PDA

Zobrazit normální verzi : Ban?



Rohlicek
02-03-12, 18:50
Zdravím všechny, dneska takhle večer jsem měl chuť si zahrát Jailbreak.. Tak si zapnu CSko, vše v pohodě.. Připojím se a najednou vyskočí tabulka - Kicked: Tady máš ban.. Koukám na to vykulenej jak vocas a říkám Cooo???
Hledal jsem svojí IP v banlistu a díval jsem se i do konzole..
Text z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 12786 )
[AMXBANS] Mas 8 tydnu , 6 dnu , 8 hodin , 12 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : dIgGe$_xD
[AMXBANS] Tvuj nick : Rohlik ' ^^ FoKu mee ' ' FUUUUU ' '
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 1093881138
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1842805333
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 92.62.224.12
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 92.62.224.12
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Monca
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT | csko.cz ( de_inferno )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

Muže mi prosím vás někdo vysvětlit co to má znamenat? Proč mám ban já, když ho dostal nějakej cheater? :fyou: Vůbec nechápu o co jde.. A hlavně proč má on stejnou IP jak já?.. Toho dotyčnýho vůbec neznám..
Chtěl bych posudek nějakýho Admina.. Jinak na tom serveru War3FT jsem NIKDY nebyl.. :slap:
Díky za vyřešení..

Rohlicek
02-03-12, 18:55
Nic nepovím, proč bych si měl sakra kupovat nějaký VIP nebo steam? ať si to koupí ten posr*** cheater.. Ach jo, člověk celou dobu nic nedělá, necheatuje.. A tohle má za to.. Nechápu..

Bezdak
02-03-12, 18:56
Hraješ na neoriginální hře, to sebou nese důsledky.

Rohlicek
02-03-12, 18:57
Kdybych měl origo tak hraju jinde ne?.. To dá ale trochu rozum..

//Edit: Navíc, když se tu má hrát na origo tak proč se na stránky dává link na non-steam verzi hry? Proč to tam teda je? Když tu teda dostane ban každej druhej člověk kterej nic neudělá, nemá to tam co dělat
Vidím to tak, že si mužu hledat nový servery.. Fakt díky za tenhle system.. Hraju tady na tomhle serveru hodně dlouho, nikdy žádnej problem.. Jen zase extra chytrej system.. a je všechno v prdeli.. (Lituju těch peněz za VIP) Tak se tu mějte

Kotel
02-03-12, 19:18
To se ma takhle. Bylo by krasne, kdyby vsichni hrali fer, ale jsou tu lidi, kteri si dali za zivotni udel zneprijemnovat hru ostatnim. S takovymi lidmi urcite hrat nechces, takze se jich musime nejak zbavit. Kdyz ti nekdo bude vykradat byt kazdy den, taky se ti to nebude libit a budes chtit, aby ho zavreli do vezeni.
Jedina moznost, jak se zbavit cheatera, je zabanovat mu ip adresu. Nevyhoda neoriginalni hry je, ze se na tebe vztahuji bany na ip adresu. Kdybys mel vlastni ip nebo originalni hru, tak se pripojis. Pravdepodobne mas bany i na ostatnich portalech. Neverim, ze ma vetsina cheateru sdilenou ip s desitkami dalsich hracu. To je spis na vesnicich a mensich mestech.
A s vip se pripojis.

Rohlicek
02-03-12, 19:23
Jasně.. Kdyby mi vykrádali byt.. tak je to jasný, ale nezavřou i mě :mml: Jinak jsem na vesnici, ale nějak se mi nechce kupovat zase VIP abych mohl občas hrát.. jako 30 kč neni hodně, to je jasný.. Ale i tak, člověka to dokáže dost naštvat

Pepik.skill
02-03-12, 22:43
Nebreč já VIP kupuji pravidelně aby měl na pizzu mistr

NUME
03-03-12, 07:27
Jasně.. Kdyby mi vykrádali byt.. tak je to jasný, ale nezavřou i mě :mml: Jinak jsem na vesnici, ale nějak se mi nechce kupovat zase VIP abych mohl občas hrát.. jako 30 kč neni hodně, to je jasný.. Ale i tak, člověka to dokáže dost naštvat

Jestli používáš neoriginální kopii hry, tak jsi trochu "spolupachatel" a minimálně bys vyfás podmínku.
Řekni vašim, že chceš k narozeninám/svátku/za vysvědčení origo DVD Counter Strike 1 Anthology. Je tam Steam+CS 1.6+5 her na základě CS nebo HL. Cena 350 Kč/14euro

Rohlicek
03-03-12, 09:30
Já už to řešit nebudu, VIP kupovat nebudu.. kvuli tomu abych si mohl občas večer zahrát.. A za 350 si Csko kupovat nebudu :) Si radši přidám ještě 500 a koupím BF 3

kashpi
03-03-12, 10:11
Kdybych měl origo tak hraju jinde ne?.. To dá ale trochu rozum..

Mám originální hru a hraju tady :D nevím co plácáš za nesmysli. Je jedno, že je to toto NS portál, ale prostě je nejlepší a tak sem tu i s originální hrou.

Jelikož ses rozhodl, že si nekoupíš originální hru, tak už tu nemá cenu cokoli řešit.