PDA

Zobrazit normální verzi : MaTaDoRiSsS --> _:Nihilia:_



Matadorisss
16-06-17, 15:25
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 221829)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 56 minut a 59 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'demence, otravovani, prudeni'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < MaTaDoRiSsS >
[AMXBANS] Tvuj nick: MaTaDoRiSsS
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:29662813
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:29662813
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.28.159
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.28.159
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < _:Nihilia:_ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (cs_italy)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Dalsi bezdovodny ban

Demence - co som robil ze demence vravel som adminovi aby riesil bezdovodne hitovanie no dobre asi tam od toho ten admin nebol

Otravovani - to beriem lebo som mu to opakoval nech stym nieco riesi ked aj on mal hned na zaciatku kola okolo 80 hp to je na deme ktore uplodnem ved uvidite

dalsia moja poznamka je este so len prisiel na server dostal som kick dodam screen

+ Dlážka banu výsmech :D :D :D ale online hero +++++

s každým adminom vychádzam v pohode len tento si musí masírovať ego na banoch :D

Nihilia
16-06-17, 15:37
Evidetně tě to baví, protože jsi věděl co příjde.

1) Dojdeš na server a tvoji hru začneš větou: Nihilia, po dobu, co budu na serveru ti přeji příjemnou hru. --> Vzhledem k tomu, že jsi dostal nedávno ode mě ban, tak je to jasná provokace z tvojí strany, protože tohle jsi nikdy před tím neříkal a to jsme se viděli na serveru 150x.

2) Následně poté, co jsi měl neustálou potřebu na mě nějak upozorňovat, tak jsem ti napsal:

Trouble in Terrorist Town 16-06-2017 15:17:10 STEAM_0:0:45615998 194.228.11.146 _:Nihilia:_ zvaz sve chovani matadoris --> Na to jsou pochopitelně dostal kázání o tom, jak jsem na hovno admin, když neřeším hitování, atd...klasika od tebe.

3) Po upozornění jsi dostal kick, ale evidetně to nepomohlo a ty jsi v tvém jednání pokračoval dál.

Tvé neustále upozorňování na to, že tě někod hitl je naprosto bezpředmětné. Úplně stejně jak tě někdo možná hitl, tak můžeš někde skočit a ubrat si HP. Pokud to je na druhé straně mapy, tak to nebudu nijak řešit.

Délka banu? Buď rád za týden a už jsem ti to psal v předchozí žádosti o UB. Všímej si sám sebe a svojí hry a neotravuj tvými blbými poznámkami všechny ostatní. Pokud v tom budeš nadále pokračovat, další ban bude měsíc.
Když jsi tak ještě velice narážel na pravidla, tak jedno z pravidel je, nezneužívat mikrofonu, což ti děláš na 150%.

Tímto je to z mé strany vše a budu se těšit na demo, ať se všichni podívají, co na serveru předvádíš.
UB nebude!

EDIT: vzhledem k tomu, kolik ti je roků, tak to je naprosto plánovaná provokace a jdeš na server pouze za jedním účelem. Otravovat mě tam a prudit. Jinak bys nedělal to, co jsi dělal a to je vše uvedeno výše.

Matadorisss
16-06-17, 16:29
nemas ani jediný dôkaz :D :D :D všetko je to krásne aj ta cela bajka čo si napísal ale ja chcem dôkaz ? ? ? že som ta otravoval že som povedal toto čo si napísal také veci si dokážem vmyslieť aj ja

Hneď ako som prišiel na server si my napísal nech sa odpojím že si nezahrám následne nasledoval kick po opätovnom pripojený som dostal ban za niečo čo som ani nerobil gg . !

