PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina piko v zile misto krve (pweredbytvaroh) / + žádost unban



Petr Staniševský
15-06-17, 19:33
Zdravím,

rád bych chtěl tady upozornit na daného admina že nějak často moc přehlíží se co se děje in-game a i v banování mu to nějak se plete. Jelikož je smutné aby dostali tři lidé ban za kemp a čtvrtý člověk ne. Prý na něj zapomněl psal v PMce ale tomu se dá těžce uvěřit když ostatní zabanoval a kupodivu to byli jenom NSaci a tenhle lást už byl steamer a nic bych za to nedal i kdyby to byl kamarád nějaký daného admina.
Byl bych už velmi rád kdyby si admini uvědomili že tu taky mají něco dělat a po x kolech si něčeho takové nevšimnout je výmluva a to že hrál je pěkné na co se odvolává ale vtipné že je on tam vykilluje x lidi ale nějak mu uniklo kde je zabil.

JUSTIN BIEBER STEAM_0:1:17113720 89.102.155.69

viz demo 48 min stačí průběžně koukat až ke konci mapy >>> http://leteckaposta.cz/127415462

+ ta druhá část unban..



Hráč
123456789


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:1:310641


IP adresa
217.66.177.64


Udělen
15-06-2017 - 18:19


Délka BANu
2880 minut


Vyprší
17-06-2017 - 18:19 (0 měsíců 0 týdnů 1 den 22 hodin 53 minut ještě zbývá )


Důvod
nevhodne chovani


BAN dal Admin
piko v zile misto krve (pweredbytvaroh)


BAN dal Server
csko.cz | dust2 only (de_dust2)



Rád bych si požádal o ub jelikož admin je strašně moc vztahovačný a vadí mu když mu někdo napíše pravdu o tom co dělá a nedělá. Moje věci na jeho osobu krásně vidí ale když mu tam čtyři lidé dělají pod nosem hovno to nevidí bo napíše že hraje. Tak kde jsme už aby si admin dělal co se mu za chce a banoval si svévolně co mu vyhovuje. Toto už je trošku overkill docela a bylo by fajn kdyby se už těm novým adminum domluvilo co tu nejsou tak dlouho a do nedávna měli i třeba triala. To že se k některým adminum takhle chovám to jednoduchý důvod a to že na to serou a dělají si co chtějí od hráčů vyžadujete slušné chovaní ale ani Vaše reakce nejsou ukázkové.

wowz0r
15-06-17, 19:36
Petře, jdi už do prdele :)

https://ctrlv.cz/shots/2017/06/15/5je3.png

pweredbytvaroh
15-06-17, 19:39
Jo, ja jsem tady novej admin, domluvte mi:gabe:

e. aby to melo i nejakou uroven, lehce vysvetlim situaci: hraju za ct, v podstate neumiram, tudiz nemam moznost sledovat deni u t, par lidi, co kempilo nebo neslo defuse, dostali slap/slay, mezitim Petr prohodil par vet o tom, ze jsem retard a na co vlastne mam prava. To jsem nechal byt, i kdyz vim, ze jsi mel stejny problem s lbx a na forku perlis podobne. Hra plynula, nekolik t stalo na spawnu za rohem cele kolo, dobehl jsem tam, dva zabil a treti zabil me. Podle toho jsem i banoval, dle konzole jsem tedy udelil hodinovy ban za kemp hracum, u kterych jsem si byl jisty, ze tam stali. Pro me vyresena situace, jenze pro Petra stale ne a nadale si stezoval, ze byl za rohem i ctvrty hrac, o kterem, diky mym nadprirozenym schopnostem, jsem vedel a nezabanoval ho, protoze je to muj kamos:gabe:

Petr Staniševský
15-06-17, 20:19
Tak jakou reakci čekáš když v demu je vidět i JUSTIN který tam dělal to samé a ještě Ty další blbce učil jak tam skákat a kempit na tom spawnu. Tak snad nečekáš že mi to je fuck když zabanuješ tři za nic nedělá a další si tam hraje dále a pak dáš mě ban že Ti vadí že ti napíši své reakce tak jako Ty máš na moje věci reakce typu nebreč třeba. Já Ti prostě napíši a Ty či i jiní admini napíšete nebreč a máte to pejči tak snad nečekáš že bude reakce Ty jo díky zabanoval si 3 ze 4 a ten last si tu klidně může hrát dal. Proto jsem měl tu reakci na co máš Ty práva když Ti prvně slušně napíši aby si něco s tím udělal buď ignor asi moc zažraný do hry fajn a nebo funny reakce typu nebreč co i rád píše jiný admin že..

Britny
15-06-17, 20:31
Dle logu si na tvaroha vůbec nějak nereagoval formou, že mu píšeš "poprvé" slušně. Už hned si tam měl narážky na to, že je tam admin na tři věci a že to má v pejči. Pak si už začal reagovat docela vulgárně a vůbec, nechápu proč na kotelně ještě hráš viz https://ctrlv.cz/shots/2017/06/14/ecUE.png
Jdi hrát třeba tam, kde to admini mít v pejči nebudou, i když se tu docela snaží, tak stejně se najdou tací jako ty co nás furt budete terorizovat kecama, přitom nikdy ste sami neměli na starost servery při takovém množství lidí a jestli si někdy dělal někde admina, tak určitě ne na takovém velkém portále.
Určitě by mi víc vadil hráč s milionem keců a nadávek, jak player co si tam někde čupne.

