PDA

Zobrazit normální verzi : JB - žádost o práva



Mr.Blue
26-06-17, 16:26
Ahoj, týmto by som chcel zažiadať o práva na JB.

Volám sa Filip a žijem v Nitre kde aj študujem na strednej škole. Som realista a trošku perfekcionista. Mám športového ducha, svoj názor si nenechávam pre seba a snažím sa ho povedať keď je príležitosť. Som komunikatívny a otvorený človek. Rád počúvam hudbu a takisto rád hrám PC hry.

JailBreak hrám už štvrtým rokom. Na serveroch som aktívny každý deň. Nahrané hodiny na Steamu sú skoro všetky z JB, občas som skočil na iné servery alebo zahrať nejaký ten gather. Keď niekto napíše na Steam že na JB je niekto kto robí bordel alebo porušuje pravidlá tak nemám problém tam skočiť. Ľudia na servery ma poznajú a majú radi, vždy pomôžem a poradím keď niekto potrebuje pomoc.

STEAM_0:1:110417542
http://steamcommunity.com/profiles/76561198181100813/

Vopred ďakujem za vyjadrenia.

Váš milovaný Blue. :bye:

_AnGeL_
26-06-17, 16:29
Už tu len chýba tripp a niko :D

K tebe: Aktivita je tam celkom slušná. Nemám s tebou žiadne problémy a je konečne vidieť, že si dostal aj nejaký ten rozum. :D Neviem nič o tvojej zodpovednosti, ale ak si zodpovedný, tak som PRO.

Koprakek
26-06-17, 16:42
Aktivita, zkušenosti, nynější sp., používá mozek, když neví - zeptá se, hlásí. Jsem určitě pro.

Mr.Blue
26-06-17, 16:44
Díky hoši za vyjadrenie.

Burak1
26-06-17, 17:08
Ban za cheaty ještě není tak starý, proti.

Operak
26-06-17, 17:38
Proti viz. Frisco

Mr.Blue
27-06-17, 10:55
Chápem vaše rozhodnutie, každý robí tie svoje chyby ale treba sa zdvihnúť zo zeme a ísť ďalej

^SeaBi
27-06-17, 10:58
Nevím no, když už si tady psal, jak rád pomáháš a seš ochotný, mohl si tu zmínit i svůj ban.

SEDA EMINENCE
27-06-17, 11:30
Když Vám teď tolik vadí ten ban za cheating, proč jste mu vůbec dávali spešla?

To tvaroh: Není, ale máš to +- to samé jako trial na ostatních modech.

pweredbytvaroh
27-06-17, 11:33
Spesl neni admin, ne?


Když Vám teď tolik vadí ten ban za cheating, proč jste mu vůbec dávali spešla?

e. to bych ani nerekl, vzdyt trial je to samy co server admin, jen nevidi do af :D

The Frisco
27-06-17, 11:36
http://csko.cz/forum/showthread.php?54346-Nov%FD-spe%9Alov%E9-anketa/page2&highlight=spe%9Al

Už dříve se dohodlo, že bude mít trvalého spešla. Asi se na to zapomnělo.

Mr.Blue
27-06-17, 16:39
http://csko.cz/forum/showthread.php?54346-Nov%FD-spe%9Alov%E9-anketa/page2&highlight=spe%9Al

Už dříve se dohodlo, že bude mít trvalého spešla. Asi se na to zapomnělo.


Táto informácia sa ku mne nedostala.

Operak
27-06-17, 18:01
Táto informácia sa ku mne nedostala.
Protože ani neměla.

Mr.Blue
27-06-17, 18:03
Protože ani neměla.


Podla mňa by som mal o tom vedieť.

^SeaBi
27-06-17, 18:25
I když teda blue cheatoval, tak i tak je to jeden z těch lepších spešlů a myslím, že by si zasloužil šanci, takže jsem pro TA.

@operak právěže se k němu ta informace měla dostat :)

Mr.Blue
27-06-17, 18:31
Ďakujem Seabi.

Troppe
28-06-17, 09:58
Jako spešl se osvědčil. Je tu už dost výjimek a tohle by mohla být další. Blue je ochotný, aktivní, hlásí mi toho dost. Pro.

