PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



NickName
02-03-12, 15:04
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 21732 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' WH '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Mather* kuk
[AMXBANS] Tvuj nick : e. ckO! NickName
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 1600371350
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1603662560
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 213.192.7.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 213.192.7.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : kashpi
[AMXBANS] Server : Kotelna - Awp | csko.cz

Moje jmeno je e.ckO! NickName.Prosim dejte mi unban.Ten zabanovanej nick neni ani muj,ani nechodim na Awp.

Amazing-Zajic
02-03-12, 15:12
A co mi s tim? Jsem das vypis z konzole to je sice hezké :D, Ale co po nás chceš. Ne po mě ale spíše po admin teamu (Kashpi).

Amazing-Zajic
02-03-12, 15:32
Hele nevím proč jsem dostal ban mi jsme s kamosem parili na dvou noteboocích a najednou nekomu naskocil ban a druhýmu taky (po chvilce) .Mi nemame co parit pls o unban fakt nevím za co. Cheaty nepouzivam nikomu jsem nenadavl a proste nevim za co :( :( a kámoš taky nic nedělal prosím moc UNBAN moc prosím :(

Takže.
1.Založ si valstni theader(Vlákno)
2. Je logické, že když hrajete na notebooku a ste napojeni na stejnou Wi-fi tak máte stejnou IP, a oba dva dostanete banan.

ZEUS
02-03-12, 15:36
Mas sdilenou ip s cheaterem. Ted se pripojis jedine se steamem nebo s vip.

Alex
02-03-12, 15:51
takže budu mít furt ban ??? nebo co mám dělat ??? :(

Alex
02-03-12, 16:12
Hele nevím proč jsem dostal ban mi jsme s kamosem parili na dvou noteboocích a najednou nekomu naskocil ban a druhýmu taky (po chvilce) .Mi nemame co parit pls o unban fakt nevím za co. Cheaty nepouzivam nikomu jsem nenadavl a proste nevim za co :( :( a kámoš taky nic nedělal prosím moc UNBAN moc prosím :(

Tak pls co stím mam udelat abych nemel ban prosím moc :(

mecky
02-03-12, 16:15
Kup si steam.

cFc|Lu!z
02-03-12, 16:23
A co mi s tim? Jsem das vypis z konzole to je sice hezké :D, Ale co po nás chceš. Ne po mě ale spíše po admin teamu (Kashpi).

Mohl bys být trochu milejší? Má sdilenou ip s cheaterem a ty na něj takto. A pravopis taky není tvoje silná stránka.