PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o admin práva



shortyy
18-06-17, 16:56
Takže týmto by som chcel podať žiadosť o práva na servery Kotelna - JailBreak

Dôvod tejto žiadosti je asi to aby na tomto servery vládol pokoj a poriadok, kde trávim okolo 3 a viac hodín denne.
Cheaterov alebo niekoho kto porušuje pravidlá väčšinov hlásim cez !
No nie vždy príde administrator a to večšinu ľudí naštve.... . Postupne sa odhlasujú a to trvá dokym nebude poriadok...
A tomu by som chcel JA zabrániť aby hráči pokojne hrali... A boli ničím nerušený....

Takže niečo o mne a mojom pôsobení na tomto portáli:

Web nick:shock1712
Nick v hre: Sh0c-[K.]
Steam ID: VALVE_0:0:2144839813
Steam nick: Sh0ck
Doba hrania CS: 5-6 rokov
Vek: Budem mať 17
Skúsenosti s AMX: Maximum, mal som 2 vlastné servery, adminom som bol už viac krát...


Prečo práve ja???:
- Na JailBreak-u už bude asi 1 rok čo hrám no predtým to bol môj okrajový server, no teraz je to jediný server na ktorom ma môžte zastihnúť, našiel som si tam veľa kamarátov a dobrý kolektív...
- Som aktívny typ ktorý sa rád zapája, ochota pomáhať je dobrá vlastnosť a ja jej mám maximum... Cheaterov väčšinov hlásim cez "!" alebo cez steam.

To je odomňa všetko, ďakujem za prečítanie a rád odpoviem na otázky poprípade dotazy.

Prajem pekný deň.
Sh0ck^

Koprakek
18-06-17, 16:59
Pravidla žádostí, podmínky přijetí a informace k náboru - ČTĚTE! (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!)
- Chybí Steam

Latins
18-06-17, 17:51
Pro mě neznámej hráč.

Nemá ani steam. Myslím si, že tohle se může rovnou locknout.

NE

Samco
18-06-17, 17:52
Vlastniť steam je nevyhnutné. Žiadosť preto nemôže byť riešená.