Mr.Blue
28-06-17, 10:26
Vďaka Troppe.

mirecc
28-06-17, 10:48
sry za zmenu názoru, pro

Mr.Blue
28-06-17, 11:18
Díky za zmenu názoru, cením si to.

Nakladana Okurka
28-06-17, 12:42
Kdyz byl ten nedavný nábor spešlů na JB, který sem defacto organizoval já, tak to probehlo vazne na rychlo. Ty a další dva jste meli za jeden den tolik hlasu, že jsem nevidel problém v tom, vam to nahodit hned. No a protoze jsem vás znal jako vazne v pohode lidi, tak me nenapadlo, že by na tebe vubec mohla existovat nejaka spina. Kazdopadne kdyz jsi to dostal zacali se ozívat ty, kterým jdes proti srsti. Tvoje cheaterska minulost + nasledny lhani v žádosti o UB + tam byly i nějaké vyhrady na tvoje chovani. Když to shrnu suma sumarum tak vlastne kdyby se to dostalo ven asi o pul dne driv, tak bys pravdepodobne spesla nikdy nedostal, ale nechteli jsme ze sebe delat trotli a mazat ti ho zpetne, tak jsme se shodli že budeš mít spesla dlouho a tvoje prijeti bude vic nez tezke.
Jako spešl odvadíš skvelou praci, je vic nez pravdepodobne že ti zadost neprojde a i podle me není jeste situace vhodna, ale rekl bych, že timhle tempem určite sanci máš.

E: čekal jsem Fizzy že se ozveš, ale necekal jsem, že kdyz na Jb uz nepachnes tak si sem přijdeš hrat strasne dulezityho a jak ti vlastne záleží na portálu :D nikomu bys pane kolego rikat nemusel, protoze blue by byl narozdil od tebe aspon aktivni xd Chodis se troppemu píčovat do rozsireni prav pritom jsi to ty kdo zdrhnul z Jb a rozsiril si na Aim. Mozna se zase hod do svyho neaktivniho stavu, protoze kdyz se vyjadris, tak jsou tvoje nazory k poblití. Doraz nekdy na Jb, nebo dal vyplakavej jak uz to není fun mod, fňuk

Mr.Blue
28-06-17, 19:48
Díky za vyjadrenie, takisto môžem ďakovať že ste mi ho nezrušili a nechali. Viem že na to aby som niečo ľutoval je neskoro ale život ide ďalej.

FizzyBubble
30-06-17, 16:25
Kdyz byl ten nedavný nábor spešlů na JB, do kterého jsem se defacto nasral já, tak to probehlo vazne na rychlo, ted vim, ze to byla picovina, ale pozde bycha honit. Ty a další dva jste meli za jeden den tolik hlasu, že jsem nevidel problém v tom, to uspěchat, a bez jakéhokoliv zjišťování informací, jsem vám toho spešla prostě dal, vim jsem kak . No a protoze jsem vás znal jako vazne v pohode lidi, tak me nenapadlo, že by na tebe vubec mohla existovat nejaka spina, proste taková moje naivní představa. Kazdopadne kdyz jsi to dostal zacali se ozývat skvělí admini, kterým jdes proti srsti. Tvoje cheaterska minulost + nasledny lhani v žádosti o UB + tam byly i nějaké vyhrady na tvoje chovani. Když to shrnu suma sumarum tak vlastne kdyby se to dostalo ven asi o pul dne driv, a já měl o 50 % IQ větší, tak bys pravdepodobne spesla nikdy nedostal, ale nechteli jsme ze sebe delat trotli (posral jsem to já, ale nechtěl jsem být potom za krypla, což jsem až teď), a mazat ti ho zpetne, tak jsme se shodli (u nás adminů to znamená, že většina byla pro), že budeš mít spesla dlouho (trvale), a tvoje prijeti bude vic nez tezke (nemožné).

Lépe bych to nenapsal Okurko, jsi skvělý admin.

Teď trochu vážněji, takže od teď to přestaňte číst debilním přízvukem s kapkou infantilnosti, a začněte to číst s lehkým podtextem nasranosti, a přidejte trošku vážnosti.

