PDA

Zobrazit normální verzi : MatĂ˝sek1337 (jiny hrac) --> seda eminence



barneyy
29-06-17, 14:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 220193)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Matysek1337 >
[AMXBANS] Tvuj nick: Q!8barneyy.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:181694071
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:181694071
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.91.28
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < seda eminence >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Chtel bych pozadat o unban.. dostal jsem ban nepravem za naucene diry a za sluchatka na usich. diky :)

SEDA EMINENCE
29-06-17, 15:20
http://csko.cz/forum/showthread.php?57103-D2O-wh-Mat%FDsek1337&p=451645#post451645

E: Koukám demo už tam není, ale toto by mělo být tuším ono: https://www.sendspace.com/file/qmmpzb

barneyy
30-06-17, 10:29
Na csku mám snížené zvuky výstřelů a zvýšené zvuky kroků, takže slyším ze spodních kat long. Ta předmíření jsou na základě toho :) na kotelně moc nehraju, hraju na jiném serveru .. na který vám nemohu dát IP, kvůli reklamě.. ale na serveru jsem 3. takže už nějaké ty zkušenosti mám.. Prakticky hraju jen DD2 a bunnyhop servery.
Mám na csku nahráno spousty hodin.. (na steamu 290cca) ale dříve na NS přes 4000
To kam se na demu podívám a nepodívám je logické, když vidím radar a vidím kde je můj spoluhráč nebo kde není.. Podle toho kde je a jestli přes tu pozici běžel.. si předmířím.. (buď CT, short, nebo katy) Veškeré pozice co předměřuji si předměřuje každý normální člověk, viz katy, růžek na longu nebo pit. Sám jak jsem na to koukal, přišlo mi to divné, ale můžu se odpřísáhnout že WH jsem v životě nestahoval, jen slyším kroky. :)
A pokud MiCHAL HANiCCiN může být na serveru 10. s tím skillem, který má .. Proč by tam nemohl být se svým skillem někdo jiný.. někdo nový na tom serveru? Každý hráč je dobrý v něčem jiném :)
Pokud se každý dobrý hráč na csku.cz banuje .. tak se ani nedivím že je na té pozici kde je. :) díky.

SuperBeast
30-06-17, 15:33
Nazdar,

" Na csku mám snížené zvuky výstřelů a zvýšené zvuky kroků, takže slyším ze spodních kat long ". Vieš mi poslať prikaz v cfg na toto nastavenie? Alebo ako si si to nastavil? Aj keď v cfg niesom až tak zbehlý, no nepočul som o tom že zvuky v CS1.6 sa dajú separovať. Viem že si môžeš vypnuť počasie (Aztec) alebo radio (Italy) a možno aj iné, ale s týmto sa stretávam prvý krat.

Samco
01-07-17, 00:08
Ahoj, WH.

hanba mi
01-07-17, 09:11
Ty si jasny, keby ti ten ban nedala Seda, tak ti ho prasknem ja....za mna zapat1!

Koprakek
05-07-17, 20:19
ssssss