PDA

Zobrazit normální verzi : Ban a prvy krat hra



menooo
02-03-12, 16:09
Takze moj kamarat zacal vcera hrat csko pride na nejaky kotelna server a pise mu ze je zabanovany na trvalo pozrieme banlist a pise ze ten niekto kto hral po jeho nickom dostal dva krat trvaly ban za WH a este jeden na 240000 minut a ze mal 3 nicky a pozreli sme s nim aj konzolu a jedine co sa mu s nim zhodovaloí bola jeho IP adresa inak secko ine tak prosim ochvilu sem dam co mu pise do konzoly ale neviete co to moze bit dam vam sem aj nejake jeho nicky toho neikoho ze pod akymi hral ale fakt kamos sa neska zacal hrat a zrazu tu mate ban

ZEUS
02-03-12, 16:21
Ma sdilenou ip s cheaterem. Ted se pripoji jedine se steamem nebo s vip.

menooo
02-03-12, 18:26
tak Zeus mohol by si mu odkazat tomu co vas chce zrusit csko ze ja mu vlezem do IP co ju ma co kradnut a hacknem mu PC a taky velky vikricknik sa mu zobrazi pri hrani cska :)

menooo
02-03-12, 18:30
hej a zase som sa pripojil na inu hernu siet a tam zase napise ze mam ban za cheating a ako u vas perpanentny co to ma bit a ta herna siet sa vola gamesplace.cz

ZombieBot
02-03-12, 18:40
tak Zeus mohol by si mu odkazat tomu co vas chce zrusit csko ze ja mu vlezem do IP co ju ma co kradnut a hacknem mu PC a taky velky vikricknik sa mu zobrazi pri hrani cska :)

NEEEEEEEE. :D Já z tebe umřu! Poslouchej, pověz mi, co je to TCP/IP. Hackere.

menooo
03-03-12, 09:05
ale ja sa tak na to kaslem ale aj tak cize uz nikdy nebude u vas hrat ok je viac ovela lepsich hernich sieti ako vy

akka~
03-03-12, 09:35
menooo nikdo tě nenutí tady hrát ;) :D