Přece jsem nedostal admina na AIM, abych tu banoval cheatující kárečky, co si chtěj honit triko na pubu, se skóre 25:15, protože si cheaty ani neumí nastavit, abych jim tu po pár letech psal pane kolego, a dával jim plašáky po zádech, jak skvěle odváděj svou práci. Vždyť by to byl výsměch zdejším adminům, což už stejně je, že maj za kolegu, teda co to plácám, za kolegy, lidi co upřesňuji na TOMTO portálu, zapli heky ať už z prdele, z hecu, pro lepší nastavení, nebo pro lepší skóre. Argumentace nebyl by první ani poslední, nebo jak to tu ta místní smetánka, pořád předhazuje, je naprosto o hovně, a vyjadřuje tu jenom to, že je jim jedno, jestli tu pak zaplej dostane práva, nebo ne. Pak tu určitě bude argumentace, vždyť by to dostal jenom na JB, JB je fun mód, Fizzy jsi trouba. Takže za prvý, JB není fun už tak 2 roky, a za druhý podívejte se na admina Adia, jak to dopadlo. (Zdravim tě Adio, bráško můj AFKerskej, jestli ti to někdo poslal, a ty to teď čteš) Na jednom modu lidi prostě nevydržej, a pomalu daný mód přestávají hrát, a začnou hrát někde jinde, a lup hned si požádají o práva, že teď jsou aktivní tam, v tomto případě to ale fungovat nebude, protože by byl "jen" admin na JB, takže by potom byl aktivní jak Leryx, Milk, Adio, Já atd... Snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano, tak mi napiš PM pls, děk.

Pro ty, co to dočetli až sem, tak jim přeju hezký prázdniny, snad jste měli samé jedničky, těm kterým je víc jak 19 let, potom přeju hezký den.

Pac a pusu Váš nejlepší admin Fizzy

PS: Blue nemusíš děkovat za moje vyjádření, stejně oba víme, že jsi o něj nestál.

Britny
02-07-17, 22:01
Upřímně nevím ani už jak se pepa dívá na tyto případy. V něčem má Fizzy i pravdu a určitě tu nebudu psát tu ohranou písničku, že se jedná pouze o JB, nebo že dostali šanci i jiní a bla bla, tato diskuze už proběhla a daný TA o práva i tak přišel. Ale pokud s tím sám náborář, nebo kotel nebudou mít nějaký velký problém, tak jsem PRO
Jako spešl se osvědčil dobře, aktivní na webu je také.. Jediný problém je tvá minulost, která ti bohužel ubírá dost na šanci, ale všichni víme kdo má poslední slovo..

Mr.Blue
03-07-17, 07:59
Ďakujem Britny. :happy:

Pikii :D
03-07-17, 10:28
Bohužiaľ to, že to dostali práva iní "čítri" nieje argument, ale čistý fakt. Nie si jediný ktorí tu je už od začiatku "novodobého" náboru proti tomu aby hackeri práva dostali a aj tak sa tak stalo. S tým už je teraz ťažko niečo dosiahnuť, tak či onak sa stotožňujem s názorom FB až nato, že nie som pro ani proti a každý by si mal sám v hlave usporiadať akú squadru tu chce.

Mr.Blue
03-07-17, 11:59
Díky za vyjadrenie tvojho názoru.

ImGustak
04-07-17, 09:28
Lépe bych to nenapsal Okurko, jsi skvělý admin.

Teď trochu vážněji, takže od teď to přestaňte číst debilním přízvukem s kapkou infantilnosti, a začněte to číst s lehkým podtextem nasranosti, a přidejte trošku vážnosti.

