PDA

Zobrazit normální verzi : aydee_nka --> sAid



Kozuch
28-06-17, 07:26
Hráč
aydee_nka


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:92071674


IP adresa
178.253.175.27


Udělen
25-06-2017 - 14:51


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
abhop


BAN dal Admin
sAid (sAid)


BAN dal Server
csko.cz | Knife




Admin na knifu a neumi poznat abhop opravdu, trochu hardcore ne ?

Možna bude problem že asi neví že na aceru je 100aa a ne 10 + banovat na knife abhop to ma logiku asi jako banovat AB na surf speedu

Unnmend
28-06-17, 08:05
Čau, keď je to podľa teba fail ban, tak prečo si ešte neprisla požiadať o ub? A ban dostala na knife 1 kde je 10aa nie na acery.

Koprakek
28-06-17, 13:12
Počkej na vyjádření banujicího admina. Všechny ot příspěvky smazány.
P.S. Jo, jedná se o místního trolla, nelekej se.

sAid
28-06-17, 14:52
Možna bude problem že asi neví že na aceru je 100aa a ne 10 + banovat na knife abhop to ma logiku asi jako banovat AB na surf speedu

To fakt? kámo, tak teraz si ma dostal to som nevedel a už banovať abhop na knife nebudem prepáč :(
Stále dúfam, že si len troll, ktorý kopíruje nick bývaleho admina.

Teraz vážne, tu je demo http://csko.cz/dema?UPD=MiGgSWg7 (treba napísať do konzole dem_forcehltv 1) a tu jeden zo screenov http://jyxo.info/uploads/CE/ce223ffdad7f49fdc236a67b2f3f25a0394a0b7a.jpg 96 percent dbh + hlásil ju anticheat
Pred banom mi potvrdili dingo a shooting-star, že je zapnutá.

Kozuch
28-06-17, 15:17
To demo je vtip? Jako abhop tohle?:-D + to jako nevim kolik demo ma 8 minut? a v celem demu jsou dvě situace kde skače bh ? a ty tu nedaš ani časy?

Edit: nevim co si otom myslet že je admin retard nebo že me tu zas někdo troli ?

Edit: Ano byl jsem tu admin taky jsem banoval abhop ,ale v současne době si myslím že banovaní něčeho takoveho na knife je uplna blbost protože tě to na knifu v ničem nezvyhodní spíš v 9/10 připadu zdechne ten co ten bh skače..

Kozuch
28-06-17, 20:56
No nikdo se sem vyjadrit nechci podle tohole admina jeste jednoho je to pry jasny auto bh takze to muzeste lock nechci to vic resit

Sbohem

Samco
28-06-17, 21:18
Presunuté k žiadostiam o unban. Sťažnosť na admina sa zakladá iba v prípade, ak sa dopustil na serveroch nejakého priestupku v podobe porušenia pravidiel, vulgárnosti, atď. V prípade ak bol udelený ban, je to potrebné riešiť a založiť v súčasnej sekcii. Funguje to aj po rokoch stále rovnako.

Hapalicek
28-06-17, 21:39
ABHop,

A za to demo bych ti dal nejradši facku! :D

Unnmend
28-06-17, 21:40
Abh

SEDA EMINENCE
28-06-17, 21:51
Edit: Ano byl jsem tu admin taky jsem banoval abhop ,ale v současne době si myslím že banovaní něčeho takoveho na knife je uplna blbost protože tě to na knifu v ničem nezvyhodní spíš v 9/10 připadu zdechne ten co ten bh skače..


Tak nebudeme banovat WH a AB na JB xD pač je to fun mod :D

Kozuch
28-06-17, 22:22
Tak nebudeme banovat WH a AB na JB xD pač je to fun mod :D


Tak nebudeme banovat WH a AB na JB xD pač je to fun mod :D

Dalši prispěvek k hovnu?

Co to tu je za lidi že tu chodi psat sračky?
Psal jsem o nakem JB?
Jaky FUN mod co to jako je za pojem vždyt cele csko je FUN snad ne? Nebo ty někde objiždiš trunaje v 1.6 a zarabas si natom penize tvl?

Pouze jsem napsal že auto bh člověku na knifu ničemu nepomuže a nijak ho nad enemy nezvyhodní, a učelem cheat scriptu je snad zvyhodnění hrače nad jiným hračem tudiž banovat au bh ma logiku jakou na knifu když je hrači k ničemu.

+edit: to demo prostě na ban není a nechapu jak tu člověk muže hrat 7 roku a pak dostat permu na zakladě takovehleho dema ještě k tomu za autobh opravdu tleskam
a jak je to demo natočene už je to ukazuje adminovy kvality opravdu pravý cheathunter hrače by mělí upozornit aby neskakli a nesekali a rači vubec nechodili když je na serveru...

SEDA EMINENCE
28-06-17, 22:31
Jediný kdo tu píše sračky tak jsi ty :D bohužel se budeš muset smířit s tím, že tvoje láska tu má oprávněný ban a rok si tady nezahraje.

A jestli ty jsi byl admin :D :slap:

sAid
28-06-17, 22:34
Iba keď čítam čo tu píšeš za hovna, tak viem že nemá cenu ti vysvetlovať že abhop na knife zvýhodňuje hráča a nesnaž sa nás presvedčiť že nie, aj tak ub nedostane :)


edit: kašlu to nebudu se hadat fajn ty si admin ne ja takže ikdyž mužu vědet o knifu 1000x vic než ty chapu že pravdu budeš mít ty GN

Áno, mám pravdu a o knife nevieš viac isto.-

Kozuch
28-06-17, 22:42
edit: kašlu to nebudu se hadat fajn ty si admin ne ja takže ikdyž mužu vědet o knifu 1000x vic než ty chapu že pravdu budeš mít ty GN

DinGo
28-06-17, 23:08
Ban je oprávnený, autobhop tam je. Môžte lock, zbytočne to tu zavadzia... A ty Kozuch skús sa nad sebou zamyslieť, dík.

Kozuch
28-06-17, 23:13
Jediný kdo tu píše sračky tak jsi ty :D bohužel se budeš muset smířit s tím, že tvoje láska tu má oprávněný ban a rok si tady nezahraje.

A jestli ty jsi byl admin :D :slap:

Co se dotoho seres?
Jake sracky ja snad si mužu přijit stěžovat na admina, co je natom špatneho?
a proč vubec na mě zas reaguješ?
To tu na kotelně si jako takhle lidi mužou spamovat hovna do cizich stižnosti atd. tohle už je za jeden den třeti člověk co neměl nic lepčiho na praci než tu jit napsat nakou svoji sracku.

A to si admin kdyby si teda aspon shledla to demo tvl a vyjadrila se k tomu ,ale ne ty se na demo nepodivas ,ale prijdes tu napsat nakou totalni blbost, proboha a ano musel jsem byt kokot admin kdyz jsem si tu dneska podal tuhle zadost a napsal tu kolik 5 postu?

Co jste to proboha nabrali za žumpu ti trial admini to je jako naky odpad že jste na serveru potřebovali admina ,ale nikdo nesplnoval podminky na server admina tak jste udělali tuhle skupinu "retardovanych adminu"?

Samco
28-06-17, 23:39
..