Matadorisss
16-06-17, 16:32
Hrdina koľko je tebe ? ? ? koľko máš nahráte 500 hodín a hráš sa na admina tak to ti gratulujem :D si Hrdina si môj vzor :D :D :D :D :D :D :D

Nihilia
16-06-17, 16:47
nemas ani jediný dôkaz :D :D :D všetko je to krásne aj ta cela bajka čo si napísal ale ja chcem dôkaz ? ? ? že som ta otravoval že som povedal toto čo si napísal také veci si dokážem vmyslieť aj ja

Hneď ako som prišiel na server si my napísal nech sa odpojím že si nezahrám následne nasledoval kick po opätovnom pripojený som dostal ban za niečo čo som ani nerobil gg . !

Zde si admini jen potvrdí to, jak si vymýšlíš, protože si každý admin může ověřit chatlog a uvidí, že nic takového jsem nepsal. Viz:

Celá naše konverzace, respektive moje, na tvoji osobu:

Trouble in Terrorist Town 16-06-2017 15:17:10 STEAM_0:0:45615998 194.228.11.146 _:Nihilia:_ zvaz sve chovani matadoris
Trouble in Terrorist Town 16-06-2017 15:17:27 STEAM_0:0:45615998 194.228.11.146 _:Nihilia:_ jeste tady chodis prudit, tak si bez jinam
Trouble in Terrorist Town 16-06-2017 15:17:36 STEAM_0:0:45615998 194.228.11.146 _:Nihilia:_ nikdo te tady nenuti hrat

Nechápu, proč ze sebe děláš takového blbce, ale asi ti to stojí za to.

Jinak poprosím to demo, viz. tvoje reakce: Otravovani - to beriem lebo som mu to opakoval nech stym nieco riesi ked aj on mal hned na zaciatku kola okolo 80 hp to je na deme ktore uplodnem ved uvidite

Nihilia
16-06-17, 16:57
Hrdina koľko je tebe ? ? ? koľko máš nahráte 500 hodín a hráš sa na admina tak to ti gratulujem :D si Hrdina si môj vzor :D :D :D :D :D :D :D

Nevím jestli tato debata k něčemu vede, protože evidetně už nevíš co napsat, tak píšeš jen kraviny.

Je mně dostatečně roků na to, aby se tady se mnou někdo bavil takovým stylem jako ty a nahraných mám taktéž dostatek, abych věděl, kdy banovat a kdy ne.
Když pořad narážíš na ty bany. Nejsi to náhodou ty, kdo dostal 2 bany za randomování? Jeden od Kopra a druhý od Beeho? A ty chceš hrásit lidi že randomují? První začni u sebe a pak poukazuj na ostatní.

Matadorisss
16-06-17, 17:44
pozri si aký som v topke a potom hovor že so randomak tie bany čo som dostal od nich ani nepamätám ale tie boli oprávnene. tvoje bany su len výsmech

Nihilia
16-06-17, 17:58
pozri si aký som v topke a potom hovor že so randomak tie bany čo som dostal od nich ani nepamätám ale tie boli oprávnene. tvoje bany su len výsmech

Co má společného TOPka s tvým banem. Neodváděj pozornost od věci, kterou řešíme a to tvůj ban. Neřešíme žádnou TOPku nebo něco jiného.

Stále jsem ale nedostal 2 věci, o které jsem tě žádal:
1) Demo, kde je vidět, že mám 80hp a kde je zachycené celé moje chování.
2) Vyjádření se k tomu, kde píšeš, že jsem ti ve hře napsal: "nech sa odpojím že si nezahrám" --> kde jsem ti tohle prosím tě psal, když je výše zobrazený chatlog.

Pokud demo nemáš a ani se nemíníš vyjádřit k tvému lhaní, tak další pokračování nemá jakýkoli smysl a může se to lockout.
Navíc, ban je pouze na TTT, takže si hrej klidně někde jinde.

Nakladana Okurka
17-06-17, 09:22
Proti ub. Už jenom za to, že se chová jako idiot.

Koprakek
18-06-17, 09:43
Souhlasím s banem.

Koprakek
19-06-17, 21:24
Lck.