Přece jsem nedostal admina na AIM, abych tu banoval cheatující kárečky, co si chtěj honit triko na pubu, se skóre 25:15, protože si cheaty ani neumí nastavit, abych jim tu po pár letech psal pane kolego, a dával jim plašáky po zádech, jak skvěle odváděj svou práci. Vždyť by to byl výsměch zdejším adminům, což už stejně je, že maj za kolegu, teda co to plácám, za kolegy, lidi co upřesňuji na TOMTO portálu, zapli heky ať už z prdele, z hecu, pro lepší nastavení, nebo pro lepší skóre. Argumentace nebyl by první ani poslední, nebo jak to tu ta místní smetánka, pořád předhazuje, je naprosto o hovně, a vyjadřuje tu jenom to, že je jim jedno, jestli tu pak zaplej dostane práva, nebo ne. Pak tu určitě bude argumentace, vždyť by to dostal jenom na JB, JB je fun mód, Fizzy jsi trouba. Takže za prvý, JB není fun už tak 2 roky, a za druhý podívejte se na admina Adia, jak to dopadlo. (Zdravim tě Adio, bráško můj AFKerskej, jestli ti to někdo poslal, a ty to teď čteš) Na jednom modu lidi prostě nevydržej, a pomalu daný mód přestávají hrát, a začnou hrát někde jinde, a lup hned si požádají o práva, že teď jsou aktivní tam, v tomto případě to ale fungovat nebude, protože by byl "jen" admin na JB, takže by potom byl aktivní jak Leryx, Milk, Adio, Já atd... Snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano, tak mi napiš PM pls, děk.

Pro ty, co to dočetli až sem, tak jim přeju hezký prázdniny, snad jste měli samé jedničky, těm kterým je víc jak 19 let, potom přeju hezký den.

Pac a pusu Váš nejlepší admin Fizzy

PS: Blue nemusíš děkovat za moje vyjádření, stejně oba víme, že jsi o něj nestál.

Viz.
Proti

Mr.Blue
04-07-17, 16:23
Vďaka za vyjadrenie.

Giussepe
04-07-17, 18:53
Je to lhář a cheater. Spešli se furt nezrušili, tak jsem alespoň za sebrání.

PS. abychom si rozuměli, samozřejmě považuju za špatné, že si cheatoval na zdejším portálu, ale ok. Byli tu i jiní. Avšak co mě rozlítilo na nejvyšší míru, že sis z celého AT dělal ouchcapky, lhal jsi, že nejsi primitiv, abys zde cheatoval a žes AB ani WH nikdy nezkoušel, jenže podvádění ti bylo prokázáno, a následně máš ještě tu drzost si požádat si o práva.
Tomu říkám vrchol troufalosti.

Mr.Blue
04-07-17, 22:19
Prepáčte Pane Guissepe že som zhrešil a vyšlo zo mňa klamstvo, určite som jediný medzi nami.

Pokiaľ sa chceš navážať do niekoho kto občas použije klamstvo tak by si sa mohol zamyslieť aj nad sebou.

E: Aby sme sa chápali, viem ako to myslíš ale prídeš a začneš ma urážať za klamstvo v ktorom žijeme ? Myslím že by sa to dalo povedať aj inak.

GNHP23
06-07-17, 13:43
Co se týče spešlování asi nemůžu nic vytýkat ale ta minulost je dost na prd! Myslel sem že tu je nulová tolerance k těmto lidem ale ono to je trošku jinak :D ok udělal chybu ale za tu by taky měl platit páč to není nic "malýho"... nějak do těchto věcí moc nevidím už sem na to asi starej ale sem PROTI (aspoň zatím) a myslím že spešl zatím stačí ne?

Mr.Blue
07-07-17, 13:27
Vďaka za vyjadrenie, hold minulosť už neovplyvním.


spešl zatím stačí ne?

Samozrejme že som vďačný zaňho ale jak si písal ty (tu) (http://csko.cz/forum/showthread.php?50004-Odebr%E1n%ED-spe%9Ala), keď sa deje niečo čo môže vybaviť iba admin tak si bezradný a zohnať je ho niekedy fakt že ťažké. (Česť výnimkám čo si nájdu minútu času a prídu hneď.)

Samco
08-07-17, 20:46
V tomto prípade bolo už udelenie spešla (povedzme že) veľkou "protekciou". Hlasovanie a udelenie spešla sa zomlelo veľmi rýchlo a ak by sa našla tá špina skôr, tak je možné, že by ani neprišlo k tejto žiadosti.

Okrem spomínaného cheatingu, netreba zabudnúť na nepríjemné výstupy http://csko.cz/forum/showthread.php?34078-Sta%9Enos%26%23357%3B, po ktorých prišla len spŕška nadávok a ironického dopytovania sa nasledujúci deň na servery, ako som si to mohol dovoliť. Aspoň čiastočného ospravedlnenia som sa ani vtedy nedočkal. To už ale nie je podstatné. Neskôr som si myslel, že sme sa niekam posunuli, avšak zjavne nie (viď. nedávno, krátko pred udelením spešla): http://csko.cz/forum/showthread.php?53525-OkeeyyY.

