PDA

Zobrazit normální verzi : Lifeďż˝s Good (jiny hrac) --> Operak



dsaas
25-06-17, 13:41
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas 1 den, 3 hodin, 46 minut a 33 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Radi polohu spoluhr�?e. Napi� si Koprovi kdy� m? ignorujes na steamu. p?es n?j bude� m�t v?t�� info.'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Life�s Good >
[AMXBANS] Tvuj nick: Life**s Good
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:51252659
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:51252659
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.102.193.199
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.193.199
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak





Poznamka:






Nerozvazny ban absolutne neprimerany. Neoverene informace.
Objasnenie: Jb oasis Chicken mod posledni slepice se snazi bugnout zbran na aimu. ja jako mrtvola to sleduju a rikam ctcku ze se snazi bugnout zbran . bum a za pul hodiny ban. ani tam ten "admin" nebyl.
ps [ kdyby si aspon vyresil toho typka co to tam bugoval ale to te nezajima protoze treba Trippa potrestat]

Operak
25-06-17, 14:13
Bylo hlášení na tebe, na tebe mám demo. Dávám ti unban a už nikdy nechci slyšet že radíš polohu se spectu. Kdyby jsi mě neměl egoisticky bloknutýho na steamu, tak to vyřeším na steamu s tebou a né takhle.

dsaas
25-06-17, 14:14
kdyz mas demo proc si dal zato ban? nechapu.

The Frisco
25-06-17, 14:16
jestli se hráč snažil bugovat zbraně při módu, tak prozrazení polohy je jedna z forem zasáhnutí nebo ne? jestli je na to nějaké demo, tak by možná nebylo špatné ho tu vložit.

Operak
25-06-17, 14:16
Protože jsem ten den měl 10 minut a v těch 10ti minutách mi došlo hlášení a mohl jsem se nato kouknout. Nemohl jsem to řešit víc.

Frisco: Večer až dojedu do Prahy, tak ho sem hodím. Teď nemám čas ho hledat.

The Frisco
25-06-17, 14:25
Tak tripp se tady obhajuje, že prozradil polohu hráče, který se snažil bugnout zbraně a ty mu to ani nevyvracíš. Přijde mi to jako osobně vyvolaný konflikt už jen tím, že ten ban byl na 2 dny. Stačí se podívat do banlistu a vidíš, že se za to dává 1 nebo 3 hodiny. Pokud navíc opravdu prozradil polohu hráče, který porušoval pravidla, tak je to celé postavené na hlavu.

_AnGeL_
25-06-17, 14:40
Bol to neoprávnený ban a fail z tvojej strany. Pokiaľ šlo o to bugovanie, tak Tripp nespravil nič zlé.

Súhlasím s Friscom. Príde mi to, ako keby ste sa nemali radi.

Operak
25-06-17, 14:41
OK, jeden ze spešlů u mně úplně spadnul poslal mi demo, ve kterém bylo razení polohy spoluhráče. Ale napsal mi špatnou SID s tím, že jsem mu věřil a neřešil jsem jestli v consoly amx_ip je nebo není. Budu si tovíc kontrolovat a přestanu banovat věci od danného spešla. (Jméno nebudu zveřejňovat) TAB jsem měl bugnutý a jméno se mi ukazovalo z nějakého důvodu stejné jako pod kterým hraje Tripp.

Tímto se chci Trippovi omluvit. Ban ti nechám až budu doma smazat úplně, takže tam nebudeš mít můj ban.

Co se týče spešlů, tak končím s banováním od spešlů kompletně.

Nakladana Okurka
25-06-17, 21:04
Celkem úlet, bud nam dej jmeno toho spešla, nebo se nevymlouvej, protoze tohle na me působí dost zvláštně a osobně.
Nehlede na to, že ten ban je kravina sam o sobe, ať to udelal spesl nebo hráč

Britny
25-06-17, 23:32
Taky tomu moc nerozumím, protože tripp se sám přiznal, že radil a ted si napsal, že ti spešl poslal demo a napsal ti špatné sid, ale pokud se tripp přiznal, tak to sid bylo správné. Pak by mě zajímal ten spešl co ti to prásknul, protože jak může něco takového hlásit, když správně má hlásit bug zbraně a ne že to někdo radí, v těchto případech je správně , že to tripp napsal, protože snad bugování je zakázáno, takže tripp dostal ban a ten buger vyšel bez trestu. Btw sami spešlové můžou teoreticky řešit bug zbraně že dají dotyčnému slay/kick či co to mají vlastně. Tam na tom Jailu je fakt bordel, už i mezi adminama :D

Operak
26-06-17, 08:35
Na toho typka jsem neměl valvecko, aby jsem to mohl nějak řešit. Co se týče Trippa, tak to byl hloupej miss ban a uvedomuju si to. Už si to budu víc hlídat. Co se týče našich problémů s Trippem, tak vůbec neřeším banovani/osobní život nebo spíš názor na člověka v tomhle případě. Kdyby jsem to takhle řešil, tak banuju furt něco za hlouposti.

Jméno spesla si nechám pro sebe prozatím, jestli se na něj dozvím že hlásil něco podobného jinému adminovi a bude z toho taky takovýhle problém, tak dám vědět.

Troppe
26-06-17, 08:54
Plz, hoď sem to demo. Rád bych se na něj podíval.
K banu se už asi netřeba vyjadřovat, vše podstatné tu už padlo.

