samco
16-06-17, 22:56
Ku koncu dema si ho blokovala vo dverách, tak vtedy ťa zrejme preto zabil.

Kejtynka
16-06-17, 23:29
Je v pravidlách, že nemôžem blokovať hráča? Nie. Blokovanie na TTT je normálne a keby mal za to každý zabíjať, tak ako by to tam vyzeralo? + blokovala som ho len chvíľku, čiže...

Samco
16-06-17, 23:35
Je v pravidlách, že nemôžem blokovať hráča? Nie. Blokovanie na TTT je normálne a keby mal za to každý zabíjať, tak ako by to tam vyzeralo? + blokovala som ho len chvíľku, čiže...

Plne ti rozumiem, naznačiť som chcel len to, že to bral ako provokáciu z tvojej strany.

Burak1
16-06-17, 23:38
Na demu nic na ban není, jak se měl dostat z té místnosti? Blokovat se ZATÍM může, ale strašně moc lidí toho zneužívá, takže se to dřív nebo pozdíš do pravidel stejně napíše.

Samčo můžeš lock.

Samco
16-06-17, 23:42
V prípade jeho môžného ďalšieho porušovania pravidiel si môžeš samozrejme založiť novú sťažnosť. Zatiaľ díky.