PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na JB



Mr.Skunky:P
25-06-17, 15:46
Tímto bych si žádal práva na JailBreak servery.

Zdravim,jmenuji se Šimon je mi 17let, jail hraji od svých 11let, občasná přestávka se zde najde ale to k tomu patří.
Ve hře vystupuji pod nickem Mr.Skunky:P nebo .Šimon.
Z jakého důvodu bych chtěl práva na tomto portálu? Hlavně kvůli tomu abych pomohl adminum kteří sou aktivní snaží se řešit nějaké problémy.

Přejdeme k jinému soudku a to sou +
+Doba Hraní
+Znalost pravidel
+Rád pomůžu komukoliv

Mno a na řadě sou -
-Moje Ego(Abych řekl pravdu tak vysoké ego nemám jen věci většinou říkám tím způsobem že se to někomu nemusí líbit)
-Dříve...tak 5-6 měsícu do zadu jsem řešil každou blbost čehož ted celkem lituji uvědomil jsem si že to je zbytečné takže tímto se omlouvám těm který jsem otravoval každou blbostí.

SID: STEAM_0:0:112887750

Děkuji za přečtení,reakce a užijte si zbytek dne.

_AnGeL_
25-06-17, 15:53
Proti. Veľmi sa mi nepozdáva to tvoje správanie.

Navyše, keď si dostal od Buřtona spešla a ja som ti ho zrušil, tak si začal flamiť hráča, ktorý mi posunul túto informáciu. To nie je správanie vhodné nejakej tej "reprezentácie".

E: + Nezdá sa mi, že vieš riešiť veci chladnou hlavou.

Mr.Skunky:P
25-06-17, 15:54
Že mi toho spešla seberete mi bylo jasný...S tím hráčem jsme mi to vyříkali

Koprakek
25-06-17, 16:05
Musím říct i já, že neumíš řešit věci s chladnou hlavou, jsi výbušný a pokud se ti něco nelibí, začneš psát nesmysli.

Píšeš ať rychle dojdu na server, přičemž nejsi ani schopen slušně požádat natož pozdravit, děláš ze mě psa na volání.
( kdysi?)

Prozatím proti.

Mr.Skunky:P
25-06-17, 16:11
Dobře, každý děláme chyby a s tímto máš pravdu je to věc kterou jsem si do ted neuvědomoval. Omlouvám se ti

Operak
25-06-17, 16:14
Proti. Viz Angel

Mr.Skunky:P
25-06-17, 16:16
Okřikování,prosím jestli bys mi to mohl trošku přiblížit

Pikii :D
25-06-17, 16:23
Má povahu s ktorou sa má veľké množstvo ľudí problém stotožniť:) Viac menej súhlasím s postami hore, ale aj tak sa s tým dá pracovať.
Bezvýznamné pro.

Mr.Skunky:P
25-06-17, 16:25
Děkuji Piki

Latins
25-06-17, 18:27
NE

Jsi výbušný jako Angry birds.
Nedokázal ses přenést přes pravdu, že jsem ti dal své NE už u žádosti na spešla. (To kolem tady rozepisovat nebudu. Do teď mě mrzí, že jsem ti tehdy nedal ban za demenci.)


E//: Stačí mi, jak ses choval předtím. Uběhlo málo času na to, aby ses změnil. A stačí mi 2 slova na to, abych věděl, že se od minule změnilo jenom datum v novinách :happy:)

Mr.Skunky:P
25-06-17, 18:31
Zajimave, dlouho jsme spolu nehrali a kdyz ano tak jsem sotva psal nebo mluvil,vubec nevis jak se chovam dnes,otevri oci.:)

The Frisco
25-06-17, 22:46
proti, http://csko.cz/XmdR

GNHP23
06-07-17, 15:16
rozhodně proti!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to takovej ten typ člověka co si myslí že ví vše nejlíp přitom ví prd! Jedno z mojich největších PROTIIII co sem kdy dal...


Musím říct i já, že neumíš řešit věci s chladnou hlavou, jsi výbušný a pokud se ti něco nelibí, začneš psát nesmysli.

Píšeš ať rychle dojdu na server, přičemž nejsi ani schopen slušně požádat natož pozdravit, děláš ze mě psa na volání.
( kdysi?)

Prozatím proti.

ano to je přesný :D


Okřikování,prosím jestli bys mi to mohl trošku přiblížit

Já ti to velice rád přiblížím. Něco se stane a i když to začnu řešit máš milion kecu kolem a skáčeš do řeči s tím že TY máš pravdu :D zklamu tě ale většinou to tak není a to nemluvím o tvé neúctě k adminům (ne jen ke mě) což se možná polepšilo ale v mým případě určitě ne! Takže tvé okřikování /v podstatě po komkokoliv/ je tvou velkou nevýhodou a bohužel ani před adminem ses nikdy nechoval slušně. Toť mé zkušenosti s tvojí osobou.

Mr.Skunky:P
06-07-17, 19:18
Samozdrejme ze vzdy nemam pravdu kdyz se zmylim uznam chybu..... Kdybych nemel vetsinou pravdu proc nedostanu od druhe strany rozumny argument? A treba slysim jen "Jdi do pici"?

GNHP23
06-07-17, 19:29
Samozdrejme ze vzdy nemam pravdu kdyz se zmylim uznam chybu..... Kdybych nemel vetsinou pravdu proc nedostanu od druhe strany rozumny argument? A treba slysim jen "Jdi do pici"?