Operak
26-06-17, 10:50
Až budu doma, zkusím ho najít.

Troppe
26-06-17, 12:06
Pokud ho nenajdeš, informuj daného spešla, co ti hlásil tady Trippa, ať ti ho pošle znovu, děkuji.

Britny
26-06-17, 13:01
Však psal, že ho má v příspěvku č. 2. Potom psal, že už včera večer ho sem hodí, nic. Pak psal, že nějaký spešl, přitom se to dá dohledat v logu podle acc spešlů, kteří v tu dobu se pohybovali na JB stejně jako tripp, což sem dneska koukala a jediný ze spešlů, který došel na JB1 v ten den byl Kajsinek, ale ten došel minutu před udělení banu. Takže sem vlastně nenašla - pokud se to stalo 24. v den banu žádného spešla, který by byl na serveru. Ani sem nenašla v logu, že by tripp něco psal, musel to asi říct do miku.
Takže pokud sis to Operaku jenom vymyslel, že nějaký spešl něco říkal - protože bys ho ani nemohl jmenovat, tak je to docela podraz no a pokud tripp v demu píše/říká kdo si to tam buguje, tak se nick dá dohledat taky dle logu. Ted je jenom otázkou zda je to vše pravda..

Operak
26-06-17, 13:21
Demo jsem měl na PC v Děčíně. To jsem měl 10 min čas mezi přechodem že Svatby a do hospody takže jsem neměl čas to poslat. Pokusím se ho najít a dodat.

Nakladana Okurka
26-06-17, 13:56
Máš ho vůbec?

Operak
26-06-17, 15:04
Na demo jsem se v Sobotu jen letmo kouknul a kvůli nedostatku času jsem vyhodnotil demo špatně. Měl jsem fofr a rychle jsem jen odepisoval na zprávy a kouknul tohle demo. Teď už vidím, že byl chicken mode a radil při bugování zbraní. Což je v pořádku z mého pohledu. Takže znovu se omlouvám hlavně Trippovi za vzniklé problémy. Chybami se člověk učí, tohle mi dalo velkou lekci. Budu si nato pro příště dávat větši pozor.

Taky by jsem chtěl poprosit Pepu nebo někoho kdo má k tomu přístup, jestli by mohl Trippovi smazat záznam banu který jsem mu dal.

Dodávám slibované demo, kde je radění polohy Trippem ze spectu hráče který buguje. http://csko.cz/dema?UPD=jHvkROPQ

_AnGeL_
26-06-17, 15:11
Od pána becausa.

Dobrý deň.

Jakožto vidím tento flejm a myslím, že som ho správne pochopil tak týpek videl niekoho porušovať pravidlá, a namiesto toho aby zakročil ako správny spešl alebo admin použitím presunu/kicku/slayu tak on zakročil ako 10 ročný kid tým, že tiež porušil pravidlá a za to ten ban dostal. Ako haloo? Prečo ten týpek potom to ho spešla má? To je ako keby sa krádež riešila tak, že by sa niekomu inému to ukradlo. Tak potom im to zrušte tieto právomoce, a nechajte im len mikrofony povolene… Je im to potom k ničomu keď to riešia jak random player čo to prvý krát má pustené. Ban je úplne v poriadku podla mna, len dlžka možno nie.

A pre teba: Ja neviem či si na drogách alebo tak nejak ale keď už to demo máš nevyprávaj o ňom a rovno ho tam hoď, teraz vyzeráš strašne vtipné.

Dovidenia.

The Frisco
27-06-17, 09:42
Je nesmysl trestat prozrazení polohy hráče, který je afk, porušuje pravidla a nebo se třeba nevěnuje módu. Tohle se vyskytuje na serveru snad každou mapu a taky to nikdo neřeší a ani by neměl řešit. Že to teď udělal spešl, tak není důvod se po něm hned svézt, tak jak bylo předvedeno.

Nihilia
27-06-17, 09:46
Od začátku jsem nenašel zásadní informaci a to, zda hráč zbraň opravdu bugl nebo se o to jen snažil.

Pokud se o to jen pokoušel, ale nepodařilo se mu to, tak v konečném důsledku neporušil nic. Pokud má někdo v PC naistalované WH, ale ve hře jej nezapne, tak mu taky nemůžeme dat ban za to, že cheatuje.

Jde mně pouze o to, zda tu zbraň opravdu bugnul nebo se o to jen pokoušel.

Nakladana Okurka
27-06-17, 14:20
Od začátku jsem nenašel zásadní informaci a to, zda hráč zbraň opravdu bugl nebo se o to jen snažil.

Pokud se o to jen pokoušel, ale nepodařilo se mu to, tak v konečném důsledku neporušil nic. Pokud má někdo v PC naistalované WH, ale ve hře jej nezapne, tak mu taky nemůžeme dat ban za to, že cheatuje.

Jde mně pouze o to, zda tu zbraň opravdu bugnul nebo se o to jen pokoušel.

Pokud se nekdo zacne bugovat do zbrojky na minikule tak je taky rozhážeš grabem. Upozorníš nebo tak. Tvuj pripad s Wh bych spis prirovnal k prikladu, kdy hráč ma Wh ale protoze nikoho nezabil pomocí cheatu tak vlastne nebyl zvyhodnen. Nekterym vecem se musí predchazet.
E: ban vyprsel, admin se omluvil, není na čase to zavrit?

Koprakek
29-06-17, 07:04
Lck.