Bolo jasne povedané, že povýšenie nad spešla nebude umožnené.

Nad týmto sa jednoducho nedajú privrieť oči, k tomu ešte ten ban za cheating je čerešnička na torte (bohužiaľ v negatívnom slova zmysle). Je to na zamyslenie, ale ja na tvojom mieste a v tejto pozícií by som bol vďačný už len za toho spešla.

PROTI

Latins
08-07-17, 21:52
NE, nemohu ti dát svý ANO.

Důvody výš.

Mr.Blue
09-07-17, 10:23
Správanie z pred troch rokov dnes nehrá žiadnu rolu, odvtedy prešlo hodne času a zmenilo sa.
Čo sa týka hlásenia na konci minulého roka, moja hlúpa poznámka k situácii nebola až taká hrozná.


Bolo jasne povedané, že povýšenie nad spešla nebude umožnené.

Ako som už spomínal mne to povedané nebolo.


Vďaka za vyjadrenie.

Giussepe
10-07-17, 19:35
určite som jediný medzi nami.

Jediný určitě nejsi, ale momentálně se řeší tvoje žádost, a ostatní lidé s tím nemají co dělat.





Pokiaľ sa chceš navážať do niekoho kto občas použije klamstvo...


Aby sme sa chápali, viem ako to myslíš ale prídeš a začneš ma urážať za klamstvo

Začnu tě urážet za klamstvo? A neklamal si snad? Navíc, já jsem pouze zkonstatoval jak se věci mají. Nikoho jsem neurážel. A to že tebe to uráží, za to já skutečně nemůžu. Když je cheater usvědčen, slušný člověk by se aspoň přiznal. To jsi neudělal. Vždyť internet snese všechno. Pak se ovšem nesmíš divit, že budeš označen za lháře.





...by si sa mohol zamyslieť aj nad sebou

Máš na mysli něco konkrétního? Nejsem si vědom, že bych já, při svém působení zde na kotelně někdy lhal.

Milk
16-07-17, 00:46
PRO ukazuje svoje kvality na JB, jeden z mála co si to zalsouží(doufám že to je on)

Mr.Blue
16-07-17, 11:02
Ďakujem Milk.

Alcapone
05-09-17, 20:45
pro

Mr.Blue
06-09-17, 09:46
Ďakujem Alcapone.

Leilloo
25-09-17, 21:58
Blue sa osvedcil ako spesl,je aktivny rozumny a ochotny pomoct...Na servery snim mam len pozitivne skusenosti,aj napriek jeho pestrej minulosti som toho nazoru ze by si toho admina zasluzil a bol by len prinosom pre server...

Pro

Mr.Blue
26-09-17, 16:43
Vďaka Leilloo.

Mr.Blue
15-12-17, 22:07
Už to tu trčí polroka, tak sfúknem tú vrstvu prachu čo sa tu usadila.

Bol by som rád, aby padlo konečné vyjadrenie, aby to tu nebolo do nového roka. (proti) :sadbye:

Burak1
15-12-17, 22:34
Ty bys ty práva už dávno dostal, kdyby tady nebyl jeden velký zádrhel... nedávný cheating. Ten se těžko obchází i u kvalitních uchazečů jako ty. Z mé strany, jak jsem psal, je to momentálně proti. Ale není v tom nic jiného, než ten cheating. Takže hlaš dál, dělej poctivě svou práci stejně jak doteď a je velká pravděpodobnost, že i tobě se udělí (výjimky byly a i budou). Nebo je možná dostaneš rovnou teď a já se pletu. Uvidíme.

Grakon2702
25-12-17, 13:18
Ahoj, aktivní jsi, hraješ to dlouho, nepamatuji si, že by s tebou byly někdy nějaké problémy. Umíš to a stojíš si za svým. Pokud jsem dostal práva já, KajSinek a Děda, tak ty bys měl určitě taky. Jsem pro.

