PDA

Zobrazit normální verzi : Otravovanie hracov - Fy server



Lazik
02-03-12, 17:33
Za normalnych okolnosti by ma toto tak nenastvalo ale proste neznasam ked niekto na kazdeho nadava a na kazdeho hovori ze me cheaty a este ked neviem ani pisat ale to mi az tak nevadi.. Myslim si ze na par dni by mohol dostat ban za otravovanie hracov. Po chvilke uz som to nevydrzal ani ja a tiez som pouzil hrubsie slova.

*DEAD* _-M.Of D.-_ Shipo : kiler ti lamka vimrdana
*DEAD* _-M.Of D.-_ Shipo : vijebana
*DEAD* Listen. : shipo
*DEAD* Graay : :D:D:D
*DEAD* Listen. : prosim nauc sa pisat
*DEAD* Listen. : a potom mozes nadavat
*DEAD* Graay : :D
*DEAD* _-M.Of D.-_ Shipo : co
*DEAD* Listen. : poznas toto pismenko? : Y
*DEAD* Romadur : shipo klidni se....
*DEAD* _-M.Of D.-_ Shipo : lamka trpi miernov retardaciou
*DEAD* _-M.Of D.-_ Shipo : ja idem na bb tak cus


O asi 5 minut neskor:

*** Horax killed _-M.Of D.-_ Shipo with a headshot from m4a1 ***
*DEAD* _-M.Of D.-_ Shipo : horax Wh co
*** Listen. killed _-M.Of D.-_ Shipo with a headshot from ak47 ***
*DEAD* _-M.Of D.-_ Shipo : listen Wh ab lama
*DEAD* Listen. : shipo mozes uz drzat hubu
*DEAD* Listen. : seres ma
*DEAD* _-M.Of D.-_ Shipo : ee nemozem
*DEAD* Listen. : a este raz to napise a idem volat admina
_-M.Of D.-_ Shipo : kkt

Za asi minutu sa hned odpojil preto nemam ani Valve ID... :)

Cegan z Lesa
02-03-12, 17:53
Čau Listne, hele já u toho byl (nick Romadur), potom co jsem mu napsal ať se uklidní přestal psát sprostě. To, že ti píše, že máš wh a ab a další provokativní kecy, toho si vůbec nevšímej a nereaguj na to. Věř, že ho to po chvíli přestane bavit. Kdyby se mělo banovat to, že někdo někomu napíše, že má wh, tak by tu byla půlka lidí pobanovaná. Ale jestli se to bude příště opakovat, tak mu ten ban dám :smile:

Lazik
02-03-12, 18:34
Ja viem ze by bola pobanovana polka serveru ale proste mna nevytaca to ked niekomu hovori ze ma WH ale mna vytaca to ze to hovori kazdemu.. Podla mna na taky den by si ban zasluzil nech aspon vie ze som to myslel vazne lebo ja viem ze on v tom bude pokracovat :) ale aspon si mohol povedat ez si admin uz :D

DomKo
02-03-12, 19:50
Listen čau som ja pEgaS!!! z Fy áno je to pravda ten hráč _-M.Of D.-_ Shipo otravuje hráčov nadávky a atď.Súhlasim na ban lebo každý ma dáke hranice ale on asi nemá hranice stále otravuje a nadáva !!!

Johny Pampeliska
02-03-12, 23:01
Shipo to je typickej priklad nenapravitelnyho cloveka, jeden cas tu prudil do Virgina kazdou chvili a oblboval, na to je mistr.... Je pravda ze kdyz jsem byl na serveru, tak jsem ho dlouho nevidel neco napsat kdykoli jsem tam byl ja, ale co koukam, tak budiz, BANNED na 1 den, ikdyz jemu to stejne nepomuze, on je uz takovej :-D

LOCK