Nakladana Okurka
15-06-17, 20:38
Diky bohu, že dusty nehraju. U tvý minulý stížnosti na LeBauxe jsem ti psal, že až budeš mít nějakou úroveň vyjadřovaní, budou se k tobě lidi chovat jinak. Do tý doby zacituju wowzoruv post: "jdi už do prdele".
Co čekáš? Začneš psát jak idiot a myslíš si, že admin bude skakat jak pískáš?

Petr Staniševský
15-06-17, 20:57
Britny, proč tu hraji? Protože sem chodím už asi tak od roku 2012 +- možná dříve či později nevím přesně. To je asi ten důvod proč tu chodím když už jsem tu proseděl dost času. Mimo jiné chodil jsem i jinam ale Ty servery jsou dávno off/mrtvé z důvodu go a nebo se to už těm lidem nechtělo dělat viz rapid.. No ohledně adminováni asi takhle měl jsem možnost adminovat na csku, wowku a jiné hry takže jsem si vyzkoušel kde co a měl jsem možnost zjistit co to vše obnáší.
No vidíš Ty píšeš že Ti více vadí takový hráč ale já zase můžu taktéž napsat že mě zase vadí toto. Každému pochopitelně vadí něco jiného ale to neznamená že to těm lidem bude procházet.

Nakladana Okurka, co čekám? To že když tam lidi kempí že se to nějak vyřeší když jsem na to nedávno upozornil a pak jsem jedno kolo zůstal na spawnu tak jsem hnedka dostal kick od bafa za co jiní to mají kulové. To nemluvím o používaní ! a spamu do toho aby si toho někdo všiml a kick za hlášení přes ! takže.. Co myslíš že jak asi budu reagovat? Když se na to tak podívám tak ať uděláš co uděláš tak většinou jiná odezva než chceš.

Rovnou bych to mohl napsat takhle třeba že.. Kdo seje vítr, sklízí bouři. To že se chovám tak jak se chovám to bylo vždy akorát dříve tomu nebylo bo dříve tu byla jiná parta adminu co už dávno nejsou admini a nebo neaktivní a s těmi se dalo řešit vše bez problému takže tak hele.

Britny
15-06-17, 21:04
Co to vše obnáší? To sis možná zkusil co všechno obnáší amxmenu, banlist atd, ale tady je to o dost jiný. Já měla možnost srovnat první portál, kde sem měla práva, až po druhý a až po kotelnu a zde je to o dost těžší a náročný vůbec vyjít všem vstříc a pak ještě poslouchat kecy hráčů.
A dost se pleteš, na d2 to není o adminech, ale o hráčích, dřív se ti to zdálo ok, protože každý tam v pohodě hrál, dřív admini nemuseli ani tolik řešit spawny, to až v poslední době sem si všimla, že admini tam začali dost banovat tyto věci což je určitě v pořádku a dřív si určitě hráči nedovolili na adminy třeba to co vidím u tebe v logu. Prostě sorry, ale tento problém vidím momentálně v herní komunitě hráčů a ne v naši adminské.

wowz0r
15-06-17, 21:05
Víš co je výhodou adminů? Že může situace posuzovat individuálně dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Bez ohledu na to, co si o tom myslí hráči. Hráč si jde zahrát, admin má nějaké pravomoce, ale zároveň zodpovědnost. To, jak vyhodnotí situaci, je jen a jen na něm. A dle mého soudu vyhodnotil tvaroh situaci správně. Nejedná se o první prohřešek a s přibývajícími se bude délka trestu stupňovat. /mute můžeš použít pokud na serveru není admin, pokud tam je, má možnost zakročit jinak.

Petr Staniševský
15-06-17, 21:10
Britny, částečně máš pravdu ale ten cancer té komunity si tu drží tím že se to neřeší tak striktně třeba. Kdyby neměli tolik volnosti je to jiné komunita je komunita ale jako admin/ka můžeš laťku nějakou nastavit a je to jako chápu že nechce banovat vše nějak extrémně ale někteří lidé co tu maji nahrané xx dnu dle statu u těch by se to mohlo řešit bo to nejsou nováčci co se to učí ale to je už věc druhá.

wowz0re, tak ano je to na něm jak rozhodne ale zase když už někteří dostanou ban ať dělají co dělají a pak jeden z nich tomu uteče tak to taky není moc dobré pak to dělají furt bo ví že nebudou trestání bo chvilku kempíš a pak hraješ.. Potom když admin jako tvaroh hraje tak je jasné že si nevšimne ale máte to HLTV které jsem vytahl a tam je to vidět tak snad se to může zabanovat dodatečně a justin není žádný nováček na kotelně hraje taky dost dlouho na to aby dělal tyto srance.

wowz0r
15-06-17, 21:12
Neznám jediného příčetného admina, který by si stahoval hodinové HLTV z d2 a hledal v něm specifický moment kempu. Jakože... zamysli se někdy nad tím, co z tebe leze. Buď tý dobroty. I kdyby ti tvaroh zabanoval mámu za cheating, nemáš jediný právo mu nadávat a urážet ho, protože dělal svoji práci. Trestal to, čeho si všiml. Na serveru s 30 lidmi nemůžeš mít oči všude.