KajSinek
02-02-18, 16:18
Zdravím Blue,
Tvoja minulosť je celkom bohatá. Nie len ten cheating, ale rôzne narážky na serveroch, narážky na admina Samca a pod. Za spešla ako bolo spomínané si vykonávaš svoju prácu správne, ale cheating je dosť závažná vec, ktorú beriem do úvahy.

Zhrnutie:
+ práca za spešla
- cheating
- minulé správanie
- narážky + ohováranie

Z týchto dôvodov som ja jasne PROTI právam.

^SeaBi
02-02-18, 16:26
jaký narážky a jaký "ohováranie" ? když mu to dáš jako -, tak buď konkrétní, jinak je to kravina.

+ to s tím cheatingem je taky docela divný, když sám máš vac :D

Mr.Blue
02-02-18, 16:30
Správanie z pred troch rokov spomínať dnes je super :)
Narážaky a ohovaranie mi tu môžeš rozpísať. Ale stále je to moja vec čo si o niekom myslím.

Na tvoj cheating (VAC) na Steamu sa síce zabudlo ale ja ti to
rád pripomeniem.

Deda z Depa
02-02-18, 17:25
Kajsinku promiň ale dle mého je blue vyspělejší a lepší než ty ... rekneš že cheatoval ano je to velké mínus ale jaksi taksi mas vac a take práva.... divné... A navíc poslední dobou dáváš nesmyslné bany k bluovi je aktivní svůj cheating si už celkem odpracoval za me PRO

Burak1
02-02-18, 22:02
Absolutně nechápu, proč sem píšete něco o kajsinkovi, který ty práva už dostal. Je to žádost o práva, ne "řešení admina, který dostal práva přes vac", i když ten vac vlastně ani nemusel být za cheating proti hráčům, nýbrž jen nějaký program ve složkách.

Pokud ty narážky nejsou psány na serveru nebo na fóru, neměly by se ani sem psát. Zároveň by se zde nemuselo psát ani o tom, zda je někdo "lepší" nebo "horší", to je totální blbost.

Abych shrnul trochu i žádost. Překvapuje mě, jak moc se snažíš i přes ten neustálý nátlak (cheating, dlouhá doba, lhaní v žádosti o unban, atd atd). Na práva to sice pořád není (čistě jen kvůli bývalému cheatingu), ale aktivita je stále výborná, hlášení každodenní a chování na úrovni. Pokud budeš takto pokračovat a budeš vytrvalý, ty práva dostaneš. Tím myslím dokážeš jak sobě, tak ostatním, že pokud někdo něco chce, může to mít, jen je potřeba se snažit za každou cenu.

Mr.Blue
03-02-18, 03:35
Priznávam že som to zobral trošku defenzívne.

Neviem aké narážky a ohováranie (už iba to slovo mi príde vtipné) máš na mysli. To by si tu mohol rozpísať.
Tu na forku/ v hre určite takého nič nebolo. Maximálne keď môj slobodný názor vyjadril na Steame.

Vďaka všetkým za podporu.

Giussepe
03-02-18, 12:17
Já tomu fakt nerozumím. V AF se jasně dohodlo, že vyšší hodnost než spešl mít nebude. Přes dva týdny to tam leželo odemčený a nikdo tam nenapsal ani čárku, že by s tím nesouhlasil. A najednou, když si požádá o práva, tak s tím najednou nikdo nesouhlasí, všichni chtějí zavádět výjimku a jsou pro udělení práv.

To Mr.Blue: Že se k tobě tato informace nedonesla, to je celkem možné, ačkoli bylo v AF napsáno, ať ti to někdo dá vědět. Nicméně na její platnosti by to nemělo nic měnit. Ačkoliv jak znám zdejší AT, tak mě nejprve vyjebou za to, že jsem neaktivní, nejsem primárně JB admin, tak co se do toho vůbec montuju a pak ti práva nakonec stejně udělí. Takže ti tímto předem gratuluji k právům.

Mr.Blue
03-02-18, 22:52
No čo Kajsinek ? Mám to chápať že si mal zlé informácie od nedôverydného zdroja ? Mal by si aspoň niečo k tomu napísať ako sa patrí.