Nevím kdo tě posílá do piče ale seš arogantní a naprosto se s tebou nedá rozumně mluvit. Chybu nikdy neuznáš spíš se dohaduješ a prosaazuješ to svoje :D proti rozhodně proti...minimálně do doby než přestaneš na server chodit s nosem nahoru! :D

Latins
06-07-17, 19:31
Přesně tak Humane.

Kdyby si byl ideální adept na post Admina, tak by si byl minimálně už spešl.
Ale nosánek nahoru, jak zmiňuje Human ti to neumožnil.

E//: Zamysli se Skunky. Všechno, co si napsal od samotného úvodu ti dopomáhá, aby si toho admima nedostal. Z tvých příspěvků vyzařuje čisté ego.

Mr.Skunky:P
06-07-17, 19:32
Neda se semnou rozumne mluvit, kdyby jsi semnou byl nekdy na TS nebo nekde jinde asi bys tuto nenapsal :)

Mr.Skunky:P
06-07-17, 19:41
Jak uz jsem psal vyjadruji se tak ze se to nekomu nemusi libit ale vsimate si i nejakych kladnych veci na hracich nebo hledate jen to spatne?

Latins
06-07-17, 20:23
Chceš vědět tvé kladné stránky?
Tak jsem je vypíšu, aby si nebyl ukřivděný:
+ Čas, který si odehrál na serveru
+ Tvé schopnosti na atrakcích (Celkový skill)
+ Kdysi možná i aktivita
+ Simonování, ale to je minulost

A tady jsem skončil. Momentálně vícero + nevidím. Kdyby někdo chtěl dodat nějaké + z řad Adminu, aby nebyl Skunky smutný, že ho tady jenom buzerujeme.


E//: Tvé chování taky nemusím komentovat. Žádné komplexy si neléčím.

Abych byl upřímný, tak si toho Admina nezasloužíš. Nedokážu si tě představit v řadách AT na Kotelně. Možná na GS by ti to mohlo vyjít :happy:

Mr.Skunky:P
06-07-17, 20:30
A tady jsem skončil. Momentálně vícero + nevidím. Kdyby někdo chtěl dodat nějaké + z řad Adminu, aby nebyl Skunky smutný, že ho tady jenom buzerujeme.

Smutný? proč stále jen provokuješ? Většinu co tady píšeš mi přijde jako by jsi si léčil komplexy to samé jak na mě ted byla ta stížnost...tvé vyjádření u ní radši nekomentuji:)

FizzyBubble
06-07-17, 20:47
Skunky mozna ze budes prekvapen, ale u tebe jsem pro. Duvod je jednoduchy, admini me zde stejne prehlasuji.

Mr.Skunky:P
06-07-17, 22:19
Dyki taki te mam rat <2

Milk
06-07-17, 23:54
Na tsku v pohodě ve hře celkem taky mozno asi pro

Chemo
13-07-17, 07:14
Svoje mínusy si vystihol dobre, takže vieš, kde máš nedostatky. S tými hláseniami to bolo niekedy až otravné, keď ti človek povedal, že to nie je na ban, alebo že nemôžem dať ban za to, že si niekto dopĺňal HP počas módu, keď som to nevidel, alebo nemáš demo, no ty si stále išiel svoje "daj mu ban, ver mi" a podobné. Hlásil si niekedy blbosti (typu maličkosti, tak to myslím), ktoré ani nebolo potrebné riešiť. Veď vieš, a ako vidím nie som jediný, ktorý ťa ma tato zapísaného. Keď si si zakladal žiadosť, tak si musel počítať, že sa bude práve toto rozoberať. Niekedy si mi pripadal ako človek typu "ego up". Preto nevravím, že som absolútne proti, ale prikladám sa viac k proti ako za práva.

Mr.Skunky:P
15-07-17, 10:35
Zase jsme u te same pisnicky, mas pravdu driv jsem tu hru hrotil jako by to byl muj zivot.....coz jsem si uvedomil ze neni,driv jsem hlasil 24/7 mno ted nahlasim 2lidi do dne ani to ne,vsechno se da vyresit jinym zpusobem nez jen banem :)

Burak1
20-07-17, 23:37
Na admina to ještě není (viz to chování hlavně), proti.

Mr.Skunky:P
21-07-17, 00:49
Na admina to ještě není (viz to chování hlavně), proti.

To tě urazila ta otázka "Kolik ti je let?"?

_AnGeL_
21-07-17, 00:57
To tě urazila ta otázka "Kolik ti je let?"?
Tebe dobre zajebalo z tých steroidov.

Mr.Skunky:P
21-07-17, 00:57
Tebe dobre zajebalo z tých steroidov.

Prosim?

Samco
07-10-17, 17:25
3 týždne na fóre bez pripojenia, v hre je to priemerné. Na mňa táto žiadosť a jej celkový priebeh pôsobí veľmi negatívne. Nemyslím si, že si vhodný adept.

PROTI

Mr.Skunky:P
07-10-17, 19:06
3 týždne na fóre bez pripojenia, v hre je to priemerné. Na mňa táto žiadosť a jej celkový priebeh pôsobí veľmi negatívne. Nemyslím si, že si vhodný adept.

PROTI

Ahoj, na forku moje aktivita nikdy nebyla ani nebude..:) a že do hry nechodím už tak často...prostě mám práci,školu a další věci jako všichni ostatní...jinak děkuji za reakci po delší době.

Burak1
06-03-18, 16:40
Aktivita na fóru žádná, máš stále zájem o práva?

Burak1
12-03-18, 22:01
Na fóru bez aktivity, žadatel pravděpodobně už nesleduji ani svou žádost o práva. Při opětovném zájmu je možné si založit další žádost, samozřejmě až za půl roku.