PDA

Zobrazit normální verzi : Spešl wutt ?



Patko
29-06-17, 22:16
Ahoj , ked hráč chce práva tak je hned admin ale zaujíma ma , ako sa dostáva spešl ?

^nismo
29-06-17, 22:18
Navrhne se adminem

Samco
29-06-17, 22:18
Ahoj, každé navrhnutie spešla (nejakým adminom) sa rieši interne.

Patko
29-06-17, 22:23
Aha , dakujem za odpoved ...A ešte otázka neviete kedy bude Kotel už online ? Potrebujem totižto presunút xp zo zombie serveru zo stareho pc na new pc a ešte aj meno .....

Kloucek
29-06-17, 22:29
Aha , dakujem za odpoved ...A ešte otázka neviete kedy bude Kotel už online ? Potrebujem totižto presunút xp zo zombie serveru zo stareho pc na new pc a ešte aj meno .....

Má moc věcí na práci +real life, v nejbližší době až bude online mu napiš do chatu.

Patko
29-06-17, 22:42
Hej , to chápem ... Nezáležalo by mi na tom niako moc ( nie som 100 kilový nolifer ) ale po roku ( po perme) mám unban a mám chuť si zahrať zombie ale bez tých xp čo som tam mal nahratých ma to nebaví ...

Kloucek
30-06-17, 11:31
Koupil jsem si 1.6 originál a Kotel mi zatím poslal jen VIP, nevím, jestli má chuť posílat hráčům staty z NS na originál, nebo jestli má za lubem něco jiného, ale to už je jenom na něm. Možná, až nás bude víc bez statů, asi pak se to začne řešit :think:

E: Tím nechci říct, že jen steam hráčům, ale všem, co ztratili staty.

Britny
30-06-17, 12:54
Jestli chceš něco přesouvat, tak to zkus řešit pomocí PM http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1 Kde mu důkladně vše napíšeš a postneš svíé ID, nick apod..

Kloucek
30-06-17, 13:54
Jestli chceš něco přesouvat, tak to zkus řešit pomocí PM http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1 Kde mu důkladně vše napíšeš a postneš svíé ID, nick apod..

Vzhledem k množstí zpráv co mu chodí na účet je pravděpodobné, že si některé nevšimne, proto je lepší mu napsat do chatu.

Patko
30-06-17, 14:51
Ako vidím , pol roka ixpenia zombie je v piči ....

Britny
30-06-17, 15:02
Vzhledem k množstí zpráv co mu chodí na účet je pravděpodobné, že si některé nevšimne, proto je lepší mu napsat do chatu.

No ty si zase můdrý :)


Ako vidím , pol roka ixpenia zombie je v piči ....

Založil si to od včera, prostě někdy než si toho kotel, možná to dělá i Pepa všimnou trvá, takže to chce trpělivost

Patko
30-06-17, 16:30
Bohužial som taký , čo nerád čaká preto mám na to nervy, aj ked to niak ku životu nepotrebujem . :D

pppppppapo
30-06-17, 16:43
Dobre , serte na to . Kúpil som si VIP a rezervoval som si tento nick ( mám aj nový acc na forku ako môžte vidieť) a idem expiť od znova :/.

Britny
30-06-17, 16:53
Na to sis ale nemusel zakládat nový účet na forku, to nemá s hrou nic společné, navíc víc acc je tu zakázané

pppppppapo
01-07-17, 15:29
To som nevedel ale pod nickom Patko už nechcem ,,vystupovať,, .....

Samco
01-07-17, 23:30
Vyriešené a uzamknuté.

LOCK