Pikii :D
04-02-18, 15:16
Ono sa mi páči ako 90% komunity hovorí o úpadku cska atd atd na tsku alebo steame píšu aké to je mrtve :D ale tu vypisujú o tom aby niekto kto tu hrá X rokov žiadosť rok na stole a stále mu tlču do hlavy "pokračuj bud vytrvalí atd wut the fack?
čo má pri tej hre zostarnúť aby niečo dokázal? a čo príde časom ? nič stále tu bude ten istý problém bud mu tie práva chcete dať alebo nie

KajSinek
04-02-18, 22:25
Takže takto...to človek musí ti odpisovať stále a nemôže si to odložiť z osobných alebo iných dôvodov? Bez upozornenia by som si to ani nevšimol to, čo si tam písal vo verejnom chate. Je pravda, že toto som si tu všimol a v na rýchlo prečítal, ale nevyjadroval som sa a až teraz som si vyhradil na rýchlo čas po celom dnešnom dni. Ja ti na to odpoviem v krátkosti. Priznal si sa sám mne do PM-ky minulého roku na steame alebo na tsku. To, či to poprieš, prikrášliš, mi je fuk. Spýtal som sa ťa niečo a až po spýtaní si sa priznal. Ďalej to rozoberať nebudem z dôvodu, že nemienim to tu vypisovať a hádať sa s tebou na zopár stránok na poriadny spam.

PS: NeWbye má pravdu, že lepšie riešenie je to riešiť cez steam alebo akúkoľvek inú PM správu, ak chceš rýchlejšiu odpoveď. Otázky na steame beriem za prednejšie a najaktuálnejšie, čiže aj skôr odpíšem. Tuto to na mňa počká a nikam neutečie.

Nihilia
05-02-18, 12:12
Jednou jsme se nějak dohodli jaké práva dostane a jaké nedostane a tak to mělo nebo spíš má zůstat. Nevím co se tady zase řeší.

Spešla ANO / admina NE

Mr.Blue
01-03-18, 17:26
Keď už nikto nemá nič na srdiečku ohľadom mňa, nemohla by sa táto žiadosť konečne uzavrieť ? Alebo si ešte počkám mesiac, dva ?

Operak
01-03-18, 22:26
Keď už nikto nemá nič na srdiečku ohľadom mňa, nemohla by sa táto žiadosť konečne uzavrieť ? Alebo si ešte počkám mesiac, dva ?

Kdo si počká, ten se dočká

Leilloo
02-03-18, 00:31
Kdo si počká, ten se dočká

Ale uz caka dost dlho :) Bud nech sa mu to da alebo nie ale aby sa mu natiahlo na rok ? To je trosku moc cakania podla mna....

Operak
02-03-18, 07:44
Ale uz caka dost dlho :) Bud nech sa mu to da alebo nie ale aby sa mu natiahlo na rok ? To je trosku moc cakania podla mna....

Nevim na co Pepa čeká, ale hned tak se mu nevyjádří. Koukni AF kde se řešilo jak se nabíralo víc speslu na jednou.. Blue má za sebou cheating, vymlouvani se z toho. A ještě tam měl na adminy řeči.. Má tam napsaného perma spesla..

Mr.Blue
02-03-18, 13:00
Stále dookola tá istá básničká.

Minulosť riešiť už nebudem čo bolo, bolo. Som aký som, kto ma pozná tak vie. ;)

To že mám byť perma spešl sa ku mne dostalo až tu, keby tak má byť tak už je to tu dávno locknuté.
A keď máte aj napriek tomu problém s tým, tak stále máte tú možnosť mi ho zobrať, who cares.

Britny
03-03-18, 19:52
Já jsem stále PRO, ale asi je problém v tom, že nemáme náboráře :blink:

Samco
15-04-18, 15:26
Kladné vyriešenie žiadosti by momentálne vyvolávalo kontroverzie a rozpory, viacero faktorov hrá proti tebe. Naopak aktivita je slušná. Ako už bolo spomenuté, v tom čase už samotné udelenie spešla bolo veľkým privilégiom a iní hráči by v podobnej pozícií možno ani neuspeli. Netreba zabúdať, že tam prebehla aj dohoda na udelení spešla, bez možnosti "povýšenia".

Prijatie preto zatiaľ nie je možné. Nie je však vylúčené, že na to nemáš.

Pokračuj naďalej v spešlovaní a v doterajšom fungovaní.