PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o admin práva



shortyy
22-06-17, 20:25
Takže týmto by som chcel podať žiadosť o práva na servery Kotelna - JailBreak

Dôvod tejto žiadosti je asi to aby na tomto servery vládol pokoj a poriadok, kde trávim okolo 3 a viac hodín denne.
Cheaterov alebo niekoho kto porušuje pravidlá väčšinov hlásim cez !
No nie vždy príde administrator a to večšinu ľudí naštve.... . Postupne sa odhlasujú a to trvá dokym nebude poriadok...
A tomu by som chcel JA zabrániť aby hráči pokojne hrali... A boli ničím nerušený....

Takže niečo o mne a mojom pôsobení na tomto portáli:

Web nick:shock1712
Nick v hre: Sh0ck^
Steam ID: STEAM_0:0:147159805
Steam nick: Sh0ck
Doba hrania CS: 1.6 hrám od 6 rokov
Vek: Budem mať 17
Skúsenosti s AMX: Maximum, mal som 1 vlastný server, adminom som bol už viac krát...


Prečo práve ja???:
- Na JailBreak-u už bude asi 1 rok čo hrám no predtým to bol môj okrajový server, no teraz je to jediný server na ktorom ma môžte zastihnúť, našiel som si tam veľa kamarátov a dobrý kolektív...
- Som aktívny typ ktorý sa rád zapája, ochota pomáhať je dobrá vlastnosť a ja jej mám maximum... Cheaterov väčšinov hlásim cez "!" alebo cez steam.

To je odomňa všetko, ďakujem za prečítanie a rád odpoviem na otázky poprípade dotazy.

Prajem pekný deň.
Sh0ck^

_AnGeL_
22-06-17, 20:36
1.6 kúpená dnes kvôli právam. Som proti.

E: Navyše v pravidlách žiadostí je napísané: "Při zamítnutí žádosti si můžete založit další nejdříve za půl roku."

http://csko.cz/forum/showthread.php?57560-%8Eiados%26%23357%3B-o-admin-pr%E1va (http://csko.cz/forum/showthread.php?57560-%8Eiados%26%23357%3B-o-admin-pr%E1va)
Tuším, že polrok ešte neubehol

shortyy
22-06-17, 20:38
Nie kvôli právam. Nemal som moc času do teraz hrávať PC hry. Ale už je na to čas a keď už hrám to csko od 6-tich rokov síce to bolo Warzone ale jb pravidlá poznám :)

Nihilia
23-06-17, 07:53
18.6. byla podána žádost, kde ti bylo sděleno, že k žádosti o práva je nutný STEAM.

23.6. si žádáš znovu, nyní již se steamem a napíšeš, že to koupě steamu nebyla kvůli právům

V žádosti napíšeš, že už hraješ 1 rok CS a výše napíšeš, že na PC hry si neměl moc času.

Vůbec tomu nerozumím, ale hlavní je, že jsem PROTI.

Latins
23-06-17, 08:38
Momentálně NE.

Momentálně nehledáme adminy na JB z řad hráčů.
(A dlouho hledat ještě nebudeme)

Operak
25-06-17, 10:06
Rovnou to zavřete. Steam byl evidentně koupený kvůli právům.

Koprakek
02-07-17, 09:13
Žádost můžeš podat až za půl roku.

Nesplňuješ podmínky.