Petr Staniševský
15-06-17, 21:19
Kdyby jste tu neměli to blbé pravidlo toto se řeší ve hře tak je to jednoduší udělám demo hodím sem a je to. Stejně u lidi kteří to dělají furt dáváte postupem času delší bany a to už by se mohlo i tady na forku řešit. A ke spokojenosti všech admin si může hrát a já bych si to raději nahlásil sem jako cheatera a je klid. I když nevím vlastně na co to tu je že tyto věci se musí řešit ve hře i když by se mohli řešit tu klidně stejně ten člověk co hraje na serveru je tam furt dokud nedostane ban a je jedno jestli jde z webu/in-game.

Samco
16-06-17, 23:05
Je tu pomerne chaos a pomaličky neprehľadné (nevraviac o tých ďalších 8 vymazaných príspevkoch) a možno sa už budem opakovať. U toho Biebera sa presnejšie jedná o nejaké otravovanie hráčov? Pretože má v láske prítomných hráčov blokovať a znepríjemňovať im hru, čiže dodatočný ban mu je možné udeliť.

Petr Staniševský
16-06-17, 23:15
Samco, u justina šlo o to že kempil s těmi dvěma na spawnu dělal to samé to co ostatní akorát on jediný si utekl trestu bo potom zase začal normálně hrát jak viděl bany těm třem. Což je klasika tady někdo něco dělá (kktiny) a uvidí banovat jiné lidi a na jednou hraje normálně zase. Prostě ten člověk toho využil jak mi psal tvaroh v PMce že si ho nevšiml tak utekl trestu tradičně a není to prvně co to dělal. Toto jsem u něj viděl snad denně ale stěžuj si na takové hráče ve hře se to neřeší kolikrát bo když něco napíšeš tak admin si třeba nevšimne a nebo daný hráč zase hraje normálně jako člověk takže tak.

Samco
16-06-17, 23:25
Ak išlo teda len o ten kemp, spätne to asi bude bez efektu. Tentokrát sa tomu možno vyhol, ale som si istý, že nabudúce už tomu tak nebude. Ak budem online a uvidíš ho, že znova robí neplechu, môžeš ma trebárs kontaktovať dole v chate alebo v PM a prídem sa na neho pozrieť.

Petr Staniševský
16-06-17, 23:28
Oka, tak koukal jsem že už si banoval dokonce takže je mi jasné že Ti asi není úplně tak volné co si tam Ti lidé dělají ale dík když budeš online tady tak ti pisnu. Nechť je to i trošku hratelné bo je funny když máš proti sobě lidi jako tvaroh a hraješ např 13vs13 a z toho třeba i 4 lidi Ti stojí na spawnu hrej si pak.

Samco
16-06-17, 23:39
HLTV som si prezrel, bolo tam aj blokovanie vo dverách, avšak bolo to len na malý moment, nad tým by som prižmúril všetky štyri oči. To ako tam kempili a blbli by som spätne neriešil.
Ako som už spomenul, tento jedinec má zrejme v obľube takéto blbnutie. V rámci medzí sa to dá tolerovať, ak by však prišlo k opätovnému úmyselnému blokovaniu vo dverách, môžem to kľudne potrestať.

Petr Staniševský
16-06-17, 23:55
Děkuji, že jako jeden z mála si to nějak řešil normálně a nedělal z toho klaun fiestu jako tomu je na serverech. Pokud je to už vše Samčo tak to pak asi už zamkni a šup do archivu třeba. :happy:

Latins
17-06-17, 00:17
Mě by jenom mimo téma zajímalo, proč máš všechny členy AT zablokované? (A to i z Jailbreaku, kde nehraješ...)

Petr Staniševský
17-06-17, 00:32
Buď to tam mám lidi co jsem měl ve frendech a smazal sem si je sám a nebo oni mě. A nebo si takhle značím adminy a lidi které nemusím. Aspoň v tom mám nějaký přehled a lidi co mám ve frendech tak jsou kolegové admini mimo kotelnu a kamarádi z cska/wowka s kterýma se bavím už delší dobu více jak rok. Asi nějak takhle si člením celkově lidi na steamu/fb či jinde.

Samco
17-06-17, 23:45
Ban vypršal. Ak máš dojem, že ti bolo ukrivdené a situácia posúdená nespravodlivo, mrzí ma to. Treba si však radšej v každom prípade udržať chladnú hlavu. Určite však príde aj na neho, o ďalšom postupe sme dohodnutí.