PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na DD2 ONLY.



Dr.DoGood
26-06-17, 20:20
Pekný večer,týmto postom by som chcel požiadať o práva na AIM-respektíve DUST2 ONLY.
Nick: Zero.
STEAM_0:1:212720532
http://steamcommunity.com/id/iampatrikk
Volám sa Patrik,mám 16 rokov,bývam v dedine "Pečeňady" (nachádza sa medzi Trnavou a Piešťanmy) , chodím na Športové gymnázium do Trnavy. Moje záľuby sú šport,PC hry. (1.6 , Sniper Elite III)
Counter Strike hrám niečo cez 2 roky, z toho 1.5 roka hrávam aktívne , (2 mesiace na Steame , predtým NON-STEAM z Kotelny) Dust2 only servery. Rád by som očistil servery od cheaterov a toxic hráčov. Na upozornenia by som s veľkou radosťou chodil a menšie prešľapy upozorňoval.
Moja história banov: Zákaz na 3 dni k CT (nemal som mikrofón) , inak som čistý. :)
Cheatrov/tých čo niečo porušovali dom väčšinou hlásil cez Steam - KajSinekovi,Operakovi,Troppemu ktorý vám to aj môžu potvrdiť , ale samozrejme aj niekedy cez "!" alebo cez "/cheats"
Ďakujem za názory/vyjadrenia adminov.
S pozdravom Zero.:happy:
Pekný večer,dobrú noc:twisted:

Dr.DoGood
27-06-17, 10:45
Prosil by som Vás/vás o vyjadrenie..:yay:

^SeaBi
27-06-17, 10:51
proti :yay:

_AnGeL_
27-06-17, 10:56
Cheatrov/tých čo niečo porušovali dom väčšinou hlásil cez Steam - KajSinekovi,Operakovi,Troppemu ktorý vám to aj môžu potvrdiť , ale samozrejme aj niekedy cez "!" alebo cez "/cheats"

Kajsinek - JB spešl
Operak - JB admin

Myslím, že hlásenia z d2 môže potvrdiť iba Troppe

147hrs na steame. Zrejme kúpené iba kvôli právam.

Som Proti.

Dr.DoGood
27-06-17, 11:02
Ďakujem vám zatiaľ obom. :)

Troppe
27-06-17, 13:52
Promiň, ale vůbec tě neznám. Nemám tě ani ve friendlistu na steamu.
Hlášení jsem nepostřehl ani přes !.
Bohužel, proti.

Samco
08-07-17, 20:04
V chatlogu samé poznámky typu "kokod, jebko, skurviak". S takýmto chovaním to na práva rozhodne nie je.

PROTI

Koprakek
25-07-17, 15:46
Proti viz tvůj chatlog.

Koprakek
10-09-17, 21:25
Nesplňuješ podmínky pro přijetí.