PDA

Zobrazit normální verzi : Bankus :P --> IM UNZASTAVITELNĂť



Marek11525
13-06-17, 20:56
Vypis z konzole:


Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Connecting to 88.86.115.150:27034...
* Privilegia nastavena

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 25
Warning: RAD_ERROR_NOCONTENT for cellid 180
Warning: RAD_ERROR_NOCONTENT for cellid 181
Bankus :P se pripojil
Couldn't open file overviews/de_alcool.txt. Using default values for overiew mode.
[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 221657)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '191583'
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchazenĂ'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Bankus :P >
[AMXBANS] Tvuj nick: Bankus :P
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:819004682
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:819004682
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 5.22.154.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 5.22.154.130
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < IM UNZASTAVITELNĂť >
[AMXBANS] Server: csko.cz





Poznamka:






Dobry den...neviem ci som to skopiroval spravne ale dufam ze ano...ide tu o to ze Admin/ka si pomylil/a moj nick v hre pretoze sa niekto vydaval pod mojim nickom ktory som nemal rezervovany...pozeral som si Banlist kde dostal ban isty hrac pod nickom Bankus? :P...moj nick bol Bankus :P...bol som na Furienoch a hral som ked som zrazu dostal ban vraj za obchadzanie tak by som poprosil keby sa to riesilo pretoze toto cloveka vie fakt vitocit...

bol raz jeden král
13-06-17, 20:58
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=215462
Ip, nick a server.

Sahes --> Dimitri inc

Dimitri19
13-06-17, 21:06
Ahoj , ban bol oprávnený.

anakin_pok
13-06-17, 21:20
Ban oprávněný, hráč použil wallhack. Ban patří uvedenému hráči.

Marek11525
13-06-17, 21:55
Ban oprávněný, hráč použil wallhack. Ban patří uvedenému hráči.

Wallhack dostal pod mojim nickom Kamoš na školských PC...takže nechápem ako som mohol obchádzať keď som hral doma , Stalo sa to, že na školskom počitači sme hrali CS, kamarát hral cez môj nick a používal cheaty, Priznávam natom aj svoj podiel viny, že som mu to nemal dovoliť a teda si zato môžem čiastočne aj sám. v Skole a u mna doma máme internet od rovnakého provajdera takže naša vonkajšia IP adresa je rovnaká a koli tomu teraz dostal ban aj moj brat ktorý s tým nič nemá . Keby si pozriete vnutornu IP tak sa určite odlišné

Marek11525
14-06-17, 17:15
dá sa s tým niečo urobiť ?

bol raz jeden král
14-06-17, 18:07
Kup si originální hru na steamu nebo počkej rok. To samé platí i pro tvojeho bratra

Marek11525
14-06-17, 18:18
Prečo mám čakať alebo si kúpiť origos hru .... ved som to tu jasne vysvetlil , že na školskom PC v škole sme hrali CS s cheatom .....vysvetlil som aj to, že som to nehral ja ale môj spolužiak cez môj účet ... ja nezatĺkam že nepoužíval chceat a priznávam aj to, že je moja chyba , že som mu to dovolil ale čo som obchádzal ? ten ban bol daný v škole na školský PC , ja som teraz tu hru hral doma tak ako som to obchadzal. Ban je na IP a tam je ine IP ako mám ja doma tak ja snad možem za IP ? ja som si snad vtvaral novu ip ? .... navyše celé som to priznal , nedá sa prižmuriť oko a brať ako polahčujúcu okolnosť to, že to nezatĺkam a priznávam to + keď som ja ani nehral s chceatom ale hral spolužiak ?

Burak1
14-06-17, 18:28
Ve škole se máte učit, né hrát. Doma by ses měl normálně připojit, pokud ti to nejde, tak jsi cheatoval i doma.

Marek11525
14-06-17, 18:42
Vškole sa informatike sa máme učiť ? tak beš za učitela alebo to povedz učitelke nech sa učíme a nech nám nedovolí hrať ....... navyše pozri sa čo píšeš ? keď som dostal aj doma ban tak som cheatoval aj doma ? Ja som teraz na domacu IP nedostal ban za cheatovanie ale za t, že som údajne obchádzal ten pôvodný ban

Samco
14-06-17, 18:57
Na tej IP hrajú naozaj viacerí, to, že sa cheatovalo u vás v škole je vysoko pravdepodobné. Ban bol daný na tvoj nick, za ktorý hral v škole tvoj kamarát. Tejto verzii by sme mohli veriť, ale podľa správnosti to nemôžeme brať do úvahy. Bolo by to nefér voči ostatným zabanovaným hráčom. Zakúpenie CS na steame by bolo pre teba najideálnejším riešením a popravde aj jedinou možnosťou ako tu naďalej hrať...

anakin_pok
14-06-17, 19:44
kamarát hral cez môj nick a používal cheaty, Priznávam natom aj svoj podiel viny, že som mu to nemal dovoliť a teda si zato môžem čiastočne aj sám.

Vina je na tobě, nemáš půjčovat svůj nick. Jinak Samčo to napsal velmi srozimitelně.

Koprakek
16-06-17, 05:42
Lck.