PDA

Zobrazit normální verzi : mute



petooo
19-06-17, 00:19
Ahojte, chcel by som nejako poprosiť alebo niečo také podobné.. spravte si nejaký poriadoček s tým, za ktoré slová dostane hráč mute na minútu a za ktoré nie.. včera večer som si hral, napísal som niečo s lagmi a dostal som mute.. nebola tam ani jedna nadávka.. teraz som hral na D2 a napísal som do chatu "5 sekundove lagy dostávam" a opäť mute na minútu... Včera som videl typkov do chatu písať "jebem" a slová ktoré sú odvodené od tohto základu a mute nikde.. myslím si, že slovo "jebať" je väčšia nadávka ako slovo "lagy"... Dik

teecko
19-06-17, 00:23
5 sekundove lagy dostávam
Zkus se příště zamyslet, za co ten mute vlastně byl.
něco podobného jako na JB první reakce s výhodou na napsání AkoKotolSpravilKotelnu

petooo
19-06-17, 08:49
To je potom trošku nedomyslene keď tam človek nemôže napísať "sekunda" ale "jebať, jebem, apod." v kľude

M4rk3ns
19-06-17, 09:39
Tak nepiš sekunda, ale piš vterina. xD Jo jsou tam chyby... Napises "pi*a", to ti to dá mute, ale když někdo napíše "pi*e*, tak mute nedostanes...

M4rk3ns :)

^nismo
19-06-17, 10:20
viz
Do pice = bez mute
do pici = mute
dopice = bez mute.. etc

Grakon2702
19-06-17, 16:44
Celý automatický mute systém bych zrušil, akorát to dělá neplechu. Nedávno jsem byl na jb simon, chtěl jsem dát výhodu na napsáni slova. Zrovna v ten moment se zabilo jedno ct na atrakci a já řekl "...na napsání slova cetečkojedebil" a všichni samozřejmě dostali mute a já dostal zprda myslím že od humana nebo od kopra :D.

petooo
21-06-17, 16:25
na tom jb by som fakt ten mute system zrušil :D ale mňa napríklad baví čítať tie vtipy s Chuckom Norrisom (aj keď by sa už mohli pridať nejaké nové xD )... Ale najprv by som poupravil tie slová, za ktoré sa dostáva mute..

To M4rk3ns - prečo by som mal písať vteřina keď som slovák a my máme sekundy ? :D

M4rk3ns
28-06-17, 14:40
Nevim, ale stejne ten mu te system je na prd... Zrusil bych ho...

petooo
28-06-17, 14:49
ja tiež

sUch
30-12-17, 11:10
Já bych ho zrušil alespoň při hlášení přez ! protože když jsem na JB a napíšu !Dementní CT tak mi to dá mute, přitom to CT je fakt dementní :D

Burak1
31-12-17, 12:44
V seznamu jsou většinou nadávky směrované na nějakou osobu. Schválně tam není všechno, ale pouze něco málo a tak to tam i zůstane. Sem tam se může akorát něco poupravit.

Military
21-01-18, 14:32
Mala by sa tam pridať sekcia výnimiek a písali by sa tam stále nové bežné slová, čo by sa našli že sú zablokované. Do roka by mohlo byť povolených aj 500 slov, ktoré by to blokovalo a zároveň, všetko čo je tradične myslene ako urážka, by sa vkladalo do zakázaných, tým by sa výrazne naplnili oba zoznamy, povolených aj nepovolených a ešte by to aj omnoho lepšie fungovalo. :)